Beyonce/Rihanna

Tachka:
zasto.... zasto ljude zanimaju ovakve stvari....
ljudski intelektualni potencijal veoma brzo iscezava zbog ljudi koji razmisljaju dupetom a ne glavom!
nervira me sto su svi je.eno glupi sada! i zasto devojke hoce da izgledaju starije? klinke od po 13 godina su u minicima,stiklama,sa karminima... zasto? zasto je komercijalna ponuda takva da svi moraju da budu "in" ? zasto? ispiranje mozga... cisto ispiranje mozga... je.em ti glupu naciju....
velike korporacije su svoje ucinile... a za sve je kriva Vlada...
sve je povezano...

Mrzim takve folirantkinje, zao mi ih je...Zao mi je sto ih je iz dana u dan sve vise...Kad prodjes gradom sve sami klonovi...Deca koja treba svojevremeno da se razvijaju izigravaju neke ribe na stiklama sa telefonima i razgovaraju ulicnim zargonom....Sve je bre propalo....sto kazes, isprani su im mozgovi...sto se muzike tice, slusaju ono sto im se namece, sto je IN....uzas............
 
Beyonce ima duzi radni staz ALI

Rihanna ima hm interesantne crte lica

rihanna_300x400.jpg


i hm interesantnu gradju tijela
i hm interesantan imidz..
rihanna_angry-766529.jpg



Blah... Kylie rula 8-)
 
Tachka:
zasto.... zasto ljude zanimaju ovakve stvari....
ljudski intelektualni potencijal veoma brzo iscezava zbog ljudi koji razmisljaju dupetom a ne glavom!
nervira me sto su svi je.eno glupi sada! i zasto devojke hoce da izgledaju starije? klinke od po 13 godina su u minicima,stiklama,sa karminima... zasto? zasto je komercijalna ponuda takva da svi moraju da budu "in" ? zasto? ispiranje mozga... cisto ispiranje mozga... je.em ti glupu naciju....
velike korporacije su svoje ucinile... a za sve je kriva Vlada...
sve je povezano...
Sto bi rek'o nas narod:
Prvo im izrastu s'ise, pa tek onda zubi. 8-)
 
pasada... bas i ne znam ocenjivati zenski izgled... nisam devojka koja voli cure TRUST ME, ali po meni je rihanna bolja...
a kada sam ovo isto postavila bratu (koji uopste ne slusa muziku nego ima postere,CD-owe, walpaperei sve i svasta od tih kalastura samo zbog striptiza ili naicna njihovog odevanja) rekao je da je Rihanna neuporedivo bolja, jer Beyoonce je odvratna, onako sa tipicnom crnackom facom, sirok i spljosten nos, tamne oci, sjajna koza, sjajna gardeorba, sve na njoj sljastio.
Dok rihanna ima prirodan izgled.Prelepe oci, uzasno dobro dupe
 
NevaDaTaN:
pasada... bas i ne znam ocenjivati zenski izgled... nisam devojka koja voli cure TRUST ME, ali po meni je rihanna bolja...
a kada sam ovo isto postavila bratu (koji uopste ne slusa muziku nego ima postere,CD-owe, walpaperei sve i svasta od tih kalastura samo zbog striptiza ili naicna njihovog odevanja) rekao je da je Rihanna neuporedivo bolja, jer Beyoonce je odvratna, onako sa tipicnom crnackom facom, sirok i spljosten nos, tamne oci, sjajna koza, sjajna gardeorba, sve na njoj sljastio.
Dok rihanna ima prirodan izgled.Prelepe oci, uzasno dobro dupe
ma,brat ti nema pojma....Beyonse je jebozovna,ima tipichnu crnachku facu,al brate ko zna kolko smo mi smeshni afrikancima,vama je izgled lepote nametnut,niko nema svoj ukus....ja imam,i kazhem da je beyonse prelepa....
 
Makijavelli:
ma,brat ti nema pojma....Beyonse je jebozovna,ima tipichnu crnachku facu,al brate ko zna kolko smo mi smeshni afrikancima,vama je izgled lepote nametnut,niko nema svoj ukus....ja imam,i kazhem da je beyonse prelepa....
tako je
mada ne znam kako ta beyonse izgleda, ali ako je tipicna crnkinja, onda mora da je dobra. 8-)
 

Back
Top