da ženski rod ne insistira da li bi brinuli o odeći ?

Enfroz2891.:
I meni je bitno da je chisto i funkcionalno,i zabole me shta zenski svet misli o tome i da li insistira ili ne,na mene shto se toga tiche nema uticaja.Ni ja drugome ne odredjujem shta ce da nosi pa ne moze ni dotichna meni...nije mi mama a ja petogodishnjak.

ih..ajde molim te...hoces reci da jos nikada nisi dozivio da ti neka draga osoba kaze kako ti nesto dobro stoji...pa to obuces ponovo samo da joj se dopadnes...? :wink:
 
Enfroz2891.:
Znam ja za te manipulacije al ja nosim shta se meni svidja..i svakako cu to nositi i ako se njoj dopadne:D
Al neke fore tipa vidi neshto u izlogu a meni bljak nema shanse.
Ima vremena za to u braku:D


ne..ne..i ne...ne daj se...tek u braku ne....
ali jos da te pitam nesto...hoces li ti svojoj zeni dozvoliti da oblaci sto zeli...recimo minic u poznim godinama i sl...
ajd sad budi iskren... :wink:
 
otkacena slavonka:
ne..ne..i ne...ne daj se...tek u braku ne....
ali jos da te pitam nesto...hoces li ti svojoj zeni dozvoliti da oblaci sto zeli...recimo minic u poznim godinama i sl...
ajd sad budi iskren... :wink:
Pa valjda necu ozeniti neku glupachu koja nece znati da kad postane baba minic joj ne pristaje:lol:Sve ima svoje vreme...ja sam jednom kod kneza video nekog dedicu u uskim koznim pantalonama ali ono bash dedu preko 7 banqi....ne znam...meni to nekako tragi-komichno.Treba se oblachiti u skladu sa godinama.
 
Enfroz2891.:
Pa valjda necu ozeniti neku glupachu koja nece znati da kad postane baba minic joj ne pristaje:lol:Sve ima svoje vreme...ja sam jednom kod kneza video nekog dedicu u uskim koznim pantalonama ali ono bash dedu preko 7 banqi....ne znam...meni to nekako tragi-komichno.Treba se oblachiti u skladu sa godinama.

ma nisam mislila na babe...imam ja puno slucajeva...gdje se muz i zena stalno svadaju oko takvih sitnica...recimo ona 29 rodila vec dvoje djece ali ima figuru kao da joj je 19..a kada god pokaze nogu ili dekolte...muz joj prebacuje...kako joj to vise ne pristaje posto je zena i majka.....na to sam mislila...
 
chika_doktor:
dobro imash zivaca pa si joj objasnio:) neki ljudi krljaju 50 godina a mozak im se slabo razvio...isto ko i auto...neko vozi 20 godina i jednostavno mu ne ide

ti se bas zakacio za mene izgleda...samo nemas muda da priznas...rekoh ti vec...glupa sam ko noc...ne vrijedi samnom ako nemas zivce...sve mora da mi se crta.. :wink:

promijeni smijer..vozis jednosmjernom..mogao bi da naebes..a znas kako se kaze...ebenom se kasno kajat...issssss..issssss...
 

Back
Top