sta tinejdzeri misle o...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma kad ga vidim..ccc..a tek one jojj kako se zovuu zaboravihh sto nose maske..ne znam dal su to oni finci sto su pobedili na evroviziji ili ima jos nekii

hahahaha to su sminker *** sta se tripujete ljudi to su bezopasni likovi,bolje se plasite likova koje mozete da naidjete na ulici koji izgledaju normalno a ko zna cime se bave i koliko su ludi!;)
 
Како, јел ти видиш како изгледа кретен......:confused:


Па то је болесно....:confused:

sta bre tebe briga kako neko izgleda....niko na ovom svetu nema autoritet da kaze za nekog da je stoka na osnovu fizickog izgleda(ne samo na osnovu njega ovo je primer za temu)....ako cemo tako da radimo, koja je onda svrha uopste druzenja, zivljenja....a to najvise uticu mediji....
 
:D Salzem se,najodvratniji ljudi slicni folkerima! Ako ne slusas samo metal i ako nisi u fazonu ti si pozer,ako se druzis sa fenserima i ako ih ne mrzis ti si pozer,ako ne pljujes po grandu i pinku ti si pozer,ako ti muzika nije sve u zivotu i ako nisi ateista ti si pozer,ako nemas dugu kosu i ne nosis majce sa amblemima grupa ti si pozer,ako ne mislis da je neko ko slusa folk seljak i da je glup ti si POZER! A folkeri ako slusas metal ti si narkoman ili satanista,ako ne nosis Dolce i Gabanu i slicne marke nemas pojma o stilu i nisi u fazonu i trendu,ako nisi kupio nesto skupo ti si slepac,ako nemas najnoviji fon,ako imas neki losiji svi te ismevaju,ako ne slusas TF ti nisi normalan jer to je nasa muzika (a nije),ako nemas kola ili ako nisi neka faca sto se bije i ako nisi popularan niko te nece... Obe grupe su idioti!:mrgreen:

:lol:
Вала, никад ми неће бити јасно зашто људи увек воле да иду у крајност када говоре о одређеним групама људи....

И што не волим ове модерне изразе ''позер'', ''металац'', ''фолкер'', ''шминкер'', ''фенсер'' итд. Баш су глупи
 
:lol:
Вала, никад ми неће бити јасно зашто људи увек воле да иду у крајност када говоре о одређеним групама људи....

И што не волим ове модерне изразе ''позер'', ''металац'', ''фолкер'', ''шминкер'', ''фенсер'' итд. Баш су глупи

Tako jeste,ja sam bio metalac i idalje sam okruzen takvim ljudima kad sam bio normalno obucen svi su bili u fazonu koji ce ovaj **** na svirci i pozercina izlazi samo da bi bio vidjen a ne zna da nabroji 5 pesama Hima,Tokio Hotela ili slicnog sranja od benda,a posle kad sam usao u fazon svi su se skupili i promenili misljenje o meni za noc! I danas kad ih vidim vidim smradine koje se grebu od drugih za pice,ljude koji glume neko prijateljstvo a koji ce te ocas posla zajebati i napustiti,gnjide i lozare(slusam metal i odjednom moram da oponasam frontmena grupa)! Zalim ih sve,ni prema jednom nebi imao milosti kad bi se sa njima zakacio!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top