Marko Zivic Sou...

sweetchick:
Da li neko gleda (mozda prati) ovu emisiju... :D Emituje se na Foxu svakog dana uvece u 22:30, a ima i repriza u 14:00... Svakog dana dovodi u svoju emisiju dva gosta (glumci, fudbaleri, voditelji, pevaci...) i ima cak i zivu muziku (sa pevacicom Ksenijom koju redovno proziva) :)

Ja na emisiju jedino mogu da kazem sledece: :D :D :D
Svaki put se slatko nasmejem...
p025.gif

nesretjnik, tezak
 
aleksandrica_k:
Ni meni, sva mi je nekako izvestacena. Da nema usi smejala bi se oko cele glave!

Ona se nalazi na listi "100 najseksipilnijih srpkinja",na 53 mestu je,odmah posle Ksenije Pajcin,s obzirom da je Radmila Radenovic na 3 mestu,a Kalina Kovacevic na 10,onda mozete da zamislite o kakvoj se listi radi.
1301675

a evo malo i te "lepote"
1301-vlada-lukic.jpg

Xe,xe,...bila je na netu jedna mnogo smesna slika nje i Marka Zivica,ali iz onih "ranih radova Marka Zivica",sa onom smesnom frizurom.
Krivo mi je sto ne mogu sad da je nadjem.Kako bih je slatko prenela ovde da se svi od srca ismejemo.
 
VIRGINIJA:
Ona se nalazi na listi "100 najseksipilnijih srpkinja",na 53 mestu je,odmah posle Ksenije Pajcin,s obzirom da je Radmila Radenovic na 3 mestu,a Kalina Kovacevic na 10,onda mozete da zamislite o kakvoj se listi radi.
1301675

a evo malo i te "lepote"
1301-vlada-lukic.jpg

Xe,xe,...bila je na netu jedna mnogo smesna slika nje i Marka Zivica,ali iz onih "ranih radova Marka Zivica",sa onom smesnom frizurom.
Krivo mi je sto ne mogu sad da je nadjem.Kako bih je slatko prenela ovde da se svi od srca ismejemo.

Auuu sad sam se setio koja je to, oan što je vodila "Srećne telefone" sa Kuburom ....Ufff bre što ima iritantan glas...:evil: A "lepotica" je, ma boli glava....:roll:
 

Back
Top