Durex-ov novi proizvod.

Durex je na trziste izbacio prsten koji vibrira,prodajni moto je "Za njegovo i njeno zadovoljstvo" a cena je 580 din.

Pa sad .. to ne treba onome ko i bez prstena svrshne za 3 minuta. A shto se tiche klita, pa i za to postoji reshenje .. ja imam jednu vibrirajucu spravicu koja mi radi posao, a vibracije se prenose i unutra, tojest na Q. Ma ja sam prestala da isprobavam te inovacije i kondome sa bodljama, trepljama, ovakve, onakve .. nista to ne vredi ako patka nije slatka.
 
ggolub:
Čuo sam za to čudo. Valjda ima neku bateriju, pa kad ga staviš, pritisneš dugmence i OJHAAAAA.
Malo mi je to sa strujom... baterija, kiselina...
Da ne bude ono - ko ga gura u trafo, prrdii munje i gromove

Dobro, bre- ti u svemu vidis samo ono najgore..i vibratori, valjda rade na baterije, pa nisam cula da je neko kveknuo o d njihove upotrebe..
Je l ima neko ko bi mog'o da objasni, onako strucno, kako ta ala na baterije usrecAVa zene ??
 
dezorijentisana:
Dobro, bre- ti u svemu vidis samo ono najgore..i vibratori, valjda rade na baterije, pa nisam cula da je neko kveknuo o d njihove upotrebe..
Je l ima neko ko bi mog'o da objasni, onako strucno, kako ta ala na baterije usrecAVa zene ??

*******, verovatno koliko i muskarce drkanje. Pasivno nadrazivanje nerava. Ko i debeo ****-nema sanse da ne dovede do orgazma ako muskarac izdrzi 20 minuta minimum da ne svrsi.Bar tako mislim.
 
pa da taj prsten se stavi oko penisa u erekciji, i na delu tog prstena koji je okrenut prema klitu, ima kao ispupcenje koje kada se ukljuci vibrira i na neki nacin `masira` klitoris i tako dovodi devojku do orgazma..et ukratko je to to, a mislim da se ne moze vise puta upotrebljavati do jedanput... Mislim mnoge cure zaista i jeste potrebno maziti po klitorisu u toku penetracije..mislim nije da mi nije problem da to radim, ali je Frojd jos govorio, da su zene u fazi puberteta, trebale na neki nacin `preneti` osecaj orgazma sa klita na vaginu..

Ja sam licno protiv tih spravica... jer kada jednom krene njihoova produkcija i masovna upotreba... tom nece biti kraja.. ko zna na cemu ce se zavrsiti :confused:
 
Mislim mnoge cure zaista i jeste potrebno maziti po klitorisu u toku penetracije..mislim nije da mi nije problem da to radim,

Ma ja to ne dam nikome, bash volim sama, on meni tu samo smeta, bolje da ruke koristi na sisama.

Ja sam licno protiv tih spravica... jer kada jednom krene njihoova produkcija i masovna upotreba... tom nece biti kraja.. ko zna na cemu ce se zavrsiti

Hm, da, neki muskarci zaista reaguju chudno .. otprilike kad vide spravicu pitaju - a shta cu ti ja onda? :)
 
prsten je od silikona, i kada potrošite bateriju..može da se koristi kao gumica za kosu...
e...
ima taj deo koji je takođe optočen silikonom koji nije veći od 1x0,5cm i koji ima jedan malecki prekidač, gde pališ i gasiš spravu koja radost donosi.
zanimljivo je...e, sad...jeste ubrzalo orgazam, ali...bilo mi je prvo neprijatno, pa zanimljivo, pa drž ga ne daj mu...pa...moglo je i bez toga.
ali..generalno dopalo mi se. kupila sam još;)
i sad nakačim prsten...stavim mu lisice koje mi je hanibalka nesebično kupila na nekom sexy sajmu :lol: i obučem kožne čarapice:lol:i ihhhhhhhhhaaaaaaaaaa
 
ma kada mi muski vec vezbamo desnicu relativno redovno ne vidim zasto ne bi bili vesti i sa prstima te iste sake desne ruke i bacili se na masiranje klita..:) ko zna mozda i oni koji kopaju nos relativno cestoo kao ja sa trljanjem klita nece biti frke :)
Mozda bi i kupio spravu da je proizvodi tigar ---antiglobalista sam :)
 
dezorijentisana:
Lazo, duso- ne veruj mnogo cika Frojdu..on je prvi put kresnuo nesto u 30 i kusur godina..pusta teorija :D
Inace, zavrsice se kao i do sad sto se zavrsavalo - na sexu..

Snoki- ziveli muskarci sa debelim q..
taj jeste kresnuo u 30 mozda ali je napravio jebeno dobru nauku o tome :) i nemoj olako uzimati i `frljati` se njegovim zivotom i imenom...
 

Back
Top