moze preporuka

Postoji program koji se zove GuitarPro(ima raznih brojeva,preporucujem ti broj 5).Kad upalis program pojavi ti se citav vrat gitare tako da je veoma jednostavno.U folderu u kojem se nalaze pesme za skidanje nalazi se i par finih vezbi!!!Pokusaj sa tim programom,videces da i nije toliko tesko.Srecno!!!
 
zota85:
Postoji program koji se zove GuitarPro(ima raznih brojeva,preporucujem ti broj 5).Kad upalis program pojavi ti se citav vrat gitare tako da je veoma jednostavno.U folderu u kojem se nalaze pesme za skidanje nalazi se i par finih vezbi!!!Pokusaj sa tim programom,videces da i nije toliko tesko.Srecno!!!


ovo sam i ja htjela da napišem kad vidjeh temu. Probaj s ovim..najbolji je program :wink: srećno.
 
druzhe morash nauchiti ruke kako da se ponashaju sa gitarom. zato uzmi nekoliko chasova za pochetak, pa nastavi sam ako ti ide.

ako ne ide, vozi josh chasova, pa onda nastavi... ako opet ne ide, batali :D
 
pa dobro to, stoji "nisko zimi", ali mnogo drugara je htelo da nauchi da svira, i odma su teli da krljaju, ja ih prvo uvatim da ih nauchim makar da drzhe gitaru, al dzhaba, oni bi da mlate nothing else matters i knockin` on the heavens door...
 
Od 100 "potencijalnih" sviraca 2 uce jer vole to a ostali jer se to svidja curama... ;)
A to za Nothing else... i Knockin... i nije bas ambiciozno...
Al ipak prvo drzanje gitare, tu se slazem... :)
 
hahah :D nije ambiCijozno, ali jeste magnet za cice, kad krenesh da razlazhesh na pochetku obe :D
i kad dodju do sola u knockin`, koji je izuzetno smeshan, tu se spucaju. jer ne znaju zashto shta sviraju...
 

Back
Top