Donnie Darko

Vidim da si me poslušala i pogledala taj film.Nisam siguran ali mislim da si me jednom pitala za njega.
Film je pravo kultno ostvarenje.Čudi me da je retko ko gledao njega.Valjda zbog smešnog naziva.Na pvi pogled izgleda kao još jedan film o strip-junacima.
Film je EKSTRA!
 
JA ga skinuh! A većeraske ima da ga gledam! Čuo sam za njega i ranije al kad videh da je jedan od glumaca i Patrick Swayze nije mi padalo na pamet da ga skidam sa neta! Sad me zagolicala milicaanchy! :)
 
Protektor:
Vidim da si me poslušala i pogledala taj film.Nisam siguran ali mislim da si me jednom pitala za njega.
Film je pravo kultno ostvarenje.Čudi me da je retko ko gledao njega.Valjda zbog smešnog naziva.Na pvi pogled izgleda kao još jedan film o strip-junacima.
Film je EKSTRA!
Ne secjam se da sam te pitala za ovaj film :p
Pa jeste...ja koga god da pitam,svi umru od smeha kad chuju naziv i gledaju me chudno :roll:
 
Zivo me zanima jel neko gledao ovaj film???to jest sta mislite o jezivom Zeki?:bob
p.s.
Ovo mije prva poruka,molim vas nemojte da me ignorisetez:)
Jesam, i jako mi se dopao... Kasno je, pa nemam sad vremena da duže pišem o filmu, a i bilo je to pre nekoliko godina pa se nekih stvari i ne sećam najbolje. Da li si možda gledala Director's Cut verziju? Ja nisam, ali sam čula da mnogi misle da je slabija (što se zaista ne čuje često o director's cut verzijama filmova), pre svega zato što previše "objašnjava" priču.

Mada, ja sam mislila da se glavni lik
vratio u prošlost pre svega da bi 1) spasao devojku koju voli, i 2) spreči sebe da počini ubistvo... i da bi i jedno i drugo za njega predstavljalo kraj (njegovog) sveta...ali sam posle čitala da je rediteljeva teorija da je, ukratko, Doni morao da spreči paradoks i da vrati događaje na predodređeni tok, u kome je on poginuo u svojoj sobi priliko udara; Zeka/Frenk je "Manipulated Dead" poslat da ga vodi u toj misiji; a da je nije ispunio, to bi dovelo do bukvalnog kraja sveta. Moram da kažem da mi se to objašnjenje nekako manje dopada od mog prvobitnog utiska. z:(

Ha, sad sam tek primetila kako moj username slučajno baš odgovara za ovu diskusiju. :hahaha: A i zgodno je što se u filmu čuje pesma benda Echo and the Bunnymen. :)
 

Back
Top