VIDEO/LA SAM...

Videla sam jednom kako Ciganka bije Ciganče... A još bolje je bilo kad su se dva mala Cigeančeta posvađala i pobila (zbog novca, naravno), a ljudi ih razdvajali... Pa taman se smirili i stišali, ljudi ih puste, a oni ponovo... pa se ljudi vraćaše po njih... :)
 
Sokolica_M:
Videla sam jednom kako Ciganka bije Ciganče... A još bolje je bilo kad su se dva mala Cigeančeta posvađala i pobila (zbog novca, naravno), a ljudi ih razdvajali... Pa taman se smirili i stišali, ljudi ih puste, a oni ponovo... pa se ljudi vraćaše po njih... :)


Kad smo vec kod cigana i cigancica..........evo male scene.......zamislite.....

Pola sest ujutro ,zimsko vreme i magla.........ciganka u reci kupa dete .....
...kupa ga onako k'o u crtanim filmovima,za noge i buc............
....ne znam jel' veci bedak jutro ili hladnoca ili prljava reka ili nacin kupanja..........
.........videla sam............
 
Megy 18:
Kad smo vec kod cigana i cigancica..........evo male scene.......zamislite.....

Pola sest ujutro ,zimsko vreme i magla.........ciganka u reci kupa dete .....
...kupa ga onako k'o u crtanim filmovima,za noge i buc............
....ne znam jel' veci bedak jutro ili hladnoca ili prljava reka ili nacin kupanja..........
.........videla sam............

Тај фазон су понели из Индије, оно групно купање у реци Ганг!!!
 
chuo dva matora lika iz kraja o sluchaju maloletnica+novchanik/nema problema = stan < neuspeha...
- dve matorke imale su ihahahha...ova sa vuchijakom crvenkosa ,chula kako masturbiram,drugu vidjam u parku obichno oko sedam,osam uveche...pochelo je pochelo..
 
Zaletela sam veceras kolica u Rodicu i popela se na donju precku i tako se vozila pored onih silnih televizora i videla sam kako me ljudi zgranuto gleaju dok mi moja plava kosica kovrdzava vijori na vetru!

I videla sam seksi, seksi tatu sa malim sincicem u gradskom. Toliko je zgodan i seksi da bih o njemu morala nastaviti na LJiS... :smile: :-) :smile:
 

Back
Top