COUNTRY

Tyra... reko/la neshto?
Btw. Mickey777 Sta trenutno slusas? - Osim ovi` gore, ja rezimiram Kesha, i sad skoro sam naleteo na obradu "Mercy seat" od Kejva ... Jaaaaaaako!
 
pumps:
Paravish "malu" greshku...
Lynyrd Skynyrd je SOUTHERN BAND a ne cajun ili country.
Ajde Muzikolozhe - stisni petlju pa ovde napishi definiciju SOUTHERN BAND-a i po chemu oni ne spadaju u sva tri gore navedena zhanra...
Il` ne seri...
 
Kaa:
Ajde Muzikolozhe - stisni petlju pa ovde napishi definiciju SOUTHERN BAND-a i po chemu oni ne spadaju u sva tri gore navedena zhanra...
Il` ne seri...
A sada ce zbog ovih tvojih dezinformacija , bogumi i zbog rijechi "ne vrshi VELIKU nuzdu" fino da gospoda ADMINISTRATORi da te lagano banuju.


Vidi se da si ne poznajesh muziku dovoljno . Sjedi 1.
 
Sretjice, ajde lepo - medju one mapete na ljubavi i seksu ili politici , tamo mozesh i da se hvatash i da kenjash i shta god `ocesh, a mani se ove gotivne teme shto je chovek otvori...Si ovde doso da prodajes muda,...mani.
 
Kaa:
Tyra... reko/la neshto?
Btw. Mickey777 Sta trenutno slusas? - Osim ovi` gore, ja rezimiram Kesha, i sad skoro sam naleteo na obradu "Mercy seat" od Kejva ... Jaaaaaaako!
Trenutno vise slusam bluegrass ,u zadnje vreme hayseed dixie mnogo su dobri obradjuju rock hitove,poslusaj ako nadjes!
 
mickey777:
da to si u pravu ,nisam naleteo na jos neki bend koji to radi
Ni sam ni ja...
Licno ne volim to sto rade Hayseed Dixie, ali u redu... u nedostatku neceg boljeg mogu da cujem i to.
Uh... Poslushaj... North Mississipiee All Stars to je vrlo dobar MLAD southern band.


ps
mislim da sam dobro napisao njihovo ime
 

Back
Top