testosteron i muskarci

R.Z

Početnik
Poruka
41
Hello svima!

Skoro sam upoznala jednog decka koji mi se veoma dopada. Izlazimo vec neko duze vreme, ali on nikako da pokusa nesto vise od poljubca. U pocetku mi je to bilo ok i kulturno sa njegove strane da nije kao vecina da vec posle treceg sastanka hoce nesto vise, ali sad mi je malo takvo ponasanje pocelo da smeta. Kada sam ga upitala u cemu je problem i zasto ne zeli da odmaknemo malo dalje, rekao mi je da mu je doktor zabranio sex 6 meseci. Naime, on hoce da nabaci misice, i bio je kod nekog doktora da mu kaze kako na pravilan nacin to da uradi i ovaj mu je radio neke testove i zakljucio da ima visak testosterona. Ne znam, kao, mora da se ugoji 10 kila pa kad se ugoji, onda tek sme da pocne da trenira. A za to vreme ne sme da ima sex 6 meseci.
Moje pitanje je sledece, da li muskarci koji imaju visak testosterona smeju uopste da imaju sex? I kako on utice na organizam? Jer meni nije jasno zasto on ne sme da ima sex 6 meseci? Sta to znaci?

Hvala Vam puno na odgovoru!
Kissssssssssssssssssssssssssssss
 
Gluposti. Ili tvoj decko nesto mutlja i voza te, ili njega voza doktor, ali ovo je tolioko besmisleno da reci nemam: sa takvim suviskom testosterona morao bi te napadati svakih dva minuta, ne bi mogao da mu se 'spusti' (da izvines) a ne da ti se ne priblizava i mirno apstinira! Smejurija. Da mu nije reko doktor da ima MANJAK testosterona (to bi stosta moglo objasniti - nedostatak misicne mase, nedostatak seksualne zeljhe itd)?
 
Moguce je da koristi neke steroide ili druga sredstva za bildovanje, sto rece kole, pa da ne moze da postigne erekciju - to bi ga bilo blam, pa onda mozda zbog toga laze, umesto lepo da ti kaze u cemu je problem. U svakom slucaju - ovo sto ti je reko te lozi.
 
Pa da i ja isto mislim da me lozi, i kad god ga pitam da li me lozi jer je nemoguce da mu doktor zabrani sex koji je zdrav, on uvek kaze "Pa srce moje, moram da slusam doktora". Danas mi je slozio pricu kao da masnoca koju sad ima sa testosteronom nije dobra za srce i zato ne sme da ima sex?! E a steroide niti bilo kakva sredstva ne uzima.
E a sad ste mi dali ideju, mozda ima neku bolestinu? Jaoo kuku meni, ne znam sta cu i ne znam sta da rasim, da li da ga cekam ili ne?

Kisssssss i hvala svima na odgovorima!
 
Imala sam slicnu situaciju sa svojim skorasnjim deckom zato sam i vrtela po internetu ne bih li nasla neku korisnu informaciju i nabasam na ovaj forum.Od kad smo zajedno on prosipa pricu da je bio na nekim pretragama i da su mu rekli da ima visak testosterona.Kao posledicu toga on navodi da ne moze u svaki put da dostigne stanje erekcije.Meni je to malko smesna prica i nastavicu da istazujem cisto da znam u kom je on fazonu.
 
Ima raznih metoda za bildovanje i nabacivanje misicne mase, tako da ne moze se u potpunosti iskljuciti u nekoj metodi i impotencija kao nezeljeno dejstvo. Sa druge strane neko pravilo poput - "zabranjen sex za 6 meseci" - bilo bi potpuno razumno posumnjati u iskrenost bilo kakve izjave ovakve ili njoj slicne.
 
Istina je da se masa misica bolje nabacuje,ako se smanji sa sexom i onanisanjem.Neznam tacno detalje zbog cega i kako,ali znam da je to istina.E sad postoji mogucnost sto se tice tvog slucaja da tvoj decko iskoriscava ovo radi neke druge stvari.
 

Back
Top