Prvi poljubac KAKO? STA? !!!!!!

ja se nikada nisam tirpovao oko toga...voleo sam masne fote...svašta smo radili. Iskreno, kao klinac sam bio pičkica, ali kada je ljubljenje po rodjendanima dolazilo na red bio sam prvi :)

Prvi poljubac...onaj pravi, bio je na mestu koje i sada vidim sa prozora.. promenila se ulica, okolina, neki semafori su dodati, drveće poraslo i bla bla, ali taj trenutak je ostao zapisan u meni.. i istina, bez razmišljanja o tom poljupcu, samo se prepustih..a ona je dakako znala šta radi - ja nisam. Bilo je čudno, možda i nespretno, bilo je neobično, drugačije od onoga pre i da...bilo je lepo.
Opusti se..sve prve stvari u sebi nose to nešto genijalno. Jer samo je jednom prvi put, sto je loše jer ne može biti više prvih puta, ali je i dobro jer kroz to moraš da prođeš sao jednom :lol:
 
NBG_GIRL:
ima tu jedna fora kao uzmes tanjur i stavis zrno graska pa ga jezikom pomeras,kao tako vezbas ljubljenje,to je meni rekla jedna drugarica,ne znam bas koliko je tacno nisam probala! ;)

ja sam tako vezbao. nije losa tehnika

samo mu prislonis tvoja usta na njegova i onda jezikom ispitas njegovu duplju, vidis sta je doruckovo, pa vrtis jezikom malo, pa juris njegov jezik, pa mu sisas jezik, pa sto rece cobra, capis ga za m*da, pa on ce tebe da capi za si se i onda tako petingujete
 
Yu-Gi-Oh!:
U ponedeljak imam sudar sa jednim preslatkim deckom, a jos se nisam ljubila!!! On je dosta iskusniji od mene i plasim se da cu se izblamirati! Molim vas POMAGAJTE!!!

Ko da ides u rat a ne na sastanak...skroz prirodna stvar...dodje samo od sebe...samo budi opustena...i nemoj kao neki retard da mu kazes:"Znas meni je glupo,ja se plasim"...to je nesto najgore...
 
Yu-Gi-Oh!:
U ponedeljak imam sudar sa jednim preslatkim deckom, a jos se nisam ljubila!!! On je dosta iskusniji od mene i plasim se da cu se izblamirati! Molim vas POMAGAJTE!!!


kako je ovo preslatko... :D eh...pa pri mom 1st kisssu sam bila veoma nervous...veoma,setali smo po kalishu,shitty vreme...Eh,pauza u prici,kod pobednika i bila 1. zvaka...rell..wooow kaze mi decko da saam crvena kao paprika/semafor ma sta god...Ali weard part je taj sto postanes addict,sve sto je novo je i primamljivo...eh,stalno sam ga spopadala after :) u sutini nek te on vodi!!!prati ga samo ;) be concentrate
 

Back
Top