Skorasnja netrpeljiviost prema alkoholu

joGooOOD

Ističe se
Poruka
2.201
Ovo me nervira,umem da pijem,pijem polako,sporo kada je pivo u pitanju....Ne pijem cesto i pijem kada izadjem negde...Javila mi se skorasnja muka pri 3coj krigli....doduse,skontala sam da ada mi se javlja muka prebrzo sam gutala alkohol,a i cigarete sam prebrzo konzumirala...ipak ume iako se normalno ponasam da mi se javi muka....Razlog zasto ovu temu ovde otvaram je sto sam jos uvek tinejdzerka i smatram ovo ipak tinejdzerskom debilnom dilemom...O5,problem mi upropasti skoro svaki izlazak u skorije vreme i razlog je da se ranije pocistim gajbi....Neke drugarice su mi preporucivale da iskuliram neko vreme sa alkosom pa ce posle biti normalno ili...?
 
Mislim da bi mogla napraviti malu pauzu...meni se desilo nesto slicno. Cugala sam svaki vikend i to po dobro nisam se ubijala ko stoka ali bilo je mnogo....nakon nekog vremena pocela mi se javljati muka kad pijem i onda sam smanjila cugu znaci pila sam i dalje al manje i sad mi super mogu piti i mnogo i malo!!!
 
ma, bre, sama biraš stazu kojom ćeš da kreneš, a ti si izabrala alkohol i cigarete, ako nameravaš da nastaviš da piješ i da pušiš, onda TRPI sve što ide pride!
NEMAŠ BRE PRAVA DA SE ŽALIŠ, uradi ono što je dobro za tebe i OSTAVI cigarete i alkohol!!!!!
pojavila ti se muka verovatno od previše pušenja + 3 krigle piva...
nemam pojma, ako ti to upropasti svaki izlazak, valjda je logično da prestaneš (((toliko))) da piješ i pušiš
 
aj sto kenjate toliko ko da ste roditelji...naravno da nece prestati ni da pusi ni da pie zato sto joj neko na forumu to napise pa nece cak iako ima tu muku....zato je i dosla da trazi resenje kako da prevazidje muku da bi nastavila da uziva u alkoholu i cigarama...e sad sry morao sam prvo da iskritikujem ljude pa da ti dam savet
moje neko skromno misljenje je da ta kombinacija cuga i pljuga i ne ide bas...ali mislim da je glavni problem sto previse brzo pusis....probaj ovako da smanjis malo alkohol i da smanjis brzinu konzumiranja pljuga. jer kapiram da tvoje telo ne prihvata ta dva u tim kolicinama pa prvo probaj da smanjis a onda da povecas.moj savet je da ne kuliras nista jer posle ti ne moze biti bolje u fazonu o5 ces trebati da se navikenes na alkohol i pljuge i o5 ces doci do nekog stanja muke. znaci probaj samo da smanjis MALO i da ono iskuliras te pljuge znaci polako opusteno imas ceo zivot da se zatrujes ne moras na brzinu!
 
sexy klon:
ma, bre, sama biraš stazu kojom ćeš da kreneš, a ti si izabrala alkohol i cigarete, ako nameravaš da nastaviš da piješ i da pušiš, onda TRPI sve što ide pride!
NEMAŠ BRE PRAVA DA SE ŽALIŠ, uradi ono što je dobro za tebe i OSTAVI cigarete i alkohol!!!!!
pojavila ti se muka verovatno od previše pušenja + 3 krigle piva...
nemam pojma, ako ti to upropasti svaki izlazak, valjda je logično da prestaneš (((toliko))) da piješ i pušiš

Imam ja dovoljno godina za takva glupiranja,u ostalom,stara je fora ispasti smeker na forumu(veruj mi)ovde sam dozivela i staru ekipu sada cu i neke nove preziveti ali molim te fino ne uzivaj se tih jeftinih trikova.Ako te bas zanima,ne pusim cesto pusim samo kad izadjem,a sto sam tada brzo pusila,nervoza,ne pusim cak ni dugo,nije ni pola godine,a nisam ni alkoholicarka,ako popijem popijem 1 dan i to ne bogme ne ponavlja par nedelja,poenta je u tome da ako/i kada/ se odlucim na malo zajebancije ne treba mi upropascavanje izlazka,kapiras?Cesce ces me videti sa koka-kolom nego sa pivom ali imas situacije u kojima ti je do zaebancije...Boze kome se ja to pravdam... :p
 
nije mi bila namera da ispadnem ''šmeker'' već me nerviraju tinejdžeri kao što si ti koji se truju koka-kolom, a piju i puše samo kad izađu, i to da bi ispali face, jer nemaju svoj stav, podležu psihologiji mase.
aj sad budi iskrena i ne laži sama sebe- jel tebi stvarno prija da pušiš???
ne verujem.
ostavi se tih poroka, počni da živiš zdravo!
ovo ti kažem iz NAJBOLJE NAMERE i ti naravno ne moraš ni da me poslušaš, ali samo SHVATI da to što radiš nije dobro. samo se truješ. zamisli kako ćeš izgledati za 20 godina sa takvim načinom života???
ps. ja imam 15 godina, niti pušim niti se drogiram, pijem ponekad, ali se nikad nisam napila, ne jedem brzu hranu, bavim se sportom i zadovoljna sam sobom i svojim telom.
znam da tebi, jednoj od..., zvučim kao neka baba, ali ja sam rekla SVOJ stav o tome.
misliš da je džabe ona stara- ''u zdravom telu zdrav duh''???
 
sexy klon:
nije mi bila namera da ispadnem ''šmeker'' već me nerviraju tinejdžeri kao što si ti koji se truju koka-kolom, a piju i puše samo kad izađu, i to da bi ispali face, jer nemaju svoj stav, podležu psihologiji mase.
aj sad budi iskrena i ne laži sama sebe- jel tebi stvarno prija da pušiš???
ne verujem.
ostavi se tih poroka, počni da živiš zdravo!
ovo ti kažem iz NAJBOLJE NAMERE i ti naravno ne moraš ni da me poslušaš, ali samo SHVATI da to što radiš nije dobro. samo se truješ. zamisli kako ćeš izgledati za 20 godina sa takvim načinom života???
ps. ja imam 15 godina, niti pušim niti se drogiram, pijem ponekad, ali se nikad nisam napila, ne jedem brzu hranu, bavim se sportom i zadovoljna sam sobom i svojim telom.
znam da tebi, jednoj od..., zvučim kao neka baba, ali ja sam rekla SVOJ stav o tome.
misliš da je džabe ona stara- ''u zdravom telu zdrav duh''???


ne brini i ja sam takva bila sam 15 god,ja sam takva bila do pola god...Znam da mi govoris iz najbolje namere i ne ljutim se...
 
au boze ima da registrujem svoju babu na ovaj forum....uklopla bi se 100po100 ....ja jos ne mogu da skapiram neke stvari ....zasto ali zasto je nekima jezik toliko brz i zasto mislite(neki) da PAMET ne dolazi sa godinama...i zasto ste svi jedna velika KEVA! ne bas svi al ono "zdravi teloduhovnici"
 
Raubtier:
au boze ima da registrujem svoju babu na ovaj forum....uklopla bi se 100po100 ....ja jos ne mogu da skapiram neke stvari ....zasto ali zasto je nekima jezik toliko brz i zasto mislite(neki) da PAMET ne dolazi sa godinama...i zasto ste svi jedna velika KEVA! ne bas svi al ono "zdravi teloduhovnici"

a kakve ovo veze ima sa nestankom struje u Afganistanu.
ozbiljno, kakve ovo veze ima sa ovom temom
 
Raubtier:
ma nervira me kad neko u tinejdzerima......i jos tinejdzer krene da kritikuje kako je lose ovo kako je lose ono ko da mi ne znamo ali kad cemo ako necemo sada da se glupiramo
jel da? ;)


ma znaš šta, ja sam rekla svoje mišljenje, nisam se obraćala TEBI, činjenica je da pušenje i preterivanje u alkoholu nije zdravo, a tvoj problem je što si ti kivan na sve ljude čije se mišljenje ne podudara sa tvojim!!!
ili si ogorčen na sve one koji žive ZDRAVO pa kažeš da smo jedna velika keva?????

p.s. da te naučim, kad kažeš za nekog da je ''keva'' to je kompliment. :roll:
 

Back
Top