STA TO ZNACI KAD ON MENI GASI TELEFON...

Jessica iz francuske

Zainteresovan član
Poruka
153
Ne razumem stvarno sta mu to znaci,u stilu mi se malo zakacimo ili posvadjamo a ja ga napadam i raspravljam se sa njim,a njega valjda to sve smara,pa hoce da prekine vezu,ali se jos tu psujemo itd,pa kao ajde pa se cujemo kasnije,pa ja kad se smirim i kad ga kasnije okrenem vidim da je nedostupan do uvece da je ugasio tel,i ja se tu osecam ko golo gov no stvarno ko neka stika,majke mi!!,jos najgore je sto on mene navodno voli i priznajem da imam dokaze toga,ali on mi nikad nista ne pokazuje,nije uz mene kad mi je potreban,toliko se osecam sama,tuzna,ostavljena, :confused: nevoljena,ne razumena itd... :-( :-( :-( i naravno ja ko neki debil se uvek kidam , placem i sikiram jer ga volim svim srcem i ne podnosim da se tako ponasa prema meni neznam vise sta radim,i kad mu kazem da nije svesan da i ako ga volim vise od svega i ako osecam da cu ga voleti dok ne umrem on mene polako ali sigurno gubi sa ovakvim ponasanjem,, on meme ne shvata ozbiljno misim nije svesan,i ja nemam snage da raskinem jer znam kakav i da od muke i ponosa mi se on nebi nikad vratio.. ali zelim da on otvori oci... hvala u napred za vase savete,bas su mi potrbni!!!!
 
Sve ovo dole stoji, ako pretpostavimo da nisi neka napast od devojke, pa da ga mnogo smaras...

Nisi mala, kontrolisi se... Ne moras da kazes bas sve sto ti padne na pamet preko telefona. To ti je onako savet za buduce veze. A ta veza se raspada, rekao bih... Taj tvoj momak je mozda muzjak ali nije muskarac... Nije uz tebe, nema muda da ti kaze sta nije u redu nego gasi telefon, pa sta ce ti neko takav?!?!??! Posto si mu vec rekla sta osecas prema njemu, a on se i dalje isto ponasa, teraj to u tri lepe ..... materine. Takvi i nisu za devojke... Neka mu onda mama govori da je lep, neka ga mama tesi, neka ga mama drzi kao malo vode na dlanu... Pa nemas ti sto zivota pa da jedan posvetis nekom debilu!!!

Pozdrav!

P.S.
Pise se "svestan"
 
nije uz mene kad mi je potreban,toliko se osecam sama,tuzna,ostavljena, nevoljena,ne razumena itd...

E moja ti ... nema tu leba ... prekidaj to shto pre. Pa ti u toj vezi vishe patish nego shto uzivash i chemu onda? Ajde molim te shta si se zalepila za tog lika kad milioni mushkaraca shetaju ovom planetom i svakako cesh naici na nekoga pored koga cesh se osecati ispunjenom i voljenom. Samo ti prolazi vreme bez veze, a mozda bash u ovom chasu neki pravi za tebe prolazi tu negde, pored, a ti ga i ne primecujesh jer si se vezala za ovoga.
 
hvala ti kalimero ja sam malo nepismena na srpskom izvinite!! ali lako je to reci kako da ga ostavim kad ga toliko volim i ne vidim ni jednog drugog,a ko ce da me utesi ti mozda... neznam ne razumem izgleda da me voli to je frka!!!! hvala ti vesla zena iz bg ali ti si zensko razumi da je meni mnogo tesko da raskinem jer znam da cu da patim i das e kajem jel me razumes neznam sta da radim... ali hvala na savetima
 
neznam dal shvatate da sam ja previse vezana za njega i da imam utisak da ne bih mogla da zivim bez njega... sve sam mu dala sve moje najdraze,ljubav,podrsku,bila sam tu uz njega kad je trebalo cak sam mu dala i nevinost pre nekoliko meseci , ali kad ja njemu sve ovo kazem on mi kaze da ne zna sta treba daa radi da ga pre mene nije nijedna toliko jako i puno volela i da stvarno bih hteo da bude kako treba ali nezna
 
pa kako si ga opisala na pocetku cini mi se da bi prije neko mogao dojahati na njemu nego sto bi on dosao do tebe kad se posvadjate ... :)

Ja vala nebi mogao izdrzati nekog ko me nervira pa da mi je sto puta zivot spasio, **** ti to kad treba da se patim ko budala...'fala al necu.

treba sebi zivot pojednostaviti.. nije dobro = dovidjenja, nema tu filozofije nikakve.

Jes vi zene volite da komplikujete i filozofirate..to mi nikad nece biti jasno...tipican primjer su one sto ih neki konj citav zivot tuce , a one uvijek misle kako mu se to slucajno dogodilo i da sigurno nece vise nikad..pa ima li boljeg primjera zenske gluposti...
 
Vesela_zena_beogradska:
E moja ti ... nema tu leba ... prekidaj to shto pre. Pa ti u toj vezi vishe patish nego shto uzivash i chemu onda? Ajde molim te shta si se zalepila za tog lika kad milioni mushkaraca shetaju ovom planetom i svakako cesh naici na nekoga pored koga cesh se osecati ispunjenom i voljenom. Samo ti prolazi vreme bez veze, a mozda bash u ovom chasu neki pravi za tebe prolazi tu negde, pored, a ti ga i ne primecujesh jer si se vezala za ovoga.

A zasto nema leba? Sta leba ima samo kod tipova koje derete za kesh i jos im komandujete.

A to sto milioni tipova setaju ne znaci da bi nju zapali. Milioni njih imaju kitu 22 cm, a ja nemam.:roll:
 
berekin:
illll meee ljubiii il tamburu kupiiiiiiii !!!

Evo ti savet iz prve ruke... :roll:

Nego, Jessica...doci ce momenat kada ce ti se sve skupiti i kada jednostavno sama neces moci sve to izdrzati... :-?

Bar je kod mene to bio slucaj...u jednom momentu, mozda njemu i ne jasnom, samo je kap prelila casu i digla sam ruke od svega...niti sam objasnjavala, niti sam se oprastala...samo sam nestala.
verujem da je Onn to sve ukapirao na pravi nacin...verujem da je pametan, jer me gluperde nikada nisu interesovale...eto...pa sama vidi i odluci... :wink:
:confused:
 
Jessica iz francuske:
ali neznam vise sta cu resila sam da mu ostavim jos jednu i zadnju sansu i posle ako opet bude sve po starom da raskinem ali neznam dal uspeti da zivim bez njega.

Moci ces, veruj mi...koga nema, bez toga se moze...ma koliko ti u ovom momentu to zvucalo bezze i grubo... :confused:

Ne dozvoli da te neko ponizava, da ti se urusava samopostovanje i da uleces u samosazaljenje...govorim ti iz licnog iskustva...budi jaka :wink:
 

Back
Top