DS odustao od ministarstva policije

Chávez:
Ocigledno je da ce DS pristati na svaki moguci uslov DSS-a, samo da dodje na vlast, kakvu-takvu.
Misliš SRS pošto istorija novijeg parlamentarizma u Srba ukazuje na tu stranku? Nisu napustili vlast ni kada je potpisan kumanovski sporazum ravan izdaji. (skupštinu jesu ali vlast nisu, dva različita pojma koja seljak u unutrašnjosti ne može a po nekima i ne treba da razlikuje)
 
srs ce samostalno vladati. to je samo pitanje vremena.

jer se sve stranke udruzuju protiv srs i gradjani u srbiji imaju izbor izmedju dve opcije:

- SRS

- SPS + DS + G17 + DSS + NS


automatski svi koji su nezadovoljni vladavinom ovog konglometarata stranaka kao realnu alternativu koja moze da osvoji vlast i nesto menja imaju samo SRS.
 
ДС попушта ? Наравно да попушта. Они више немају ништа колосално да понуде. Једино на чему су летели је била ЕУ интеграција, док се успут пљачкало приватизацијом, "реформама" а посебно манекен и војска. ЕУ нас је одјебала бише него јасно - и то је данас све већем броју слепаца "очигледно". Оно што остаје (чиме се бавити) јесте мало националног достојанства и тражење правих пријатељских односа. ДС је од тога оперисан и зато нема будућност. Коштуњави је лепо оценио да ће ДС-овци морати да дају све што што се тражи од њих. А мени непријатно ...
 
Lacibg:
ДС попушта ? Наравно да попушта. Они више немају ништа колосално да понуде. Једино на чему су летели је била ЕУ интеграција, док се успут пљачкало приватизацијом, "реформама" а посебно манекен и војска. ЕУ нас је одјебала бише него јасно - и то је данас све већем броју слепаца "очигледно". Оно што остаје (чиме се бавити) јесте мало националног достојанства и тражење правих пријатељских односа. ДС је од тога оперисан и зато нема будућност. Коштуњави је лепо оценио да ће ДС-овци морати да дају све што што се тражи од њих. А мени непријатно ...

Данас сам прошао Крунском улицом.... на седишту ДС-а стоје ТРИ истакнуте заставе и то:

1. Европске уније

2. Страначка застава

3. Застава Србије

какви бедници - па противзаконито је истицати ТУЂУ ЗАСТАВУ а у овом случају ТО ЈЕ ЗАСТАВА ЕУ...... тежак олош од људи...... а посебно што се налазе у кући која има свог приватног власника, другим речима у окупираном објекту.
 
Jerry Ropero:
srs ce samostalno vladati. to je samo pitanje vremena.

jer se sve stranke udruzuju protiv srs i gradjani u srbiji imaju izbor izmedju dve opcije:

- SRS

- SPS + DS + G17 + DSS + NS


automatski svi koji su nezadovoljni vladavinom ovog konglometarata stranaka kao realnu alternativu koja moze da osvoji vlast i nesto menja imaju samo SRS.
Ti si veci katolik od pape.
Pa u to ni Toma vise ne veruje,ali nema nista pametnije da kaze,a to ne moze.
Ovo je SRS-u plafon sto mogu imati-trecina u skupstini.
 
DB-ovac to ce vreme da pokaze a ne vasa demokratska trabunjanja i spiskovi lepih zelja.

U svakom slucaju SRS Ima ambiciju da vlada samostalno i to ce ostvariti pre ili kasnije. Ovi izbori su pokazali ako nista drugo SRS ne zeli da bude trgovinska stranka da svoje mandate i glasove prodaje na kantaru politicke pijace. Pokazali su da SRS od svojih ideja i ideala ne odustaje ni po koju cenu, a gradjani ce , siguran sam to znati da cene na prvim sledecim izborima koji ce biti do jeseni najkasnije, jer samo nepopravljivi optimista moze da misli da vlada sastavljena od DS DSS NS i G17+ moze da sastavi duze od godinu dana.

Radikali DOLAZE
 
eremita:
Данас сам прошао Крунском улицом.... на седишту ДС-а стоје ТРИ истакнуте заставе и то:

1. Европске уније

2. Страначка застава

3. Застава Србије

какви бедници - па противзаконито је истицати ТУЂУ ЗАСТАВУ а у овом случају ТО ЈЕ ЗАСТАВА ЕУ...... тежак олош од људи...... а посебно што се налазе у кући која има свог приватног власника, другим речима у окупираном објекту.
Не знам шта је дозвољено од застава, али у Општини Врачар у Његошевој већ дуго, или стално се вијори застава - тегет - са жутим звездицама у круг ... Сваког дана туда пролазим и просто се питам чему то ? Највероватније да иритирају овакве мамлазе као што сам ја који презире ову (за мене) посве фашистичку Европску Унију.
 
Lacibg:
Не знам шта је дозвољено од застава, али у Општини Врачар у Његошевој већ дуго, или стално се вијори застава - тегет - са жутим звездицама у круг ... Сваког дана туда пролазим и просто се питам чему то ? Највероватније да иритирају овакве мамлазе као што сам ја који презире ову (за мене) посве фашистичку Европску Унију.

То нисам видео на Општини ... али човече, па то је противзаконито.....то им треба скинути и исцепати у парам-парчад......какав је то начин... МИ НИСМО ЧЛАНОВИ ЕУ... шта то значи??? :evil: :evil: :evil:
 
Sad da se vratimo sa trolovanja Radikala koji su se ocigledno smorili sto ce da se pravi vlada (tu racunam i Eremitu). Ja nazalost mislim da je neophodno praviti vladu. Mora se pokusati za dobrobit Srbije i tek ako DSS i u vladi minira da se konacno napravi otklon od olosa i jasno kaze DSS ne zeli dobro Srbiji i mi ne mozemo sa njima. Ali DS mora pokusati pa makar i po cenu ustupaka da iskoristi ove 4 godine. Ako budu mogli da u sledece 4 godine srede ekonomiju, obnove evropske integracije, prociste pravosudje i uhapse zlocinca Mladica onda ce to narod moci da ceni. Ako procene da to moze da se uradi sa Jocicem na celu policije onda ok. Jedino sto sam malo skeptican u vezi tog izvora koji je sa Blica po kome je g!& dobio 3 bitna ministarstva, mesto potpredsednika i guvernera? Malo mi je to mnogo za 6% glasova.
 

Back
Top