cvorici na ledjima

JWL

Početnik
Poruka
2
Unistavaju me cvorici po ledjima, mislim da ni masazom ne bi mogli da se razbiju,a ja ludim, stalno bih ih pritiskala,masirala,nerviraju me,bukvalno mi se place kad vidim da neko nekog masira,ludim sto ne mogu da 'pogodim' tacno gde se nalazi,a ima ih mali milion mislim...cvor do cvora,cela ledja me bole, ali cudan neki bol, cak me boli i kad nista ne radim,samo se odjednom 'krene'. A sve nekako tik uz kicmu.U stvari,vise mi smeta taj osecaj nego sto boli. Po ceo dan se pritiskam,masiram,ne znam vise sta da radim kolko me nervira... kako da se resim toga? pocelo je pre oko godinu dana,tj. od kad sam upisala fax i pocela da ucim po ceo dan (kao :) ) ... mozda zato sto se slabo krecem, nezgodno spavam...?
kisses
 
Izvini - o cemu pricas?! :shock:

I - ne znam zasto svi ignorisete temu o tome kako se postavjaju pitanja a da to ima smisla? (Lepljiva "Pre postavljanja pitanja obavezno procitati")

Da probas sa psihijatrom? (cvor do cvora?? po celim ledjima?? odjednom - 'krene'? po ceo dan se - pritiskas?? Da li si ponovo procitala kako zvuci sve ovo sto pises??)
 
JWL:
Unistavaju me cvorici po ledjima, mislim da ni masazom ne bi mogli da se razbiju,a ja ludim, stalno bih ih pritiskala,masirala,nerviraju me,bukvalno mi se place kad vidim da neko nekog masira,ludim sto ne mogu da 'pogodim' tacno gde se nalazi,a ima ih mali milion mislim...cvor do cvora,cela ledja me bole, ali cudan neki bol, cak me boli i kad nista ne radim,samo se odjednom 'krene'. A sve nekako tik uz kicmu.U stvari,vise mi smeta taj osecaj nego sto boli. Po ceo dan se pritiskam,masiram,ne znam vise sta da radim kolko me nervira... kako da se resim toga? pocelo je pre oko godinu dana,tj. od kad sam upisala fax i pocela da ucim po ceo dan (kao :) ) ... mozda zato sto se slabo krecem, nezgodno spavam...?
kisses
:?:
Sta je pisac hteo da kaze?!
 
@JWL:
Da li iko u tvojoj porodici ima slicne probleme,mislim to sa cvoricima?
Imas li ih jos negde,osim po ledjima?
Dobro ti kaze WW-procitaj kako se postavlja pitanje,pa ces verovatno dobiti kvalitetniji odgovor.
 
Unistavaju me cvorici po ledjima, mislim da ni masazom ne bi mogli da se razbiju,a ja ludim, stalno bih ih pritiskala,masirala,nerviraju me,bukvalno mi se place kad vidim da neko nekog masira,ludim sto ne mogu da 'pogodim' tacno gde se nalazi,a ima ih mali milion mislim...cvor do cvora,cela ledja me bole, ali cudan neki bol, cak me boli i kad nista ne radim,samo se odjednom 'krene'. A sve nekako tik uz kicmu.U stvari,vise mi smeta taj osecaj nego sto boli. Po ceo dan se pritiskam,masiram,ne znam vise sta da radim kolko me nervira... kako da se resim toga? pocelo je pre oko godinu dana,tj. od kad sam upisala fax i pocela da ucim po ceo dan (kao :) ) ... mozda zato sto se slabo krecem, nezgodno spavam...?
kisses

vidim da ova tema nije vise aktivna :(

ali imam isti problem kao i ti bukvano ne mogu da sedim,stojim konstantno trazim neki polozaj..ledja su mi puna cvorica i uzasno boli, po ceo dan sto kazes ti pritiskam pokusavam da ih razbijem ali mi bas i ne ide :(

a to sto je neko spomenuo psihijatra stvarno nema veze sa vezom, mozda neko milsi da smo ludi ili ne znam ni ja, ali kad bi oni imali isti problem videla bih njih. Inace znam ih jos koji imaju cvorice ali uglavnom imaju ispd vrata ili oko lopatica .
 

Back
Top