nea roda, atos, grcka

Evo -ja ću!
Bili početkom jula u Phillipos hotel-u, koji se vodi kao u Uranopolisu a ustvari je bliži Nea Rodi. To ti je malo mestašce, ima par uličica, par dragstora, apoteku, crkvu Sv. Nikole,ODLIČNU PLAŽU i dva beach bara- jedan se upravo tako i zove - Xerios, fenomenalan, ležaljke se ne naplaćuju ali plaćaš piće. Ima i natkriveni deo sa ležaljkama i udobnim foteljama(noću radi kao kafić, neko veče budu i devojke na šipci :lol: , čemu se posebno radovao muški deo društva. Drugi je mali restoran-picerija. E, sad, ima jedan koji se zove WET dreams,on je jedno kilometar udaljen od mesta, sa bazenom odakle se pruža fenomenalan pogled na more, sa odličnom plažom i pratećim sadržajima ali tih dana još nije bio potuno spreman za goste(bazen još nisu pustili). A,inače, mislim da će biti savršen-malo se bućkaš u moru, pa popiješ piće pa se preseliš u bazen...
Sve u svemu- ne znam koliko imaš godina, mi smo išli sa manjom decom i meni je bilo savršeno- toliko da se na hotelskoj plaži i bazenu nijednom nismo okupali- išli smo svaki dan na druge plaže...
P.S. Cene pića su od 2,5 EUR (za grčku kafu), 3 EUR za nes , pivo, sendvič, 6-7 za koktele...
 
O, hvala! :D Ta Vila Xerxis deluje fenomenalno kao i taj beach bar- ali me je zabrinulo sto negde ne stavljaju fotke mest- pa sam pretpostavila da je bas malo :D A u principu- imam 19 god. za nedelju danaKONACNO imam prijemni ispit na FLU-u i posle toga mi je uzasno potreban odmor -odlazim na more posle tri godine- najverovatnije cu ici sa deckom - a mozda odem i sama!Drugarica uvek ide preko tog Unis toursa-a i uvek je odusevljena.Htela sam u NEOS MARMARAS ali mi ne odgovara datum polaska-pa u potrazi za necim drugim naleteh na fotke ove vile i njene plaze sa suncobranima od trske_i tu odlepim skroz :D Samo mi je bitno da se ne osecam kao da sam u nekoj pustari na kraju sveta- :roll: :D Ima li tamo nekih dobrih restorana? HVALA jos jednom ;)
 

Back
Top