HITNO POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

AnaBg:)

Iskusan
Banovan
Poruka
5.862
U subotu sam izasla sa svojim deckom,da ne duzim pricu...Nesto smo se cimali na foru on nece da reaguje na mene...I tako ja sam mu sela u krilo,pocela da ga ljubim i vatam tako to,on se iz cimanja okrenuo za drugom ribom,i ja sam mu lupila samar

On je sad nenormalno ljut na mene...Sto puta sam mu se izvinula i ne vredi...

Mnogo ga volim i ne bih volela da ga izgubim,ako me ostavi ja pomisljam da se ubijem...zivota mi
 
ali ja ne znam sta mi je bilo...meni to smeta,sta ima da se okrece i da je gleda kad sam mu ja tom,znam da je bilo cimanje,ali ne mogu sebi da oprostim,ako mi on oprosti ja necu sebi...

Kad bi se moglo vreme vrati unazad...

A i mislim da ne treba tolko da se ljuti zbog toga...Ne smeta meni moze da gleda druge i u mom prisustvu...jednostavno ne znam sta mi je bilo
 
..omaklo ti se..ok..desava se..kad budes starija resavaces te stvari na mirniji nacin..prestani da mu se izvinjavas..primiri se..i daj mu vremena da to na miru bez tvog prisustva svari..bar jedno nedelju dana..a nakon toga popricaj smireno s njim..i ne govori da ces se ubiti ako raskinete..vec reci volela bih da se pomirimo..
 
o boze kakva posesivna, razmazena ludaca....
prosao sam kroz nesto slicno, i evo kako ce biti - davices ga tako neko vreme a onda ces se najednom oko necega uvrediti i dicices nos do neba, bice to zaokret za 180 stepeni....

ti ga ne volis, vec samo ne mozes da prihvatis da nemas u dovljnoj meri ono sto zelis, tvoje pozuda otuda proizilazi, ne iz ljubavi.... pizdis kao razmazeno deriste koje mora da dobije svaku igracku i koje zahteva da sve bude po njegovom....
 
ma šta te boli uvo !
jesi li ti svesna koliko će ti to biti nevažno već za godinu dana !?!

ali ajde da se stavim u tvoju...hm...kožu :twisted:

nađi ga negde i reci mu da te je povredio emotivno.
ako se i dalje duri, znaj da se pretvara i da tvrdi pazar, jer u tom godištu
istrpeo bih sve šamare samo da se dokopam ženske...hm...polovine :twisted:
 
AnaBg:):
U subotu sam izasla sa svojim deckom,da ne duzim pricu...Nesto smo se cimali na foru on nece da reaguje na mene...I tako ja sam mu sela u krilo,pocela da ga ljubim i vatam tako to,on se iz cimanja okrenuo za drugom ribom,i ja sam mu lupila samar
Mozda nisi toliko dobra riba kao $to misli$.. garant si ga vec smorila i chovek ti to daje do znanja gledajuci druge dok si mu u naruchju. Tera te mirnim i civilizovanim metodama da ode$. Budi srecna $to ti posle lupanja $amara nije razvalio vilicu. Kako bi pu$illa onda?! Razmisli..
 
dragojIo:
o boze kakva posesivna, razmazena ludaca....
prosao sam kroz nesto slicno, i evo kako ce biti - davices ga tako neko vreme a onda ces se najednom oko necega uvrediti i dicices nos do neba, bice to zaokret za 180 stepeni....

ti ga ne volis, vec samo ne mozes da prihvatis da nemas u dovljnoj meri ono sto zelis, tvoje pozuda otuda proizilazi, ne iz ljubavi.... pizdis kao razmazeno deriste koje mora da dobije svaku igracku i koje zahteva da sve bude po njegovom....

Nemas ti pojma...kako je to... :-?
:twisted:
 
sad mi palo na pamet !!!

možda AnaBg:) u stvari izgleda kao muškarac,
a njen dečko je gej koji je mislio da je AnaBg:)
muško, i onda je u hvatanju primetio da tu nešto
nije kako (ne) treba.
u tom zbunjenom stanju je prošla neka devojka i on je
pogledao da bi uporedio činioce...
 
AnaBg:):
U subotu sam izasla sa svojim deckom,da ne duzim pricu...Nesto smo se cimali na foru on nece da reaguje na mene...I tako ja sam mu sela u krilo,pocela da ga ljubim i vatam tako to,on se iz cimanja okrenuo za drugom ribom,i ja sam mu lupila samar

On je sad nenormalno ljut na mene...Sto puta sam mu se izvinula i ne vredi...

Mnogo ga volim i ne bih volela da ga izgubim,ako me ostavi ja pomisljam da se ubijem...zivota mi

tja..cini se da nema drugog resenja:twisted:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top