ZA NEOBRAZOVANOG OPERATORA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
4.292
OVO JE ZA OPERATORA KOJI ME JE ISKLJUCIO A NIJE MI DAO PRILIKU ZA REPLIKU. BAS DEMOKRACKI JE NASTROJEN A OPERATOR JE FORUMA.NADAM DA CE JE OVDE PROCITATI MOJU REPLIKU. SPAM JE SPAM I ON JE SAMO LICNI A SAD TI UMNI OPERATORU MOZES NAZVATI SPAMOM SVE STA POZELIS. SPAM NA FORUMIMA NE POSTOJE VEC MOGU DA POSTOJE JEDINO NEPODOBNE TEME I NISTA VISE .TOLIKO OD MENE . AJ ZDRAVO.
 
@Trazim_curu_zabrak

Momcino,

Vidim da si dosta "zapet", te iz tih razloga cu da ti navedem jos ponesto, sto si previdio, a moji fragi forumasi nisu stigli da ti napisu:

Prije svega: tvoj nik (Trazim_curu_zabrak, prva tvoja greska prilikom registrovanja... zar nije trebalo

"Trazim_curu_za_brak"

Sledece: Pisanje velikim slovima na internetu se podrazumijeva da na nekog vices, a takvo pisanje (ponasanje), dovodi i do krsenja Pravila ponasanja uopste na internetu a samim tim i krsenje Pravila foruma..

Samo u jednom topicu, kardinalne i pocetnicke greske... Sta dalje reci, sem da su clanovi foruma ti napisali sve sto je vezano za SPAM, i nemam namjeru dalje da ti odgovaram na isto..

Pored toga, dvije teme na moj racun... OK, i to je SPAM, ali nek ti bude, sto se tice demokratije, ponasaj se u skladu sa Pravilima foruma, kao i svi ostali clanovi i demokratija cvjeta..

I na kraju... Necu dopustiti niti jednu temu vise koja nema smisla i koja zatrpava ovaj dio foruma sa nepotrebnim stvarima, a ovo nek bude poslednje upozorenje pred BAN..

Hvala

Tema... Look./
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top