Zanimljiv problem!!!

pejos

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
145
Instalirao sam dva puta dvije razlicite vrste Windowsa XP i imam isti problem...
Racunar je Atlon 1,8 gh,512 RAM,G force 128 MB graficka...
Pokrenem igricu bilo koju ili flash ili neku jacu instaliranu sa CDa igram par minuta i restarrtuje se racunar!!!
Kazu mi da je graficka kartica ali ona ne pokazuje nikakav kvar,takodje pokusam instalirati novi Office ali pokaze na kraju da nije uspjesno!!!
Sve funkcionise normalno i net i programi...
Dali je ovo misterija ili ima pomoci!
Mogu li srediti sam ili da ipak nosim nekom profiju...
 
Mozda ti hdd crkava. Ali samo pojedini sektori. Nesto sumnjam da graficka moze da prouzrokuje da Office nece da se instalira. U stvari rekao bih da imas problem sa ram-om,ali ako ne znas puno o kompijuterima,nece ti nista vredeti da ti kazem da skines memtest86 i proveris mem. Mozes da probas da pozajmis ram od nekoga i vidis jel ce office da se instalira ili da se igra pokrene.
 
Kako se obraca paznja na memoriju?
Ovako
sen.gif
?
 
ivam91:
Vidim ti se razumes..jos da znas da citas i eto novog tesle...Aj procitaj jos jednom celu temu pa razmisli....

Klinac, cuti. Ja sam lepo rekao da obrati paznju na ram memoriju i na njego pregrevanje u slucaju da je overclockovao. Graficka NEMA NIKAKVE VEZE sa instalacijom programa. Utuvi to sebi u glavu. Kompjuterima sa bavim od svoje sedme godine i mislim da znam dosta vise od tebe. Zato, cuti i uci malo.
 

Back
Top