izuzetan sajt

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa jednostavno ljudi pisu non stop i za nekoliko sati bice nevidljiva a mozda i pre ako je izbrisu ha ha. A jel si ti operater na krstarici pa ti zato smeta ili obican posetilac? Ako si posetilac normalno klikni ono sto te zanima a ne ono sto te iritira.
 
Vidi gde si postavio temu. A vidi sta pishe zasta je predvidjen ovaj podforum.
(Koju "dasku" koristite? O provajderima i vezama. O anonimnosti i grupnim seansama. O programima koji vam pomažu u krstarenju mrežom.)



Mojne vishe da spamujesh.
 
Braticu ti neznas sta je SPAM. Malo da te prosvetlim za dzaba. SPAM je kada dobijes licno poruku ili neki kontakt a da ti nisi ni na koji nacin taj kontakt ili tu poruku inicirao. DAKLE PODVLACIM "DOBIJES LICNO PORUKU". A koliko vidim ovi su ove forume napravili da budu javni tako da nista nije licno vec je sve javno. A osim toga ti si MENE kontaktirao na MOJU javnu poruku, sto jos vise udaljava moju poruku od bilo kakvog shvatanja pojma SPAM.
 
a sto se tice da nije moja poruka za ovaj podforum mislim da gresite jer ja sam predlozio sajt za surfere. A potvrda da je bas ovo mesto za moju poruku je taj da jos uvek operatori krstarice nisu izbrisali moju poruku na ovom podforumu. OVO JE MOJA PORUKA A NE TEMA. Ko kaze da samo moze da se predlazu teme na forumima??? Definicija FORUMA je..... ma sto ne ucite malo skole ,pa ne ide da vas ja ovde obrazujem ha ha ha ha
 
Trazim_curu_zabrak:
Braticu ti neznas sta je SPAM. Malo da te prosvetlim za dzaba. SPAM je kada dobijes licno poruku ili neki kontakt a da ti nisi ni na koji nacin taj kontakt ili tu poruku inicirao. DAKLE PODVLACIM "DOBIJES LICNO PORUKU". A koliko vidim ovi su ove forume napravili da budu javni tako da nista nije licno vec je sve javno. A osim toga ti si MENE kontaktirao na MOJU javnu poruku, sto jos vise udaljava moju poruku od bilo kakvog shvatanja pojma SPAM.

Decko, ja sam operator ovde, i curu trazi na nekim drugim mjestima, a posto si prosvjetlio mog kolegu, nepravilno i naravno bezuspjesno da ti napisem da SPAM nije samo spam koji se dobija licno..

Ovo sto ti radis takodje spada i SPAM, i ne samo LICNI SPAM, vec u spamovanje foruma, sto je Pravilniko ZABRANJENO...

S toga, tema ide look, jer nisi procitao Pravilnik foruma, a VI se ovim putem javno opominjete da ne sirite SPAM na forumu..

Look./
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top