Na podforumu "PRIŠTINA" ništa novo !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

prof.Grof`

Početnik
Banovan
Poruka
38
Evo i dok prof. Grof dobija pristup po deveti put na ovom forumu, znači devet puta banovan, neko može da žvalavi i to mesecima a da ga niko o tome ne upozori. Šta treba , spuštati se na nivo, takvog majmuna. Evo čitajte šta se piše na "Prištini" na ovom site-u ( gde je moderator, i šta on tamo radi?):

PORUKA ZA TEBE SMRDIJANAC (SRBIJANAC), DODJITE - CEKAMO VAS (ALI OVOG PUTA SA NASOM VOJSKOM).
PA MAMU VAM KUKAVICKU, VI STALNO KAZETE (JEDETE GOVNA) DA CETE DOCI, A JA NE VIDIM SRBE OVDE NA KOSOVU! AKO STE TAKVE P.CKE MAJCINE, ZASTO NE DOLAZITE?!
P.CKE STE VI SRBI, NIJE CUDO STO STE IZGUBILI SVAKI RAT (VI STE JEDINI NAROD NA SVETU, KOJI NISTE NIKAD U ISTORIJI DOBILI BAREM JEDAN RAT)!

RROFTE KOSOVA E PAVARUR (PREV. ZIVELO NEZAVISNO KOSOVO)!

Ovo je današnja, a inače autor je veoma nadaren u psovanju sve što je srpsko.To ili on ili neko njemu sličan radi nesmetano, bez problema, samo žestoko. Nadam se da nisam ništa loše uradio što sam ovo postovao!

Probajte na www.forumishqiptar.com samo da postujete na srpskom, pa ćete da dobijete " ŠUT U DUPE" ! Ali ovde je sve moguće........
 
e moj profesore...
na podforumu Priština, pišu svašta,
u državi Srbiji na forumu Krstarica, na podforumu Priština, Politika......ljudi pišu antisrpske,
antidržavne parole....
Kao da je preduzeće Krstarica , iznad zakona i ustava države Srbije :roll:
Šiptarski sajt, šta drugo!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top