+arica trt

banegad

Domaćin
Poruka
4.564
kako vama radi forum krstarica
ja kliknuo danas u svoj profil da vidim koliko sam tema otvorio kad ono nece
samo se vrti zeleni krug
posle kliknem na korisnicki profil da vidim teme na kojim sam pisao dal je neko odgovarao kad ni tu nece
reko sta je sad
aj da vidim druge sajtove
odem na oficijalni sajt britni spirs malo u download sekciju da vidim da li ima novih slika, klipova, wallpapera i tako tih dzidza bidza
i radi sve super
posle otisao na sajtove majkla dzesona, dzenifer lopez, dzastina timberlejka, new kids on the block, madonin sajt isto tako, pa onda sajt srpske pravoslavne crke, a zatim i crnogorske i makedonske pc. stavili neke nove pesme za download od najnovijih zvezdi granda i to sam sve skinu. evo sad slusam i mogu reci da je super. al sto sam skinuo wallpaper sa kristinom agilerom. odma sam ga stavio na desktop. i vratim se na krstaricu. izvalio sam skoro opciju sve prijavljene teme. to je radilo. ladno sam prijavljen na preko 3500 tema. e stvarno sam shaban. imam 4700 poruka a pisao sam na 3500 tema.
nego kako vama radi forum. meni nesto bezveze
znam da je i ranije bio neki problem pa ga kao popravili
 
nisam otvorio 3500 tema nego sam pisao na toliko
a otvorio sam 250 i sve su super
e nemoj da skreces sa teme
mozda i opstane do jutra ako rastaman slucajno ne svrati veceras
ili rajkec
on je zao
 
usporeno je ponekad (npr. sad!) i ja restartujem komp, ali i dalje isto... znaci nije do toga... otvorim ja neki drugi sajt i radi savrseno... ne znam sta ali nesto ne stima... :?
 
ma i meni treba 100 godina da učita temu od dve poruke a imam kablovski internet....
samo da se
2naqmc0.gif
i posle
pop.gif
, a ove što održavaju forum
30uzknl.gif
 
Nije ni Krstarica septichka jama bez dna. Nego uveche svi nagrnete da kenjate pa se zagushi. A kapetan ladje se stis'o pa nece da se isplazi za bolji hosting paket. Kog qrzza onda svi ovi iritantni baneri koji vichu? Kud sva lova? Malom za patike? Shvalerki za zhuto?
Kolaps se blizhi... the end is here!

Nego, Bane, ako imash Paf Dedu u nekoj vecoj rezoluciji (>5mpx) djorao bih za jednu Gocu Trzhan iz moje privatne kolekcije (koncert u Frankfurtu, decembar 2006.)
 
od goce imam sve koncerte tako da me to ne zanima
jedino ako imas nastup dragane mirkovic u brizbejnu u australiji prosle godine
cuo sam da je bilo ludo
neki su se cak ponapijali
 

Back
Top