Svrsavanje, samo od sebe.

Autobus 88

Primećen član
Banovan
Poruka
634
Mislim mozda nema veze sa seksom ali jos manje veze ima sa bilo cime drugim na forumu pa sam ga ostavio ovde...

Vecina muskaraca je imala priliku da izvrsi ejakulaciju u toku sna. Nakon cega se obicno probudi sa spermom razlivenom po gacama. Kako objasniti ovu pojavu. Mislim svima je jasno da se do izbacivanja sperme dolazi seksualnim odnosima, drkanjem ili stimulacijom prostate kroz analni otvor ( tzv muzenjem ). Znaci za sve te slucajeve potrebno je odraditi neku radnju. Zasto i na koji nacin dolazi do nicim izazvane ejakulacije u snu. I da li je moguce takvu pojavu izazvati i u budnom stanju.
 
Polucija (lat. poluere - uprljati), nehotični izliv muškog semena u snu. Polucije redovno izazivaju polni snovi. Oni su izraz seksualne uzbuđenosti, odnosno nezadovoljenosti polnog nagona. Uz poluciju se obično javlja osećaj zadovoljstva ili potpuni orgazam. U mladosti se obično javljaju mnogo češće nego u srednjim i poodmaklim godinama. Češće su kod ljudi koji neredovno zadovoljavaju svoj polni nagon. Kod onih koji imaju sređen i za svoje potrebe dovoljno intenzivan polni život, obično se ne javljaju. No, polucije mogu biti srazmerno česte i uprkos tome što je neko u budnom stanju seksualno vrlo aktivan. To se događa muškarcima koji u svom svesnom polnom životu ne znaju ili ne mogu da zadovolje sve svoje seksualne potrebe. Tada svoje nezadovoljene želje doživaljavaju u snovima koji povlače za sobom ejakulaciju i orgazam. Polucija je neka vrsta nesvesne mastrubacije. To dokazuje činjenica što ljudi koji, doduše, nemaju redovne polne odnose, ali često masturbiraju, nemaju polucije ili su one retke. Naprotiv, kod muškaraca koji nemaju ni polnih odnosa, niti masturbiraju, a ipak imaju normalne polne prohteve, polucije su obično redovna pojava. U učestalosti polucija postoje velike individualne razlike. Za njihovu frekvenciju ne postoji nikakva norma. Ali, ni vrlo česte polucije nisu nikakva opasnost ni po fizičko ni po psihičko zdravlje. Isto tako učestalost polucija nipošto ne utiče na polnu snagu muškarca. Stoga treba odbaciti sve predrasude o polucijama. Muškarac ih u svakom slučaju može prihvatiti s potpunim mirom i bez ikakve zabrinutosti. Ako čovek s čestim polucijama ima neke smetnje u smislu psihičke napetosti, potištenosti ili smanjene radne sposobnosti, onda to nije posledica samih polucija. Ta je pojava dobila svoje ime otuda što su mrlje na noćnom rublju dokaz ejakulacije u snu.
 
Autobus 88:
Mislim mozda nema veze sa seksom ali jos manje veze ima sa bilo cime drugim na forumu pa sam ga ostavio ovde...

Vecina muskaraca je imala priliku da izvrsi ejakulaciju u toku sna. Nakon cega se obicno probudi sa spermom razlivenom po gacama. Kako objasniti ovu pojavu. Mislim svima je jasno da se do izbacivanja sperme dolazi seksualnim odnosima, drkanjem ili stimulacijom prostate kroz analni otvor ( tzv muzenjem ). Znaci za sve te slucajeve potrebno je odraditi neku radnju. Zasto i na koji nacin dolazi do nicim izazvane ejakulacije u snu. I da li je moguce takvu pojavu izazvati i u budnom stanju.

Ja sam cula za te pojave kod, recimo monaha koji su pristali, da ne kazem, osudjeni na celibat...Pritom mislim na one koji ZAISTA celibatisu...Elem, usled ne izlivanja sperme "normalnim putem", ona sama izidje van...Prirodna pojava...Znam cak, da se to desavalo mom muzu dok smo se suzdrzavalai po 7 nedelja tokom postova, da se probudi sav ulepljen...
 
septembar:
Ja sam cula za te pojave kod, recimo monaha koji su pristali, da ne kazem, osudjeni na celibat...Pritom mislim na one koji ZAISTA celibatisu...Elem, usled ne izlivanja sperme "normalnim putem", ona sama izidje van...Prirodna pojava...Znam cak, da se to desavalo mom muzu dok smo se suzdrzavalai po 7 nedelja tokom postova, da se probudi sav ulepljen...


xexe da li ste vi normalni? :) a zasto ste postili? jeste li imali povishen holesterol ili krvni pritisak? ne vidim neki razlog pa me bas bas zanima...ja sam postio za veliki petak jedan dan i cijeli dan sam bio stondiran jer ne mogu da zivim bez hrane..uzas zivi...cijeli dan mi je propao jer nisam mogao nista raditi samo sam lezao u krevetu ko na infuziji...a non stop sam trpao tu posnu hranu(riba i sl)....
 
chika_doktor:
xexe da li ste vi normalni? :) a zasto ste postili? jeste li imali povishen holesterol ili krvni pritisak? ne vidim neki razlog pa me bas bas zanima...ja sam postio za veliki petak jedan dan i cijeli dan sam bio stondiran jer ne mogu da zivim bez hrane..uzas zivi...cijeli dan mi je propao jer nisam mogao nista raditi samo sam lezao u krevetu ko na infuziji...a non stop sam trpao tu posnu hranu(riba i sl)....

Pa bejah verujuca...Ono, post, pa pricest...Jbg, bila sam mnogo mlada...
 
chika_doktor:
xexe da li ste vi normalni? :) a zasto ste postili? jeste li imali povishen holesterol ili krvni pritisak? ne vidim neki razlog pa me bas bas zanima...ja sam postio za veliki petak jedan dan i cijeli dan sam bio stondiran jer ne mogu da zivim bez hrane..uzas zivi...cijeli dan mi je propao jer nisam mogao nista raditi samo sam lezao u krevetu ko na infuziji...a non stop sam trpao tu posnu hranu(riba i sl)....

Iz istih razloga zbog kojih si ti postio na Veliki Petak i oni su svih 7 nedelja... smo sto im je razlog izgleda bio izrazeniji od tvog...
 
Vecina muskaraca je imala priliku da izvrsi ejakulaciju u toku sna. Nakon cega se obicno probudi sa spermom razlivenom po gacama. Kako objasniti ovu pojavu. Mislim svima je jasno da se do izbacivanja sperme dolazi seksualnim odnosima, drkanjem ili stimulacijom prostate kroz analni otvor ( tzv muzenjem ). Znaci za sve te slucajeve potrebno je odraditi neku radnju. Zasto i na koji nacin dolazi do nicim izazvane ejakulacije u snu. I da li je moguce takvu pojavu izazvati i u budnom stanju.

Dobro, zene nemaju ejakulaciju, ali takodje svrshavaju u snu. I isto kao ti i ja se pitam, kako to, majku mu, da svrshim a da se uopshte ne dodirnem, a ovamo, realno, toliko toga 'nechega' treba. E, a bash bih volela da mogu svesno da izazovem istu pojavu, i neshto se mislim da li to ima veze sa tantrichkim seksom.
 
chika_doktor:
xexe da li ste vi normalni? :) a zasto ste postili? jeste li imali povishen holesterol ili krvni pritisak? ne vidim neki razlog pa me bas bas zanima...ja sam postio za veliki petak jedan dan i cijeli dan sam bio stondiran jer ne mogu da zivim bez hrane..uzas zivi...cijeli dan mi je propao jer nisam mogao nista raditi samo sam lezao u krevetu ko na infuziji...a non stop sam trpao tu posnu hranu(riba i sl)....
:lol: ovo ko da sam ja pisala :lol:
 

Back
Top