Kako se rasaniti?

EmSsY

Početnik
Poruka
16
E ljudi imam veliki problem...Kad se probudim ujutru za skolu nee mogu nikako da se rasanim,i ne znam kako i sta vise da probam...Pomazite ako znate jer ovo pocinje da nervira mnogo,ima da prestanem da idem u skolu i da spavam ceo dan(salim se)!
 
...mislim da je bila slicna tema,ali ok....
pokusaj da popijes red bull,meni to uvek deluje,posto imam isti problem
ili ako neces to,u casu kole sipas 2 kasikice nes kafe i to popijes,malo je gadno ali deluje ;)
 
ni sluchajno da se od jutra kljukash red bulom i guaranom i slichnim gov.nima... bolje nemoj ni kafu.
legnesh normalno, naspavash se, probudish se, gimnastika malo, tushiranje, ako to ne pomazhe pitaj lekara yebiga.
 
Jedino shto pomazhe je sl. :
Ustanesh i istushirash se i krenesh ka shkoli, ALI - ako idesh peshke do shkole-trchi, ako idesh autobusom-trchi do stanice, STOJI u autobusu i trchi od stanice d shkole. Pij dosta vode.
Ako ti ne pomazhe onda si hronichno neispavan...
 
Ben_Adam:
Jedino shto pomazhe je sl. :
Ustanesh i istushirash se i krenesh ka shkoli, ALI - ako idesh peshke do shkole-trchi, ako idesh autobusom-trchi do stanice, STOJI u autobusu i trchi od stanice d shkole. Pij dosta vode.
Ako ti ne pomazhe onda si hronichno neispavan...
It's me,yeah,it's me...
 
Keeper:
ni sluchajno da se od jutra kljukash red bulom i guaranom i slichnim gov.nima... bolje nemoj ni kafu.
legnesh normalno, naspavash se, probudish se, gimnastika malo, tushiranje, ako to ne pomazhe pitaj lekara yebiga.
:shock: vau keep nikad ne bih rekla da vodis zdrav zivot i ne konzumiras takve opijate ;)

@tema
pa nemam nista posebno reci sem da legnes ranije i umivanje-tusiranje dosta pomaze, samo ti ne savetujem da se smrzavas na terasi jer ces se prehladiti
 
sofffy:
Kad se umijesh hladnom vodom ,nemoj obrisati lice odmah, nego izidji na balkon i stoj tamo dok se ne smrznesh. Poslije ti se necje spavati. :D :D :D
Ili još bolje isprskaj se tom vodom i po grudima.. i gornjem delu odeće... tako ćeš dobiti upalu pluća... a veruj mi ona se mnogo lakše leči od nesanice :) Dok s njom završiš više neće biti nesanice ;)

@Sof Ma doooobrooo je rešenje skroz... nego ova razmaža deca... plaše se malo hladne vode i vazduha... tz tz tz
 
budis se ujutru , napolje pada kisha , ti lezis u toplom krevetu ...

ne bi ustao pa da je rat ...

a moras da ustanes ....

najbolji lek je : NEMOJ DA USTAJEŠ

radi , vjeruj mi ... provereno ...

moje lično iskustvo već 2 godine ;)
 

Back
Top