GDE STE SE NAJLEPSE PROVELI? I ZASTO?

Nije u skladu sa uvodom, ali pošto sam veliki ljubitelj prirode, nikada neću zaboraviti Hotel MIr u Zvonačkoj banji. Nalazi se izmedju Bele Palanke i Babušnice, pa i Pirot u blizini.
Bio sam dva puta, i SANJAM i dan danas okolinu...U hotelu sam samo noćio, a priroda u okolini je lepša i od Kopaonika. Iako živim u inostranstvu ( uslovno rečeno, jer se u Grčkoj osećam kao kod svoje kuće ), NEMA tog doživljaja kao kad se dodje npr. u Jošaničku banju i udje u prvu kafanu, a čovek koji sedi za susednim stolom ti poruči piće, iako te prvi put vidi, iako je siromašan i nazdravi '' DA SMO ŽIVI I ZDRAVI, DA SU NAM DUGAČKI I PRAVI, I DA JE MIR U DRŽAVI ''
 
Auvers sur Oise
Jedno malo mesto -seoce u Francuskoj...na grobu Vincenta Van Gogha.
Malo ,skromno seosko groblje...do kojeg se stize istim onim poljem "gavranova" toliko poznatim sa slike koju je uradio...poslednje koju je ikada naslikao.
Nigde nikoga, dan lep...i dve ploce, obrasle brsljanom, na kojima pise...

ICE REPOSE ICE REPOSE
VIncent Van Gogh Theodore Van Gogh
 
lavica26:
Spanija, Barselona - apsolventska ekskurzija...
Zasto?
Ne pitaj...
Moj najbolji drug je isao ove godine sa pravnim faksom(koji i sam studira) na tu cuvenu apsolventsku u Spaniju, Barselonu, Italiju.... i planira i sledece godine da uplati sebi a zasto ... to zna samo on 8)
Ja sam se samo odusevila slici koktela Don Juan(kafic na plazi, sunce, more- bukvalno idealna atmosfera)... koktel 11evra od litar ipo
 
do sada u spaniji,gde god sam bila :)

puno pi.ca,domorodaca i stranaca :mrgreen: ,uvek pozitivna atmosfera :)

i letos u hrvatskoj mi je bilo bas bas dobro :)


mada u sustini i nije toliko bitno gde si,nego sa kim si...a eto ja sam imala srece da najbolje ljude za provode upoznajem bas u spaniji :)

sto se tice prirode engleska definitivno.doduse jos nisam videla irsku i skandinavske zemlje :)
 
jele:
Domacine, cini mi se da su slike koje si postavio iz Bremena. I ja sam bila tamo i grad je stvarno preteran, neverovatna arhitektura. Jedino mi je atmosfera bila malo sterilna, te mi se iz istog razloga vise svideo Minster.

Da upravu si slike su iz bremena, sta kazes si videla onu stvarcicu.... Inace imam ih jos ali reko da ne trpam pa da koci nekima. A meni je atmosfera bila neopisiva, cak su me i privodili na trgu (tacnije nekoliko nas) zato sto smo se na njemu nasli posle 10 sati :) sta ces postuje se kod njih zakon,....

pozdrav !!!
 
Las Vegas, Nevada.

800px-Las_Vegas_Strip2.jpg
 

Back
Top