USA recept-izmislimo problem da bi ga rešili.

Poruka
5.892
Preko svojih "slobodnih i nezavisnih" medija, Anglosaxonci su stvorili sliku o progonu Albanaca sa Kosmeta, da bi "pritisnuti" glasom javnosti intervenisali kako bi sprečili "humanitarnu katastrofu". Bez odobrenja Saveta Bezbednosti UN, izvršili su sa svojim NATO satelitima agresiju na jednu suverenu zemlju - Srbiju.

Iako u početku tiho, ipak se pojavio i glas razuma koji sve više opominje anglosaxonce da je do egzodusa Albanaca došlo tek nakon 24.marta 1999. godine. Znači, tek početkom NATO agresije i masovnim raketnim i vazdušnim udarima, pogotovo po teritoriji Kosmeta.

Pošto im je recept uspeo, brže-bolje su ga primenili na Irak. Još odzvanjaju teške laži o hemijskom naoružanju koje je Sadam, navodno, proizvodio...Sada kukaju nad svojim mrtvim vojnicima, kao nedavno Bler koji je, čim su oslobođeni vojnici iz Irana, odmah osuo paljbu po Iranu za pogibiju četiri vojnika u Basri (Irak)...Bez dokaza, bez povoda...Ali, treba se spremati za nove pohode.
 
jomini:
Komšo, šta da ti kažem. Na zapadu ništa novo. Ali moram da primetim da bi bilo belaja po svetu ako bismo mi bili toliko jaki kao USA. Zamisli jednog Jerryja tolike snage....

Jasan stvar...Ja to više onako, zbog sebe :D Znaš onu - rekoh i spasih dušu... A i zbog LDP-ovaca i njima sličnih. Da li sam 5.oktobra imao nadu u bolje sutra? Naravno. Danas? Ne baš...Smeta mi što sam mnoge stvari znao, sklanjao ih u stranu od samog sebe, da bi mi explodirale pravo u lice, u likovima anglosaxonskih ambasadora, glasnogovornika, kurti-murti...

Smeta mi...
 
Архангел:
Jasan stvar...Ja to više onako, zbog sebe :D Znaš onu - rekoh i spasih dušu... A i zbog LDP-ovaca i njima sličnih. Da li sam 5.oktobra imao nadu u bolje sutra? Naravno. Danas? Ne baš...Smeta mi što sam mnoge stvari znao, sklanjao ih u stranu od samog sebe, da bi mi explodirale pravo u lice, u likovima anglosaxonskih ambasadora, glasnogovornika, kurti-murti...

Smeta mi...
Ја нисам имао никакву наду,нити ме занимао 5.октобар...Учили су ме да не треба никоме превише веровати,и то је О.К.Нема ту ништа ново,само начини да се дође до моћи и новца!Ако немаш таквих амбиција,ти си храна за оне који такве амбиције имају и можеш само да се помириш са тим.
 
jomini:
Ma tad je bilo bitno šutnuti u dupe onog bolida. Tek u drugom planu je bilo šta će biti sutra.

Pa, to je. To sutra je već odavno danas...Već osam godina od bombardovanja, sedam kako "bolida" nema, a danas nam kažu kako je normalno da šiptari dobiju svoju državu. i to sa kakvim argumentima, alooooo :roll: Tako može svaka homogena nacionalna manjina da pravi svoju državu, naravno osim Srba...Ti sad prodaj proizvod koji tvoja firma katastrofalno reklamira...Slično k'o ono o pesku i Arapima. :wink:
 

Back
Top