Sico

Kupila meni keva kutiju (veliku) kondoma u apoteci cim je videla da sam poceo da drndam devojke... Videla da joj dete poraslo. Jos su je izbrukali u apoteci da moze jos vise da uzme ako joj bas treba...
I tako ona meni da tu kutijetinu i kaze sine pazi i ovo ono sto ide u paketu zajedno...
Stavim ja prvi i u toku sexa jadnik pukne :lol: Naravno da sam znao da ga stavim kako treba jer je to prvo sto muskarac treba da nauci u sexualnom obrazovanju...
Ostatak su pokupili drugari, svako je gurao shaku unutra i grabio ma sta im ja govorio za doticne kurtone ;)
Znaci boji te ***** :)
 
...loshi su , iz iskustva...
...probaj Sportex , imas ih u pakovanju od 24komada za nekih 300kinti , najvishe ti se iplati da uzmes veliko pakovanje...i zaista imam samo najbolja iskustva sa njima...:)
 
meni je drugarica donela iz inostranstva kondome Mosculan i extra su...ja ih trazio po apotekama ali nisam imao srece...ako neko zna gde imaju da se kupe neka jave!
 
lerdi:
meni je drugarica donela iz inostranstva kondome Mosculan i extra su...ja ih trazio po apotekama ali nisam imao srece...ako neko zna gde imaju da se kupe neka jave!
...imash u sexy shopu na zelenom vencu...moram da prokomentarishem...
...daklem jednom ja i decko naletesmo na taj sexy shop , i hajde da vidimo ima li neceg zanimljivog...i znaci kad nisam tamo crkla od smeha nigde necu...
...one sprave me pre podsecaju na ''orudje za semenjenje krava'' :lol: nego na nesto u chemu bi zena trebala da uziva...:)
...mada sam videla i nesto simpatichno , a to su bili roze bodljukavi dodatci za prste...:)
...i od cele priche mi izadjosmo sa tim Mosculan kondomima,ali meni su Sportex i dalje naj.
 
mario80:
Kupila meni keva kutiju (veliku) kondoma u apoteci cim je videla da sam poceo da drndam devojke... Videla da joj dete poraslo. Jos su je izbrukali u apoteci da moze jos vise da uzme ako joj bas treba...
I tako ona meni da tu kutijetinu i kaze sine pazi i ovo ono sto ide u paketu zajedno...
Stavim ja prvi i u toku sexa jadnik pukne :lol: Naravno da sam znao da ga stavim kako treba jer je to prvo sto muskarac treba da nauci u sexualnom obrazovanju...
Ostatak su pokupili drugari, svako je gurao shaku unutra i grabio ma sta im ja govorio za doticne kurtone ;)
Znaci boji te ***** :)

nisi ti kriv, puko kondom! da, da, samo se ti tješi time :p
 
Nemoj da ih probas ni za zivu glavu moj pajtos koristio sa svojom devojkom , i sta se desilo zaglavili dozivotnu sad se kaju ceo zivot . Zato nemoj da probas tamo neke leve marke koristi Durex onaj od jagode znam iz iskustva
 
...moze da se nadje po apotekama...
...Vece pakovanje 12komada za 200din , i 24 za oko 400 , imash samo one sa ukusima...
...u rangu su Durexa ako mene pitash.
...Sico,Romed itd su tanki i pucaju
 

Back
Top