Preporucite mi kako i na koji nacin mogu da skidam filmove putem Interneta

ivam91:
Ja koristim Ares.Preko njega mozes da skidas sve,filmove ,muziku,programe,slike....Samo na googlu ukucas download ares,instaliras , ukucas ime filma i pocnes da skidas.....

Skinuo sam Ares.Neznam zasto ali brzina downloada mu je od 0.1 do 4 kb,inace imam ADSL.Skinuo sam neki video koji on nemoze da pusti a video je u mpeg formatu.U cemu je stvar?
 
codemaker:
Slazem se sa tobom.
Ali, da bi se izbegli problemi ove vrste, naglasi da ne govoris engleski, pa ce ljudi pokusati kako drugacije da pomognu. Pretpostavka je da znas engleski, pa te upute na sajt, citaj brate do mile volje.
U tvom slucaju je to problem i da si rekao odmah, bilo bi verovatno i druge pomoci.

Moja greska izvinjavam se.I ja sam predpostavio da cim pitam znaci da neznam.
 
Billy987:
Jel zna neko neki dobar ftp sajt sa filmovima? Hvala unapred
Jesi li ti prijatelju samo bezobrazan ili si nepismen pa ne citas poruke ove teme ili jednostavno mislis da si jedini na ovom svetu i samo tebi treba sve iz pocetka da se odgovori u vezi toga sta pitas?
Pa jel ti vidis da je tema zapoceta sa maltene istovetnim pitanjem poput tvoga i ako si procitao te odgovore, mogao si naci sta ti treba?

Prosto da ne poverujes kakvih sve ljudi ima...
 
dvr_liberty:
Ideš recimo na ovaj sajt ovde..........



Pa posle to biranja šta želiš dobijaš sledeći prozor gde DL-eš torrent.....





Kada dodaš torrent u sam program,izbaciće ti karticu za potvrdu da želiš da nastaviš sa DL-em,ti klikni "ok".
Download počinje automatski,imaš opcije stop,pauza itd,verovatno si video kako i šta.....
Uživaj...
Brate sve je to u redu sa torentima i ja koristim njih za download ali me interesuje dali postoji neki bolji tj.brži download menager a koji nije vezan za torente
 
Nadjes sifru, sta si mislio.
Tamo gde si pokupio link obicno daju i sifru, ili je sifra ime sajta(retko).

Brate sve je to u redu sa torentima i ja koristim njih za download ali me interesuje dali postoji neki bolji tj.brži download menager a koji nije vezan za torente
I mene interesuje pojasnjenje ovog pitanja. Ako ti torente DL max brzinom kako hoces nesto brze???
 

Back
Top