problem sa čitanjem cd

sale12

Obećava
Poruka
99
Kupio sam pre izvesnog vremena CD (dvd) sa 6 filmova na njemu. Kompjuter je u pocetku normalno citao i otvarao CD. Medjutim sad kad ubacim u citac ne moze kompjuter da ga prepozna i otvori...Čitač radi al ne moze da ga prepozna i otvori sadržaj na CD u. CD nije ostecen toliko da gha ne moze da prepozna. Da li ima neki program ili sta bi mogao da uradim da moze da ga otvori i da makar te filmove prebacim na Hard. Napominjem da mi se to desava samo sa 2 CD a..A sto je interesantno DVD player otvara normalno taj CD.Sta bi moglo tu da se uradi? Hvala unapred!!
 
napominjem da se to desava samo sa 2 DVD a. Probao sam i na drugim kompjuterima al ni tamo nece..Cak sta vise zna da tamo i koci komp u pokusaju da procita DVD. Nije mi jasno da je sve to radilo ranije normalno. Zato i pokusavam da nekako ih procita DVD na kompu i izvucem te filmove na hard ili na druge CD ove..Zato pitam da li postoji neki program koji to moze da uradi ili nema sanse?
 
Ako se radi o nekim lošim DVD diskovima onda tu nema spasa. Pre bi mogao da izvučeš podatke sa oštećenog diska nego sa lošeg DVD-a pa još rezanog na maksimalnoj brzini. Veliki problem postoji sa DVD-ima marke Princo. Za razliku od DVD-a obični diskovi iste marke nemaju tih problema.
 
Jbg da ti retko koje diskove cita onda bi bio problem samo u citanju ASPI drajvera,ali ASPI kada instaliras onda vise nema problema...Ali ova kao sto FLUID kaze to je tacno!
Mozda ti je jedina solucija da probas u programu Alcohol 120%,ako ga ni on ne bude video...onda Diskove slobodno baci i potrazi ponovo te sadrzaje od nekog...
 

Back
Top