Akadeija za diplomatiju i bezbjednost

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ads2006

Obećava
Poruka
91
Zbog lazi iznijetih u topicu koji je zatvoren htio bih da dodam neke argumente koji demantuju te gluposti:

Apsolutno svi su predavaci koji su upisani na spisku nase akademije,sto ja kao student znam,svako moze doci i uvjeriti se...u spisku takodje nema jednog od predavaca tj. Gorana Petrovica.

Evo na sajtu ministarstva prosvjete spisak akreditovanih fakulteta,tu je i ova elitna akademija
http://www.mps.sr.gov.yu/code/navigate.php?Id=408

Sto se tice Lin Montgomeri i direktora BIA
http://www.rtv.co.yu/sr/vesti/drustvo/bezbednost/2007_03_16/vest_11094.jsp


Elis Bektas ne radi na akademiji.
U nekoliko navrata je drzao predavanje.Kao drugo Bektas je na Kosovu radio kao uposlenik IOM-a, sto se moze proveriti na sajtovima www.iom.int i www.iom.ipko.org ili jednostavnim slanjem maila u personalnu sluzbu IOM-a u Genevi.
 
Ne laži igy, na onoj temi o Akademiji koja je među prvima izbrisana, pisao si da si ponosan jer je Bektaš predavač kod vas i da je on jedan od najvećih stručnjaka za eksploziv na Balkanu?
Drugo Elis Bektaš je dokazani ubica i zločinac, treće on je konselijere u službi don Orhana Ismailjija Dragaša.
Treće Lin vam odlazi, tj. neće više biti dekan?
Četvrto vidim visok stepen nervoze kod vas, verovatno zato jer Orhan je od planiranih 300 uspeo da upiše samo osamdesetak studenata, yna se kako.
I od tih 80 veliki broj je podneo krivične prijave protiv Dragaša.
Mislio trgovac oružijem da prevari srpske akademce.....
Čekaj samo da pohapse korumpirani Koštuničin kadar iz Ministarstva, pa ćeš vidjati Dragaša jedino u CZ-u.
Nego što ne pričaš kako se Oki zamerio premijeru Koštunici i Acu Tomiću?
 
Ponosan sam sto nam je Elis Bektas predavao,momak je stvarno strucnjak,napisao sam da nije zaposlen na akademiji i to je istina!

Kakve srpske akademce? Mislis onaj olos koji se tako predstavlja!
Prava srpska elita predaje na nasoj akademiji, a ko se uopste razumije u to, dovoljno je da cuje ko predaje kod nas i sve ce mu biti jasno!
 
igycg:
Ponosan sam sto nam je Elis Bektas predavao,momak je stvarno strucnjak,napisao sam da nije zaposlen na akademiji i to je istina!

Kakve srpske akademce? Mislis onaj olos koji se tako predstavlja!
Prava srpska elita predaje na nasoj akademiji, a ko se uopste razumije u to, dovoljno je da cuje ko predaje kod nas i sve ce mu biti jasno!

Evo kako eljita sa šiptarske Akademije za diplomatiju i bezbednost, reaguje kade je uhvaćena u laži....prilično nervozno!
Nego igi, kako bi ti reagovao da neko u CG veliča osvedočenog zločinca i ubicu tvoga crnogorskog naroda? Ili si i ti srbomrzac?
I koga misliš time da isprovociraš???
A profesori su vam sve promašeni likovi bez ijedne adekvatne kvalifikacije za oblast kojom žele da se bave, tj. predaju :roll:
 
Akademija saradjuje sa svima!!!!!
Rade Bulatovic je jedna strana!
Kod nas predaju Milan ST. Proticem! Goran Petrovicem - bivsi nacelnik DB!
Zatim Oliver Potezica- najbolji diplomata sa ovih prostora, po cijim knjigama Ministarstvo spoljnih poslova Italije skoluje svoje diplomate koje salje na Bliskom Istoku?!
Pa Zoran Dragisic- profesor studija bezbjednosti(mislim da je o njemu samo ime dovoljno govori)!
Vojin Rakic- savjetnik Un pri vladi Srbije od doba kada je Djindjic bio na vlasti!
Nikola Samardzic profesor diplomatskih studija(osnivac LDP-a)...

Ovo znaci da sa svima imamo izuzetnu saradnju...jer se svi oni slazu u jednom-vide buducnost u nama!
 
igycg:
Akademija saradjuje sa svima!!!!!
Rade Bulatovic je jedna strana!
Kod nas predaju Milan ST. Proticem! Goran Petrovicem - bivsi nacelnik DB!
Zatim Oliver Potezica- najbolji diplomata sa ovih prostora, po cijim knjigama Ministarstvo spoljnih poslova Italije skoluje svoje diplomate koje salje na Bliskom Istoku?!
Pa Zoran Dragisic- profesor studija bezbjednosti(mislim da je o njemu samo ime dovoljno govori)!
Vojin Rakic- savjetnik Un pri vladi Srbije od doba kada je Djindjic bio na vlasti!
Nikola Samardzic profesor diplomatskih studija(osnivac LDP-a)...

Ovo znaci da sa svima imamo izuzetnu saradnju...jer se svi oni slazu u jednom-vide buducnost u nama!


Milan St Protic, promasena ambasadorska karijera....
Goran Petrovic...zar je on vraćen u službu :confused: ne vozi više taksi po gradu???
Oliver Potežica, smešni klovn.....
Zoran Dragišić, isfrustrirani lik, deset godina ga zajebavali za doktorat koji mu je cucao u nečijoj fijoci...sada bi i rođenu majku prodao da im se ....
Samardzic Nikola :lol: 8-) :lol: to je onaj što kaže da ne zna šta studenti iz unutrašnjosti uopšte rade na Akademiji, kada je Akademija prvenstveno namenjena ljudima iz bg-a_
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top