Pansion za pse

  • Začetnik teme vamario@EUnet.yu
  • Datum pokretanja
Ako nekome treba, u Vršcu ima pansion sebastijan

Mogu da preporučim, Zara je prošle godine bila tamo nekoliko dana. Čisto je, dobro brinu o psima, a nije ni (pre)skupo.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Predala sam dokumenta na Zavod, krajem meseca bi trebalo da mi odobre sredstva, u medjuvremenu je knjigovodja pokrenuo postupak za otvaranje firme. On mi je uradio i biznis plan, sve to za 20 evra. Stvarno je niska cena za cimanje u APR, Poreskoj upravi... U medjuvremenu sam se malo raspitivala, u carinskoj imaju kaveze za pse, sasvim dovoljnih dimenzija za smestaj malih i srednjih pasa, po ceni od 9900 dinara. Toga 3 komada, 6 cinija, po jedna za vodu i hranu, korpe za spavanje sa cebencetom i, normalno, ja da im pravim drustvo i setam ih, a od tih 13000 ako ostane sta za spoljne boxeve, dobro i jeste a ako ne, ima jos do sezone odmora, pa cu mozda uzeti i neki kredit, Agroinvest daje povoljno.

MM, šta je bilo na kraju sa pansionom? Jesi li uspela da otvoriš?
Tek sam sada videla ovu temu i postove..
 
Zvanično jeste pansion za ljubimce i tr ali samo taj tr deo radi, mada nije isključeno da ću jednog lepog dana stvoriti i uslove za pansion. Zasad, Mrvica, kerušica koju su vlasnici izbacili i Žabica, mužjak koji je prošao CNR pa ostao nesnađen koriste manji magacin za robu, onaj koji je uglavnom prazan, rezervni, ona kao postoperativni smeštaj a on kao-smeštaj. :lol: Ali pre će to biti neka pet sitting opcija, eventualno koji boks za veće pse, higijensko šišanje isl. uz akcenat na opremanje veterinarske ambulante, laboratorije... za mimi's dad. Zamisli, all-inclusive smeštaj u konceptu zdravstvenog turizma za kućne ljubimce, stvarno zasad jedinstveno bar u ovom delu zemlje! :lol:
 
Zvanično jeste pansion za ljubimce i tr ali samo taj tr deo radi, mada nije isključeno da ću jednog lepog dana stvoriti i uslove za pansion. Zasad, Mrvica, kerušica koju su vlasnici izbacili i Žabica, mužjak koji je prošao CNR pa ostao nesnađen koriste manji magacin za robu, onaj koji je uglavnom prazan, rezervni, ona kao postoperativni smeštaj a on kao-smeštaj. :lol: Ali pre će to biti neka pet sitting opcija, eventualno koji boks za veće pse, higijensko šišanje isl. uz akcenat na opremanje veterinarske ambulante, laboratorije... za mimi's dad. Zamisli, all-inclusive smeštaj u konceptu zdravstvenog turizma za kućne ljubimce, stvarno zasad jedinstveno bar u ovom delu zemlje! :lol:

Mimi's mom, eto ti ideje za posao - spojiti lepo, humano i korisno. :D
 
Ja cuvam pse dok su vlasnici na odmoru, a prihvatam i cuvanje i brigu o psima sa ulice
Imam ogromno ogradjeno dvoriste, boksove, kucice.
Psi se pustaju dva puta dnevno da se istrce, dobijaju kuvanu ili dehidriranu hranu u zavisnosti od zelje vlasnika.
Psi medjusobno ne dolaze u dodir (nema tuce, nezeljenog parenja i sl).
Cena zavisi od zelje vlasnika, a u svakom slucaju je izuzetno povoljna.
Po potrebi je dostupan i veterinar
 
I ja sam svoju Bebu ostavljala u pansionu Oaza. Super pansion, ljudi vole pse i drže ih u kući kad je i kod vlasnika u kući što je meni bilo važno. Žena koja radi je malo čudna (to je inače porodica koja se time bavi), ume da bude neprijatna, ali pošto je psu mngo dobro to se može podneti. Beba bukvalno vuče povodac kad ide tamo jer može da bude i napolju i unutra a inače je u samo stanu osim kad ide u šetnju.
 
Moja komsinica bi htela da ostavi psa kod nekoga na cuvanje na 2 nedelje, znaci da ne bude pansion nego u kucnim uslovima, pa je zanima da li neko zna nekog ko tako cuva pse? Pas je zlatni retriver i pozeljno bi bilo da bude u stanu. Znate li uopste koja je cena takvog cuvanja?
Isto tako, zanima je koja je cena setanja psa, posto zena ne moze 3 puta dnevno da je izvodi pa bi joj bilo zgodno da neko psa seta 1 dnevno.
Hvala
Ja sam na Vozdovcu i imam zlatnog retrivera. Mogu chuvati drugog jer zivim u vecem stanu, za shetnjy je takodje super kada su u paru. Imam muzjaka starog 10 godina (koji vishe i nezna da je muzjak :(()
 
Za sve veliki pozdrav ,evo i mene malo da vam se pridruzim.:)
Ja sam vlasnica Pansiona za male i srednje kuce Sapice koja se nalazi u Veterniku :lol:
Vidim svi ostavljaju svoje brojeve tel. pa evo i ja da ostavim svoj :)
0628703544
Ukoliko neko zeli da pogleda priloge o mopm pansionu i zoo vrticu moze kucajuci sapica pansion na YouTube. :D
 
Andrea ,nemoj da te to spreči,sad sve više ljudi vodi svoje pse sa sobom na more,ja sam svoju kucu prošle godine vodila na Sitoniju,a predprošle sam videla da ih dovode kolima čak i na Krf. :) Pansioni i nisu toliko skupi ,ne znam koliko je dan ali za 10-tak dana ne bi trebalo da bude više od 50e.:bye:
 
Ne znam šta da radim, novac mi je najveći problem(ima tu još nekoliko faktora od kojih zavisi da li ću uzeti kucu ili ne ali je to najbitnije).. Zato sad moram da se raspitam za sve što se tiče toga da znam da li ću moći da mu pružim sve što mu treba.. Raspitujem se za pansion jer sam skoro skroz sigurna da ne bih mogla da ga vodim sa sobom, iz više razloga..
 
Ne znam šta da radim, novac mi je najveći problem(ima tu još nekoliko faktora od kojih zavisi da li ću uzeti kucu ili ne ali je to najbitnije)
Prvo sto treba da razmislis je da li uopste da nabavis psa jer ako je novac problem,onda je to zaista problem.Ukoliko nemas mogucnosti da izdvojis dovoljno sredstava za izdrzavanje psa,onda bolje odustani...Naime,pas ima razne potrebe koje smo mi duzni da obezbedimo(samim cinom kupovine),znaci nije samo ev.odlazak na godisnji odmor...tu su i vikendi,ponekad produzeni,veterinarske usluge,kozmetika,tretman krzna itd.itd...:)Najbolje bi bilo da se prvo raspitas sta i koliko kosta imati psa kao kucnog ljubimca i vidis da li se to uklapa u tvoj budzet...:)
E sad, sto se pansiona tice ima ih poprilicno a cene se krecu (u zavisnosti od potreba,navika,vremenskog perioda boravka i sl.psa)od 500 din(dnevno)pa na vise.Za duze vremenske periode prave se posebni dogovori...
 
Prvo sto treba da razmislis je da li uopste da nabavis psa jer ako je novac problem,onda je to zaista problem.Ukoliko nemas mogucnosti da izdvojis dovoljno sredstava za izdrzavanje psa,onda bolje odustani...Naime,pas ima razne potrebe koje smo mi duzni da obezbedimo(samim cinom kupovine),znaci nije samo ev.odlazak na godisnji odmor...tu su i vikendi,ponekad produzeni,veterinarske usluge,kozmetika,tretman krzna itd.itd...:)Najbolje bi bilo da se prvo raspitas sta i koliko kosta imati psa kao kucnog ljubimca i vidis da li se to uklapa u tvoj budzet...:)
E sad, sto se pansiona tice ima ih poprilicno a cene se krecu (u zavisnosti od potreba,navika,vremenskog perioda boravka i sl.psa)od 500 din(dnevno)pa na vise.Za duze vremenske periode prave se posebni dogovori...

znam, raspitujem se za sve pa ću onda videti kad se svi troškovi saberu da li imam mogućnosti da izdvojim toliko para :)
 
Da imam prostora i ja bih rado otvorila pansion za pse i uživala najzad u svom poslu

E evo, mi pronasli prostor i to vrlo lep i uvrstili i pansion u ponudu...pa kome je potrebno a iz Novog Sada i okoline je moze nam se obratiti...;):hvala:

Ako moderatori misle da ovome nije mesto ovde,nek premeste gde misle da treba...:cool:
 
Poslednja izmena:

Back
Top