Pansion za pse

  • Začetnik teme vamario@EUnet.yu
  • Datum pokretanja
boksevi moraju da imaju jedan deo pokriven i jedan ne..mislim to je ono sto ja znam i sto sam videla.i ono sto sam ja cula i pitala pre par meseci 500 dinara je dan sa vasom hranom(hranom vlasnika pansiona,a oko 200 ili 300 kada gazda donese..
e sad to sto je 800 dinara mora da bude vrhunski..i da se pas seta ,istrcava itd.
 
U Nisu odlican pansion, vlasnici su profesionalci, *rade u COP-u, sudije za odredjene grupe* tamo ima i pasa koji se treniraju za razlicite namene *ring dresura, osnovni i visi nivo obuke, trazenje mina i sl.. je 5 evra dnevno
 
Prakticno boks i kucica? Okej, da se podneti. Hvala na podacima. Imam jedno odlaganje do ponedeljka i dotad imam jos vremena da smislim neko efektno ime ali mi zasad nista ne pada na pamet. Ako neko ima neku ideju, shoot! Samo da znate da ce to samo na papiru biti osnovna delatnost i da cu da van sezone odmora ne bih sedela besposlena i gladna, da prodajem koncentrat za stoku i da to ime treba da bude prihvatljivo i seljacima koji ce tu da dolaze samo po koncentrat. Valjda nisam mnogo zahtevna... Imala sam ideju da stavim svoj nick ali moja pretezna klijentela to ne bi umela das procita, pa sam onda napisala Mimi i Gigi (po mom detetu i mom psu) ali mi je familija poludela sto "njihovo dete trpam u isti kosh sa matorom dzukelom"... Stvarno nemam ideju sta bih napisala. Hvala unapred.
 
Zvacemo se KSM po nasim imenima. Jeste sapica i Mimi&Gigi dobro za pansion za pse ali nije za stocnu hranu. U opticaju su bili KSM,KMS,MKS,MSK,SKM i SMK. Mislim da je ovo prvo najzvucnije.
 
Predala sam dokumenta na Zavod, krajem meseca bi trebalo da mi odobre sredstva, u medjuvremenu je knjigovodja pokrenuo postupak za otvaranje firme. On mi je uradio i biznis plan, sve to za 20 evra. Stvarno je niska cena za cimanje u APR, Poreskoj upravi... U medjuvremenu sam se malo raspitivala, u carinskoj imaju kaveze za pse, sasvim dovoljnih dimenzija za smestaj malih i srednjih pasa, po ceni od 9900 dinara. Toga 3 komada, 6 cinija, po jedna za vodu i hranu, korpe za spavanje sa cebencetom i, normalno, ja da im pravim drustvo i setam ih, a od tih 13000 ako ostane sta za spoljne boxeve, dobro i jeste a ako ne, ima jos do sezone odmora, pa cu mozda uzeti i neki kredit, Agroinvest daje povoljno.
 
koliki su ti kavezi za 9900? Mi kupujemo ovde u BG-u po 7400 one najvece a na vise komada je i jeftinije-oni montazno demontazni nosimo ih na udomljavanje...stane i veliki pas u njih...
 
Ljudi, meni treba kavez za dva odrasla haskija, sklopiv... Trixievi su cini mi se preskupi. Prave ih privatnici, za sada imam telefon jednog gospodina iz Zrenjanina, a ja sam iz Beograda...pa cu jos malo potraziti, u svakom slucaju meni treba petica... Ako nesto saznate javljajte na
danicic@gmail.com
 
Imamo dvogodisnjeg skotskog ovcara. Posto zivimo u kuci, celo dvoriste je njegovo. Moze li neko da me uputi na pansion za pse u Novom Sadu? Krajem juna idemo na odmor, na 2 nedelje. Molim vas samo, da budu proverene informacije. Volela bih da tamo ima najbolje uslove. Da ne bude samo zatvoren u nekom boksu, vec i da se neko pozabavi njime, da se istrci, poigra, mozda i nesto novo da nauci. Ne zelim da vuce traume.
 
Imamo dvogodisnjeg skotskog ovcara. Posto zivimo u kuci, celo dvoriste je njegovo. Moze li neko da me uputi na pansion za pse u Novom Sadu? Krajem juna idemo na odmor, na 2 nedelje. Molim vas samo, da budu proverene informacije. Volela bih da tamo ima najbolje uslove. Da ne bude samo zatvoren u nekom boksu, vec i da se neko pozabavi njime, da se istrci, poigra, mozda i nesto novo da nauci. Ne zelim da vuce traume.

Na salasu 137,cinimi se,ima sjajan pansion,moja prijateljica stalno ostavlja svog psa tamo i prezadovoljna je. Idem da nadjem kontakt pa javljam.
 
Jedino mesto koje sam licno videla kako se postupa sa psima je kod Maje Sparovec,ona i sama kaze da je malo skuplja od drugih ,ne znam sta to znaci,posto nisam nigde ostavljala svog psa,ali je osoba kod koje ce pas biti tretiran bolje nego kod vlasnika,sto bi meni licno bilo najvaznije,ima njen telefon na netu,da ne bude da reklamiram .:)
 
Jedino mesto koje sam licno videla kako se postupa sa psima je kod Maje Sparovec,ona i sama kaze da je malo skuplja od drugih ,ne znam sta to znaci,posto nisam nigde ostavljala svog psa,ali je osoba kod koje ce pas biti tretiran bolje nego kod vlasnika,sto bi meni licno bilo najvaznije,ima njen telefon na netu,da ne bude da reklamiram .:)

cvete molim te da mi na pp posaljes njen broj jer ne znam nikoga da ima u pančevu pansion a meni ce trebati u februaru na jedno desetak dana da mi se udome moje kuce. rotvajlerku i fox terijerku. moja monyi ide samnom pa ona nije problem. pozz
 
Posedujem prostorije u kojima mogu da cuvam i da psi borave neko odredjeno vreme,imam dve zenke za priplod ,labrador i dzek rasel koje ce uskoro imati mlade,cuvanje pasa podrazumevam brigu o njima kada je vlasnik psa odsutan ili trenuno zauzet...hvala na paznji...
 
Ja znam odlican pansion u BG - u na Novom Beogradu, u Tosinom bunaru. Pas moze biti napolju ili u kuci sa vlasnicima ( to je skuplja varijanta). Taj pansion postoji sigurno 10 god. Zove se Oaza, vlasnici su Goran i Vesna.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top