Ajd ovak

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zg2004

Zainteresovan član
Poruka
418
Pošto je oćito da će vam uzeti Kosovo, što definitivno prema mom mišljenju njije ok, preporućam slijedeći rasplet:

01.05.2007 Operacija "Bljesak" - Oslobađanje Sjevernog Kosova i okolice
04.08.2007 Operacija "Oluja " - Oslobađanje ostaka Kosova, dizanje srpske zastave u Prištini

Mi Hrvati Vam dajemo Green Light....

Naravno imena operacija su podložna izmjenama, npr. Košava i tako neš
 
Prijatelju sad če vidjeti bjelosvijetsku politiku,pa ako hočeš u europu,plesat češ kako oni sviraju,mi smo to prošli,hvala bogu,oni tek ulaze u tu priču.
 
Zg2004:
Pošto je oćito da će vam uzeti Kosovo, što definitivno prema mom mišljenju njije ok, preporućam slijedeći rasplet:

01.05.2007 Operacija "Bljesak" - Oslobađanje Sjevernog Kosova i okolice
04.08.2007 Operacija "Oluja " - Oslobađanje ostaka Kosova, dizanje srpske zastave u Prištini

Mi Hrvati Vam dajemo Green Light....

Naravno imena operacija su podložna izmjenama, npr. Košava i tako neš
01.05.2007."Oslobodim" ti devojku ili zenu.
04.08.2007.Ona ti kaze bices tata ;)
 
"01.05.2007."Oslobodim" ti devojku ili zenu.
04.08.2007.Ona ti kaze bices tata "
nastavak: 05.08.2007 u birtiji lom
06.08.2007 trježnjenje nakon birtije
07.08.2007 tata nestao netragom;)
 
Da....Operacija "Trudnica":)

E i da pitam ovak nekaj informativno to mi nije jasno, zakaj Albancima kad kažeš Šiptar oni se uvrijde ili ne piše recimo Šiptari u novinama?

Kaj oni sebe sami ne zovu Šiptari? Ne kužim?
 
interesantni su Hrvati (ne mislim eksplicitno na vas forumaše) već na medije i političku vrhušku...
recimo, nije tajna da se zalažu za Albanska prava i to, kao ugnjetavani, a sa druge strane su svog branitelja, Albanca sa Kosova ignorisali 15 godina i nisu mu dali domovnicu...
čovek rizikuje da doživi ekstradiciju ni manje ni više nego Srbiji
pa sad ko je tu licemer?
igrajmo otvorenih karata...boli Hrvate **** za Albance i njihova prava, nego sa odvojenim Kosovom hoće da napakoste Srbima...
Što bi rekao jedan, "ma nije važno koliko ćemo mi Hrvati dobiti, nego koliko će Srbi izgubiti"
 
Zg2004:
"01.05.2007."Oslobodim" ti devojku ili zenu.
04.08.2007.Ona ti kaze bices tata "
nastavak: 05.08.2007 u birtiji lom
06.08.2007 trježnjenje nakon birtije
07.08.2007 tata nestao netragom;)
Zar mislis da bi ti trebalo oslobadjati devojcicu u birtiji pred svima :D Pa ti si izgleda od onih sto voli da gleda kako mu devojcicu odradjuju kad je sam nemocan ;)
Hrvat sevaj.
 
"nteresantni su Hrvati (ne mislim eksplicitno na vas forumaše) već na medije i političku vrhušku...
recimo, nije tajna da se zalažu za Albanska prava i to, kao ugnjetavani, a sa druge strane su svog branitelja, Albanca sa Kosova ignorisali 15 godina i nisu mu dali domovnicu...
čovek rizikuje da doživi ekstradiciju ni manje ni više nego Srbiji
pa sad ko je tu licemer?
igrajmo otvorenih karata...boli Hrvate **** za Albance i njihova prava, nego sa odvojenim Kosovom hoće da napakoste Srbima...
Što bi rekao jedan, "ma nije važno koliko ćemo mi Hrvati dobiti, nego koliko će Srbi izgubiti"

Slažem se potpuno s tobom:)

Mislim da je neka osnovna zvijezda vodilja naše vlade ( bez obzira na razne smajlice s njihove strane ) manja Srbija jača Hrvatska.

Što je po meni totalna glupost jer manja Srbija znaći nestabilna Srbija a onda bogami ni nama nije oke...pa nismo na drugom kontinenentu..
 
#Zar mislis da bi ti trebalo oslobadjati devojcicu u birtiji pred svima Pa ti si izgleda od onih sto voli da gleda kako mu devojcicu odradjuju kad je sam nemocan
Hrvat sevaj.#

Težak je život umjetnika slobodnog đira;)
 
Zg2004:
Da....Operacija "Trudnica":)

E i da pitam ovak nekaj informativno to mi nije jasno, zakaj Albancima kad kažeš Šiptar oni se uvrijde ili ne piše recimo Šiptari u novinama?

Kaj oni sebe sami ne zovu Šiptari? Ne kužim?
Posto se predstavljas kao Zagorac,evo ti malo istine.
Krese Zagorac zenu.Upire se ,znoji se ,vidi ona mrtva hladna,pa kaze:
Katice,ti Boga,pa knutar je.
Na to ce Katica:
Knutar ,ondak joooj. ;)
 
#Zar mislis da bi ti trebalo oslobadjati devojcicu u birtiji pred svima Pa ti si izgleda od onih sto voli da gleda kako mu devojcicu odradjuju kad je sam nemocan
Hrvat sevaj.#

Loše frende, loše....
 
filatelista:
interesantni su Hrvati (ne mislim eksplicitno na vas forumaše) već na medije i političku vrhušku...
recimo, nije tajna da se zalažu za Albanska prava i to, kao ugnjetavani, a sa druge strane su svog branitelja, Albanca sa Kosova ignorisali 15 godina i nisu mu dali domovnicu...
čovek rizikuje da doživi ekstradiciju ni manje ni više nego Srbiji
pa sad ko je tu licemer?
igrajmo otvorenih karata...boli Hrvate **** za Albance i njihova prava, nego sa odvojenim Kosovom hoće da napakoste Srbima...
Što bi rekao jedan, "ma nije važno koliko ćemo mi Hrvati dobiti, nego koliko će Srbi izgubiti"
"Da komsiji crkne krava"???????????
Ko bi to od Rvata ocekivao, pa oni su nasi "dobri susjedi" ne?
 
filatelista:
interesantni su Hrvati (ne mislim eksplicitno na vas forumaše) već na medije i političku vrhušku...
recimo, nije tajna da se zalažu za Albanska prava i to, kao ugnjetavani, a sa druge strane su svog branitelja, Albanca sa Kosova ignorisali 15 godina i nisu mu dali domovnicu...
čovek rizikuje da doživi ekstradiciju ni manje ni više nego Srbiji
pa sad ko je tu licemer?
igrajmo otvorenih karata...boli Hrvate **** za Albance i njihova prava, nego sa odvojenim Kosovom hoće da napakoste Srbima...
Što bi rekao jedan, "ma nije važno koliko ćemo mi Hrvati dobiti, nego koliko će Srbi izgubiti"

Kosovo je Srpsko pitanje,i kao takvo bi se trebalo riješavati,tu možda Albanija ima neke pretenzije i to ti je to.Mi nemamo nikakve veze s tim,ali kako sam napisao,mirnija regija je bolja za sve.
 
Овакве теме постављају људи који мисле да су паметни и цивилизовани!:lol:
Нигде никаквог основа за дискусију,само лицемерна подметачина и провокација.8)
Али пошто се историја понавља,биће дана...:-P
 
Zg2004:
Pošto je oćito da će vam uzeti Kosovo, što definitivno prema mom mišljenju njije ok, preporućam slijedeći rasplet:

01.05.2007 Operacija "Bljesak" - Oslobađanje Sjevernog Kosova i okolice
04.08.2007 Operacija "Oluja " - Oslobađanje ostaka Kosova, dizanje srpske zastave u Prištini

Mi Hrvati Vam dajemo Green Light....

za uspeh oluje i bljeska,dobro znas,je potrebna saradnja i green light od siptara..
a ne hrvata :shock:

to se samo lepo dogovori..organizuje... siptari se polako povlace u albaniju...mi mitraljiramo kolone..i tako
pa vec smo dogovorili jedanput...imamo iskustva..
sa vama se to da organizirat :D
ali ovi nisu bas za saradnju :(
 
Ево нам га на ТВ Пинку неки Бруно Векарић, неки земљак ових горе. Какав је он тужилац ?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top