Nesvestica

ludopileglodjekosku, vrlo dobro pitanje!
Uz dopustanje auditorijuma bih zeleo da napravim jednu malu digresiju.
Problem arhitektonskih ogranicenja u sexu od davnina je mucio kurate muskarce kao sto sam ja. Pionirski poduhvat na ovom polju izveli su egipcani jos pre nekoliko hiljada godina, uvodeci koncept piramide. Nazalost, masivne i skupe piramide bile su dostupne samo onim najbogatijim kuratim egipcanima (cak i za njih su bile preskupe, jer su ih, kada bi bankrotirali zbog visokih troskova odrzavanja, prodavali faraonskim porodicama za svima nama koji smo zavrsili osnovnu skolu vrlo dobro poznatu namenu). Na svu srecu, efikasnim visemilenijumskim razvojem vestine gradjenja, problem visokih troskova odrzavanja je prevazidjen i danas su kuratim muskarcima sirom sveta dostupna vrlo jeftina resenja u vidu visespratnih zgrada. Jednostavno kupis stan u prizemlju i stan na odgovarajucem spratu, uz minimalne troskove adaptiranja odvoda za cunak dobijes vrlo bezbedan sistem transporta kite ka prizemlju. Ostalo je lako.
A sada bih odgovorio na tvoje pitanje... Problem nedovoljnog broja spratova u zgradi, moze se prevazici kupovinom stana u zgradi sa dovoljnim brojem spratova.
 
ludopileglodjekosku:
Pitanje br.2 : A kako vodiš ljubav sa devojkom? Sa tolikom obdarenošću jedino da ona bude na 1. spratu a ti na poslednjem (ako zgrada ima više od 5 spratova).....A ako nema?

Ja sam taj problem resio tako sto sedim na trosedu a ona u fotelji i dotle dobaci... Khm.. .
 

Back
Top