Lake devojke

Aleksej_BASO:
Incognito:
Mislim da u vecini slucajeva partneri, a najcesce devojke (zbog usadjenog im mentaliteta koji recimo tako lepo izvire iz Aleksejevih postova), odugovlace i odlazu tek da bi 'dokazali' da oni nisu sa tom osobom zbog seksa, ili da nisu 'laka roba', ili zato sto misle da je (pazi sad) neprirodno kresnuti se sa osobom koju prvi put vidis u zivotu...

Lupas gluposti, pa ja sam prvi protiv tog zavalacenja, i to nisam nikad trpeo, ni po cenu da ostanem suvog... bolje da za to vreme potrazim drugu, nego da neku cekam da ona vidi da sam ja s njom zbog ne znam ni ja cega...

Ali ribe koje daju kad ih prvi put vidis, i upozanas npr. na nekoj zurci, su zna se sta.

Ako upoznas ribu u gradu, normalno je da ti daa cim se sledeci put vidite osim ako nije neka klinka nezrela, ali bas bas prvi put... To je onda ipak LAKA ZENSKA!

Pa sta ako da prvi put? Mislim... Ako ti devojka da prvi put, i od toga se razvije nesto kasnije, da li je jos uvek smatras droljom? Ne verujem...
 
Po mom misljenju su pravila tipa da li to da uradim prvo, drugo ili petnaesto vece glupost. Mada nisam vam ja bas neki primer, jer mi nikad nije ni palo na pamet da se kresnem sa nekim odmah po upoznavanju..To mi je trulo! Pa cekaj gde pise to i gde je to pravilo da odmah mora da dodje do seksa? Ja padam na frajere koji mogu da kontrolisu svoj qurac a ne da kad im se on digne oni navale i prepustaju se trenutku! Fuj mrzim ljude koji se prepustaju trenutku jer to nisu borci vec slabici. A slabica je puno
 
Isto, ne vidim sta je tu ocaravajuce da neko hoce da te kresne..to je vec mnogo puta vidjeno..ne kapiram stvarno! Sta, da padnem u nesvest ako se njemu zamute oci, rasire zenice i digne qita? Glupost! Yerem ti se na takve muskarce! Bljak gade mi se!!!
 
Devilishgirl:
anakin:
stavise, ja cenim ljude koji su u skladu sa svojim zeljama...

s ovim se slazem..a ono me mrzi da komentarisem i gubim dragocenu energiju na objasnjavanje kako se koristi mozak..
najbolje da sve radimo nagonski..yebes sve ostalo..

ma ne mrzi te da objasnis nego ne znas kako da sklopis svoje zatucane stavove po pitanju ovoga i nacina na koji vidis sebe - open-minded, sexualna zivotinja, slobodna...i tome slicno...
nemam nameru da te vredjam ali misljenje da je devojka ***** koja se kresne na prvom sastanku jeste zatucano...
i zasto sex na prvom sastanku mora biti iskljucivo bez emocija? emocije imaju zilion nijansi pre nego sto se pretvore u ljubav...ako se pretvore uopste...

a doci do ljubavi samo preko drzanja za rucice je po meni nemoguce...
 
Incognito:
Jedino mi je nekad odlaganje smesno... Znas ono, drzanje za rucice 3 meseca da bi se kresnuli... I onda se covek pita sto su cekali 3 meseca kad su to u svakom slucaju obavili, a logican odgovor na to ne postoji... Potiskivanje zelja nuzno vodi u frustraciju...

a sta ako se kresu na prvom sastanku jer im je gazdarica rekla da je najbolja riba a nije im do toga a misle da tako treba izvini gazdarice ne smem da diram anakin ja je mrzim jer je seksualno svesna
 
iluzionista:
ta "opsta moralna pravila koja vaze vekovima" su pokrice za visoko nemoralne osobe koje se kriju iza svog smokvinog lista kao da im od toga zavisi zivot..

nije bas tako...nekad nisu postojala pravila pa su uvedena...ovako se ipak kontrolises koliko toliko
 
Aleksej_BASO:
Incognito:
Mislim da u vecini slucajeva partneri, a najcesce devojke (zbog usadjenog im mentaliteta koji recimo tako lepo izvire iz Aleksejevih postova), odugovlace i odlazu tek da bi 'dokazali' da oni nisu sa tom osobom zbog seksa, ili da nisu 'laka roba', ili zato sto misle da je (pazi sad) neprirodno kresnuti se sa osobom koju prvi put vidis u zivotu...

Lupas gluposti, pa ja sam prvi protiv tog zavalacenja, i to nisam nikad trpeo, ni po cenu da ostanem suvog... bolje da za to vreme potrazim drugu, nego da neku cekam da ona vidi da sam ja s njom zbog ne znam ni ja cega...

Ali ribe koje daju kad ih prvi put vidis, i upozanas npr. na nekoj zurci, su zna se sta.

Ako upoznas ribu u gradu, normalno je da ti daa cim se sledeci put vidite osim ako nije neka klinka nezrela, ali bas bas prvi put... To je onda ipak LAKA ZENSKA!

ahaahh znaci prvi susret je test susret... :) drugi je kljuchni tad treba da daju . shta ces ti njima da dash
 
Vendi9:
Isto, ne vidim sta je tu ocaravajuce da neko hoce da te kresne..to je vec mnogo puta vidjeno..ne kapiram stvarno! Sta, da padnem u nesvest ako se njemu zamute oci, rasire zenice i digne qita? Glupost! Yerem ti se na takve muskarce! Bljak gade mi se!!!

a sta bi rekla liku koji tako ide takav i kaze da te mnogo voli i da bi te ebo
 
anakin:
nemam nameru da te vredjam ali misljenje da je devojka ***** koja se kresne na prvom sastanku jeste zatucano...


a koja je *****? ***** je zena koja za seks. usluge uzima pare. dakle ako je uzela pare onda jeste *****. mada pitanje je. da li je ***** ako uzima pare stalno, ili samo pnekad? da li moraju bas pare, ili neka druga usluga. to kao kad odrzis cas. da li si profesor ako si odrzao jedan cas, ili ako stalno drzis. ***** je pogrdan naziv. zasto to zanimanje ima pogrdan naziv?

ajde bre anakin ti si promiskuitetna sad se nesto pravis
 
?:
Aleksej_BASO:
Incognito:
Mislim da u vecini slucajeva partneri, a najcesce devojke (zbog usadjenog im mentaliteta koji recimo tako lepo izvire iz Aleksejevih postova), odugovlace i odlazu tek da bi 'dokazali' da oni nisu sa tom osobom zbog seksa, ili da nisu 'laka roba', ili zato sto misle da je (pazi sad) neprirodno kresnuti se sa osobom koju prvi put vidis u zivotu...

Lupas gluposti, pa ja sam prvi protiv tog zavalacenja, i to nisam nikad trpeo, ni po cenu da ostanem suvog... bolje da za to vreme potrazim drugu, nego da neku cekam da ona vidi da sam ja s njom zbog ne znam ni ja cega...

Ali ribe koje daju kad ih prvi put vidis, i upozanas npr. na nekoj zurci, su zna se sta.

Ako upoznas ribu u gradu, normalno je da ti daa cim se sledeci put vidite osim ako nije neka klinka nezrela, ali bas bas prvi put... To je onda ipak LAKA ZENSKA!

ahaahh znaci prvi susret je test susret... :) drugi je kljuchni tad treba da daju . shta ces ti njima da dash

...! Kad vec pitas takve gluposti i mnogo dobrog sexa!
 
anakin:
ma ne mrzi te da objasnis nego ne znas kako da sklopis svoje zatucane stavove po pitanju ovoga i nacina na koji vidis sebe - open-minded, sexualna zivotinja, slobodna...i tome slicno...
nemam nameru da te vredjam ali misljenje da je devojka ***** koja se kresne na prvom sastanku jeste zatucano...
i zasto sex na prvom sastanku mora biti iskljucivo bez emocija? emocije imaju zilion nijansi pre nego sto se pretvore u ljubav...ako se pretvore uopste...

a doci do ljubavi samo preko drzanja za rucice je po meni nemoguce...
devojka kojoj je ok videti lika prvi put i kresnuti se prvi i poslednji put jeste qrva...yeah right..ocekivano...
pogodjena...do ljubavi se dolazi iskljucivo preko qrca..ako on ne radi..ne vredi..mnogo si bre pametna..sta reci..zamisljam tipa koga pored tebe zakaci erektilna disfunkcija na psihickoj bazi..
razumevanje, percepcija i odgovornost prema sebi, svom telu na zavidnom nivou..uzasi promiskuiteta..
 
ne znam ko se vise gubi...jagodica ili devilish..
o cemu vi pricate, pojma nemam...
jel nekom ovde uopste jasno?

devilish...ti nisi u stanju ni da procitas kako treba post...
iskljucivo preko qurca? gde to pise?

yebote..cemu prica....vas dve zajedno ko da imate 12 godina...ali bitno da se pose.ravate na svakog...

i jagodice, mani me promiskuiteta...gde se to pravim i da jesam i da nisam promiskuitetna? a jesi malo govance stvarno...pet puta se trpam da ti pomognem na tvoj zahtev a ti me vec ne znam koji put sacekujes sa bisernim odvalama...

i ko o cemu, vas dve o sexu...pa brate, najglasnije ste...ima raznih foruma ovde...filozofija, knjizevnost...devilish, nisam videla da si se ijednom zayebala pa postovala na forumu koji nema veze sa sexom...a stalno se pozivas na svoj mozak i kenyas po ljudima koji su u stanju da se sexualno opuste...pametan mozak se negde i pokaze...makar u temama koja odaberes za diskusiju...
ako toliko insistiras da se tvoj svet ne vrti oko qurca, sta ces vecito na forumu gde je qurac veci deo poente?
 
Vragolasta Amfibija:
Suzy:
Vragolasta Amfibija:
JA SAM LAKA DEVOJKA....imam 52 kg

E..pa gde si , mi se ovde polomismo pricajuci o tebi...umesto da bude -iz prve ruke-....... :wink:
e sad kad sam dosla iz teretane mozda imam i 53..da li sam jos uvek laka? :roll:
da li bi se stefiju polomio qurac ako bih imala 53? :roll:
mislim da ne bi...kad bi ga gurnuo u lepak
:lol: :lol: :lol:


He,he....e..posto si jos iz teretane dosla...i jos sa sve 53 kg....ulazis u tezu kategoriju..... :wink:

(lele , sta ja sa 60kg da kazem....ja sam onda u -visoko teskoj... :wink: )
 
anakin:
ne znam ko se vise gubi...jagodica ili devilish..
o cemu vi pricate, pojma nemam...
jel nekom ovde uopste jasno?

devilish...ti nisi u stanju ni da procitas kako treba post...
iskljucivo preko qurca? gde to pise?

yebote..cemu prica....vas dve zajedno ko da imate 12 godina...ali bitno da se pose.ravate na svakog...

i jagodice, mani me promiskuiteta...gde se to pravim i da jesam i da nisam promiskuitetna? a jesi malo govance stvarno...pet puta se trpam da ti pomognem na tvoj zahtev a ti me vec ne znam koji put sacekujes sa bisernim odvalama...

i ko o cemu, vas dve o sexu...pa brate, najglasnije ste...ima raznih foruma ovde...filozofija, knjizevnost...devilish, nisam videla da si se ijednom zayebala pa postovala na forumu koji nema veze sa sexom...a stalno se pozivas na svoj mozak i kenyas po ljudima koji su u stanju da se sexualno opuste...pametan mozak se negde i pokaze...makar u temama koja odaberes za diskusiju...
ako toliko insistiras da se tvoj svet ne vrti oko qurca, sta ces vecito na forumu gde je qurac veci deo poente?

:lol: :lol: :lol: :lol:
Joj !!!
 
Auhhhhhhhhh. :shock: Kakva pljuvačina na 19 strana... :?

Lake devojke & muškarci?
Svi koje ne koriste svoj mozak za svoj život.

Živela sloboda, naravno. :lol:
Samo, sloboda nije anarhija. :wink:
 
anakin:
iskljucivo preko qurca? gde to pise?
devilish, nisam videla da si se ijednom zayebala pa postovala na forumu koji nema veze sa sexom...a stalno se pozivas na svoj mozak i kenyas po ljudima koji su u stanju da se sexualno opuste...pametan mozak se negde i pokaze...makar u temama koja odaberes za diskusiju...
ako toliko insistiras da se tvoj svet ne vrti oko qurca, sta ces vecito na forumu gde je qurac veci deo poente?
da crtam ono sto si ti pisala...nije nego...my choice...sexualno opustiti nema veze s ovim...mnogo si nezrela za svoje godine...zalim ako se tvoj vrti oko qrca...volim sex..tragicno zar ne hahahhaha opusti se...sta bilo PMS..aj' malo ono tolerancija, pravo na ovo, ono..bla bla...idi ebi se, ucini sebi uslugu..
 

Back
Top