Pogresna drzavna politika u vezi Kosova

SRS ima sve spiskove sa Kosova a kada Toma uleti sa revizijom ima da budu besplatni vozovi za bliski istok u jednom pravcu :D

Kada Srbija preuzme kontrolu nad Kosovom 20% siptara ce zbog umesanosti u zlodela odmah nestati u Albaniju, 20% ilegalno borave na Kosovu a ostatak koji hoce da bude lojalan moze ostati.


Na Kosovu je problem sto oni sto su protiv rezima nesmeju da pisnu inace sledi mauzer i uza zid!
 
ratnistrateg:
SRS ima sve spiskove sa Kosova a kada Toma uleti sa revizijom ima da budu besplatni vozovi za bliski istok u jednom pravcu :D

Kada Srbija preuzme kontrolu nad Kosovom 20% siptara ce zbog umesanosti u zlodela odmah nestati u Albaniju, 20% ilegalno borave na Kosovu a ostatak koji hoce da bude lojalan moze ostati.

Na Kosovu je problem sto oni sto su protiv rezima nesmeju da pisnu inace sledi mauzer i uza zid!

Znači, na Kosovu postoji mnogo ljudi koji bi se rado organizovali na rušenju toga režima i vraćanje pod Srbiju!?
 
ratnistrateg:
Nesha ko je bio u vladi sa Milosevicem pre radikala?
Pa bio valjda onaj Mihajlović, ali kakve to veze ima, ti si naveo da je okupaciju odobrio DOS, e pa neće biti, u doba potpisivanja Kumanova u vladi su bili ...?

ratnistrateg:
SRS ima sve spiskove sa Kosova a kada Toma uleti sa revizijom ima da budu besplatni vozovi za bliski istok u jednom pravcu :D

Kada Srbija preuzme kontrolu nad Kosovom 20% siptara ce zbog umesanosti u zlodela odmah nestati u Albaniju, 20% ilegalno borave na Kosovu a ostatak koji hoce da bude lojalan moze ostati.


Na Kosovu je problem sto oni sto su protiv rezima nesmeju da pisnu inace sledi mauzer i uza zid!
Kakvo preuzimanje, gde ti živiš? Hajde već jednom da počnemo pričati o realnim stvarima (nije li vam to na jednim izborima bio i slogan?). To što si napisao nema veze sa životom. Ima doduše sa smrti, razumem ja, čovek profesionalac.
 
nesha taxista:
Pa bio valjda onaj Mihajlović, ali kakve to veze ima, ti si naveo da je okupaciju odobrio DOS, e pa neće biti, u doba potpisivanja Kumanova u vladi su bili ...?


Kakvo preuzimanje, gde ti živiš? Hajde već jednom da počnemo pričati o realnim stvarima (nije li vam to na jednim izborima bio i slogan?). To što si napisao nema veze sa životom. Ima doduše sa smrti, razumem ja, čovek profesionalac.

SRS nije glasala za kumanovski sporazum. Zao mi je sto ti ne odgovara ova cinjenica, zao mi je ha ha

Realne stvari su da je Kosovo privremeno okupirano od strane NATO pakta koji je protivno savetu bezbednosti na svoju ruku napao Srbiju.
To sto ti nazivas realnim u srpskom recniku nazivamo IZDAJA.
 
ratnistrateg:
SRS nije glasala za kumanovski sporazum. Zao mi je sto ti ne odgovara ova cinjenica, zao mi je ha ha
Zašto se svi radikali prave ludi kad im se pomene šurovanje s Slobom?
ratnistrateg:
Realne stvari su da je Kosovo privremeno okupirano od strane NATO pakta koji je protivno savetu bezbednosti na svoju ruku napao Srbiju.
To sto ti nazivas realnim u srpskom recniku nazivamo IZDAJA.
Slabo stojiš s rečnikom, u tvom slučaju o snovima je reč
 
ratnistrateg:
SRS ima sve spiskove sa Kosova a kada Toma uleti sa revizijom ima da budu besplatni vozovi za bliski istok u jednom pravcu :D

Kada Srbija preuzme kontrolu nad Kosovom 20% siptara ce zbog umesanosti u zlodela odmah nestati u Albaniju, 20% ilegalno borave na Kosovu a ostatak koji hoce da bude lojalan moze ostati.


Na Kosovu je problem sto oni sto su protiv rezima nesmeju da pisnu inace sledi mauzer i uza zid!
cim ratni strateg pokusa biti strucnjak i u drugim oblastima, dobijemo rubriku "verovali ili ne"
 
ratnistrateg:
SRS ima sve spiskove sa Kosova a kada Toma uleti sa revizijom ima da budu besplatni vozovi za bliski istok u jednom pravcu :D

Kada Srbija preuzme kontrolu nad Kosovom 20% siptara ce zbog umesanosti u zlodela odmah nestati u Albaniju, 20% ilegalno borave na Kosovu a ostatak koji hoce da bude lojalan moze ostati.
Na Kosovu je problem sto oni sto su protiv rezima nesmeju da pisnu inace sledi mauzer i uza zid!

nema sta..
veoma realan plan za kosovo... :roll:
kao i obicno :roll:

takvi su na 'divljem zapadu' prodavali lek za celavost...

ako je ovo toma sastavio...
stvarno mora u penziju sto pre
 
jomini:
Ako Kosovo ostane u sastavu Srbije, da li će i Albanci biti u Skupštini? I u kojem broju? Srazmerno čemu?
zavisi u kom statusu. ko zna kakvu ce vrstu autonomije da izmisle. i verovatno nece biti u nasoj skupstini samo ako oni to ne zele. imali bi zagarantovane glasove kao nacionalna manjina (pozitivna diskriminacija) + njihovi glasaci.
a svi gradjani jednako vrede, jedan covek, jedan glas.
 
ratnistrateg:
Svakodnevno podilazenje clanicama NATO pakta, ulizivanja i diplomatska putovanja na vecere Draskovica i Tadica dale su još jedan u nizu negativan rezultat!

Podilazilo se pored svega i rasprodajom Srbije za bagatelu, davanjem prioriteta i dovodjenje kompanija iz drzava NATO pakta itd.

Gospodin Tadic je pre izbora izjavio (u prevodu) da samo ako njega narod izabere onda ce Srbija imati koristi od NATO pakta u protivnom ako dodju radikali onda ce biti lose (tj. ovo sto se upravo dogodilo)!!!!

Rezultat svega toga je ispod:



Tadicu dajte ostavku posto vasa politika i sva zalaganja nakon ovoga gube SAV smisao!

Vasa politika tj. vanjska politika DS-a je izgubila smisao nakon ovog saopstenja amerikanaca!

Izigrani ste kao i desetine pre vas, pristali ste za nekoliko miliona dolara prodati Srbiju u nadi da ce NATO kompanije stiteci svoja ulaganja i investicije stati na stranu Srbije.

Sada se kristanlo jasno vidi da je to bila totalno pogresna procena! Upravo ono sa cim ste pretili u slucaju da SRS dodje na vlast, desilo se bas vama!

Потписујем.
 
bubobubo:
zavisi u kom statusu. ko zna kakvu ce vrstu autonomije da izmisle. i verovatno nece biti u nasoj skupstini samo ako oni to ne zele. imali bi zagarantovane glasove kao nacionalna manjina (pozitivna diskriminacija) + njihovi glasaci.
a svi gradjani jednako vrede, jedan covek, jedan glas.
Zar ne misliš da je će to biti veći problem od trenutnog? Zar ne misliš da će se osiliti?
 
ratnistrateg:
1 - ahah sta su sve u stanju napisati u nedostatku argumenata.... SRS NIJE GLASALA za Kumanovski a DS jeste!
Da li si ti normalan, stalno puštate onu lagariju kako je DS podržavala bombardovanje, a sad odjednom bila u vladi, glasala valjda. Znam ja da vi računate ma slabo pamćenje ovog naroda, ali nemojte svoj narod baš toliko potcenjivati!
ratnistrateg:
2 - Nekad je bio san i nezavisno Kosovo..... a izdaja je uvek bila izdaja.
Nikako da se navikneš da drugačije mišljenje nije izdaja.
 
nesha taxista:
Da li si ti normalan, stalno puštate onu lagariju kako je DS podržavala bombardovanje, a sad odjednom bila u vladi, glasala valjda. Znam ja da vi računate ma slabo pamćenje ovog naroda, ali nemojte svoj narod baš toliko potcenjivati!

Nikako da se navikneš da drugačije mišljenje nije izdaja.
ds nije bila u vladi. nije se ni glasalo u vladi, glasalo se u skupstini. ti bas ne citas moje postove. i da, glasali su za kumanovski sporazum u skupstini.
 
jomini:
Zar ne misliš da je će to biti veći problem od trenutnog? Zar ne misliš da će se osiliti?
hehe. hajde da mi spasimo kosovo i njoh primimo u skupstinu. to tako nestvarno deluje.
i mislim da su male sanse da bi oni dobili predsednika ikad. nas je vise. a njih i nema toliko mnogo koliko se smatra da ih ima.
albanci su namestali su rezultate popisa. a i kod njih ce uskoro da pocne demokratizacija drustva, bolji standard. cim bude vece emancipacije zena tad pada i natalitet.
 
bubobubo:
hehe. hajde da mi spasimo kosovo i njoh primimo u skupstinu. to tako nestvarno deluje.
i mislim da su male sanse da bi oni dobili predsednika ikad. nas je vise. a njih i nema toliko mnogo koliko se smatra da ih ima.
albanci su namestali su rezultate popisa. a i kod njih ce uskoro da pocne demokratizacija drustva, bolji standard. cim bude vece emancipacije zena tad pada i natalitet.

natalitet bi trebao padati i jer nema više Tiletovih ulaganja u nerazvijene krajeve!
 
nesha taxista:
Da li si ti normalan, stalno puštate onu lagariju kako je DS podržavala bombardovanje, a sad odjednom bila u vladi, glasala valjda. Znam ja da vi računate ma slabo pamćenje ovog naroda, ali nemojte svoj narod baš toliko potcenjivati!

Nikako da se navikneš da drugačije mišljenje nije izdaja.

1 glasala je skupstina a ne vlada, SPS-DS-SPO su glasali dok SRS nije ha ha. Da li ti Nesha znas razliku izmedju skupstine i vlade?

2 Drugacije misljenje koje ide u korist neprijatelja je izdaja. Tito je takve hapsio i proterao iz zemlje nakon rata. Seti se Slovenije i Kardelja koji je dobio zadatak da neutralise saradnike Hitlera.

3 Djindjic je podrzavao bombardovanje, neznam da li je on bio u DS partiji? Ja mislim na pokojnog Zorana Djindjica, nadam se da ti ne mislis na nekog drugog ha ha
 

Back
Top