STA NEDOSTAJE NASEM KRALJEVU?

POD HITNO JEDAN MOST I ZATVORENI BAZEN, Vise mesta za parkiranje! Ne mogu vise da se zavlacim i da rizikujem da me neko zakaci ili da mi auto odnese "pauk", NOVI TEREN ZA RUKOMET i naravno vise parkova.
O NOVIM ZGRADAMA:
Mnoge nove zgrade su zaista lepe, ali o onim u Dositejevoj ulici (preko puta hrama Sv. Save) ne treba ni govoriti. UZAS!!!!!!!!!!!
O OMLADINSKOJ ULICI:
Smatram da prostori za reklamiranje u Omladinskoj ulici treba da sluze kao mini-bilbordi, a ne kao oglasne table za politicke stranke.

:arrow: :arrow: :arrow: P.S. Trebala bi nam i neka normalna fontana, a ne ona kamencina na ulasku u Omladinsku ulicu :idea: :idea: :idea:
 
Potrebna mu je ledena dvorana,zatvoreni tereni za mali fudbal,za tenis,stoni tenis,zatvoreni bazen pored ovog postojeceg otvorenog,neki mini akva park.I javni WC sto rece neko.Treba mu raznovrsnih kafica,a ne da svi lice jadan na drugi.Jesu lepi,ali lice se brate.Mozda neka fontana velika.Ma treba mu sto jada,a posebno metla za gamad koja se nakupila poslednjih 15 godina!
I pored svih tih muka opet smo jedan od najlepsih i najcistih gradova u Srbiji.
 
Dragi sugradjani i sire sta mislite da ima malo u Kraljevu?Sta bi ste vi napravili ili srusili u nasem prelepom gradu?
Po meni trebalo bi se napraviti neki rekreativni centar.Npr.zatvoreni bazen,veca hala sportova(a ne ova kutija sibica),itd...
Pozdrav za sve :D
Peace :razz:
 
E, da! Totalno si u pravu za zatvoreni bazen!

I otvoreno klizalište! To je keva nad kevama! Recimo... na basket-terenima kod Ibra, a?

I jednu metro-liniju od Žiče do Gimnazije (hladno preko mosta zimi, a i treba mnogo vremena, a pošto se ne bi isplatilo sprovođenje linije od rođene mi Ribnice do grada, ajde neka ide od Žiče)
 
Nedostaju mu funkcionalne NGO's koje rade nesto od sustinskog znacaja za grad i uveliko posrnulu omladinu a ne organizuju vec vidjene i nepotrebne seminare i radionice kao i uzaludna kancelarijska naklapanja o "velikim drustvenim promenama". Svaka cast Positive Youth-u (u najboljim danima) kao i KVart-u zbog svega sto su uradili.

Sto se tice muzike fali dobar extreman zvuk za razliku od potuljenog klerikalnog izdrkavanja i bednog kukumavcenja tj. hriscanjske indoktrinacije.

P.S. Fali jedna dobro organizovana paramilitarna organizacija koja ce da radi na oslobodjenju sputanih umova. Za sve informacije obratiti se licno meni.
 
e, mogu da ti kazem sta sam danas slusala, jer ne mogu da kazem onako inace

evo, danas sam slusala kiss i bas su slatki...

in fact, evo, poslednjih mesec dana sam nesto kao slusala njih i hmm... pa neke osamdesete... otkud znam, vajtsnejk. onako, doslo mi.

a jel igras basket i zimi? kako se to izvodi po ledu, snegu i minusu? ma, mislim, znam da nikada nece da se napravi klizaliste, ali smem da mstam
 
uhh, kraljevu treba moooooooooooogo bolja gradska vlast za pocetak.
kraljevu treba neko normala u toj vlasti ko ce moci da normalno komunicira sa omladinskim NVO-ima koje zele nesto, bilo sta da urade a ne da omladince vecito posmatraju kao parazite, jbg ne donosimo ima nikakve pare a plase se samo da im slucajno ne uzmemo neki dinar... ili neke prostorije koje se naravno ne koriste vec vekovima, al sta ces, mozda im jednog dana zatrebaju nikad se ne zna. Ma ko *ebe omladinu... ja mislim da nam treba jos veca sala za tombolu :-) ili jos veci sah od onog u omladinskoj, mislim da nam onaj nije dovoljan, stalno je guzva tamo ne mogu na red da dodjem.


i zaboga, treba nam, neko normalan za ebeni urbanizam i arhitekturu, ma samo pogledajte sta se desava u gradu. da li je neko sem mene primetio banana drecavu zgradu blizu doma vojske? tesko je ne primetiti je, svetli u mraku :-) ja bih jako volela da kraljevo dobije zatvoreni bazen ali bih pre svega volela da nam daju dom drustvenih, ima toliko mladog sveta koji bi mogao da se organizuje i da napravi cudo! Kraljevu je najpotrebniji pravi koncertni prostor a dom drustvenih to jeste!
 

Back
Top