Problem

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ostrvo

Početnik
Poruka
5
Unapred da kazem da mozda ova tema pripada urologiji,ali temu ne mogu da pronadjem,pa s'toga molim da se ova tema ne zakljucava!A evo i problema!!!
Sa momkom sam nekoliko godina u vezi i nikad nismo imali problema sa sexom .Jeste da nije kao u pocetku svaki dan ,ali dobro.Desavalo se da je jedno od nas raspolozeno a drugo ne,a valjda je i to normalno.Mada u zadnje vreme uvek ja potenciram na tome,pa valjda zbog te navike on ne napada!Desilo se pre 15-ak dana da smo vodili ljubav i da je "on" poceo da se spusta.Posle sat vremena smo nastavili i sve bilo OK. Zadnja 3 puta opet problem!Najzanimljivije je sto obadvoje jako zelimo i sve je u redu dok ne treba da pocnemo,a onda opet "on" dole.Partner kaze da mu u glavu dodje taj momenat od pre 15-ak dana i tu se stvara problem.E sada mi recite vase misljenje.Znam da sve pocinje iz glave,ali kako ovo da spreci?Da li moze do ovog problema da dodje ako muskarac spava sa jos nekom zenom, pa da onda nju zamisla kada je pored devojke?Mozda je ovo glupost,ali svasta mi pada na pamet! i strasno me nervira zato sto se nikada ranije nije desavalo! Molim da se ukljuce i strucna lica !
 
Moze da bude hiljadu i jedna stvar: od umora, koriscenja, alkohola i posebno marihuane, mladosti i neiskustva, neispavanosti, krize u vezi (emotivne), dosade u vezi i seksualnom zivotu, predugacke predigre - hiljadu i jedan razlog postoji za pad erekcije. Ukoliko je tvoj momak u stanju da ostvari erekciju, a posebno ukoliko je u stanju da ostvari jutarnju erekciju u snu (kod muskaraca je jutarnja erekcja u REM spavanju prakticno obavezan fenomen i svi muskarci koji mogu da je ostvare ne pate od primarne impotencije, dakle ako ne mogu da ostvare erekciju tokom odnosa to je - iz glave!) i najzad ukoliko je u stanju da masturbira bez problema - s anjim je fizicki sve u redu. No treba i jedno i drugo da se setite da jekod muskarca najvazniji seksualni organ - mozak a ne penis.

Probajte da malo 'ozivite' vezu, da iskreno razgovarate o svom seksualnom zivotu i svojim seksualnim zeljama i potrebama (mozda tvog partnera destimulise da ga stalno zaskaces i da stalno ti ioniciras seks!), pokusajte da se opustite i ako dodje do pada erekcije to ne znaci da i dalje ne mozete uzivati u seksu: seks nije samo orgazam (ma koliko da se slazemo da su orgazmi super i pozeljni!).
 
WithdrawnWater:
Moze da bude hiljadu i jedna stvar: od umora, koriscenja, alkohola i posebno marihuane, mladosti i neiskustva, neispavanosti, krize u vezi (emotivne), dosade u vezi i seksualnom zivotu, predugacke predigre - hiljadu i jedan razlog postoji za pad erekcije. Ukoliko je tvoj momak u stanju da ostvari erekciju, a posebno ukoliko je u stanju da ostvari jutarnju erekciju u snu (kod muskaraca je jutarnja erekcja u REM spavanju prakticno obavezan fenomen i svi muskarci koji mogu da je ostvare ne pate od primarne impotencije, dakle ako ne mogu da ostvare erekciju tokom odnosa to je - iz glave!) i najzad ukoliko je u stanju da masturbira bez problema - s anjim je fizicki sve u redu. No treba i jedno i drugo da se setite da jekod muskarca najvazniji seksualni organ - mozak a ne penis.

Probajte da malo 'ozivite' vezu, da iskreno razgovarate o svom seksualnom zivotu i svojim seksualnim zeljama i potrebama (mozda tvog partnera destimulise da ga stalno zaskaces i da stalno ti ioniciras seks!), pokusajte da se opustite i ako dodje do pada erekcije to ne znaci da i dalje ne mozete uzivati u seksu: seks nije samo orgazam (ma koliko da se slazemo da su orgazmi super i pozeljni!).

opasna si ti ,blago tvom muzu :lol:
 
Hvala WW na odgovoru.Marihuanu koliko znam ne koristi,a nekad se desi pivce,ali ne mogu da shvatim sta bi odjednom jer nikad nije postojao problem.To sto se desilo jednom i nije strasno,valjda svakome to dodje!Neka se jave i oni koji su imali slican problem,volela bih da cujem i muskarce!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top