Negovanje prijateljstva

Slala sam joj ponekad i po 6 a ona se na svaku sve vise topila "Kuco, Mico, Veco, da se druzimo, ovo ono", samo sam ja sad ukapirala kojoj sam njenoj drugarici preotela decka pa se sad naljutila. Verica se ona zove, studira geografiju a ta devojka se nekad vidjala sa Duskom, sad ne znam da li se vidja, ne verujem im ni da se vidja ni da se ne vidja, uglavnom Verica je kod mene ispusila za sva vremena sa tim sto mi je rekla da je ne uznemiravam vise.

A ja sam joj preksinoc na to odgovorila "Dobro svinjo debela", necu te vise uznemiravati....
 
Ma nisu me banovali nego placenici od ovog retardiranog Marka i od moje tetke Cece Raznatovic i od moje poludele familije koja misli da ja tetkama otimam Duska i Arkana namerno, da sam vestica, eto to oni misle pa placaju hakerima da izvode neki cirkus, sad kad je meni onog nezaboravno uzbudjujuceg ludovanja dosta i kad sve ide super po planu meni i Dusku i Arkanu.... Malo mi koce ovde, pa malo tamo na bureku, pa ovo, pa ono, pa ovako pa onako... Dosadni su.
 
Volim da obradujem svoje prijateljice sitnim znacima paznje, isto kao i one mene...znaci PRIJATELJICE... :lol:
Prijatelja imam samo jednog...odrasli smo zajedno i k'o brat mi je...ostalo su mi drugovi il' kolege i za njih nisam sigurna " dal' bi mi oprostili", kad bi bili u situaciji da to ispituju...hehehe :lol:

U " prijateljice " mog dragog ne verujem...bivseg, a i buduceg, te nek' vidi sta ce...koga zmija ujede i gustera se plasi, kazu, a ja potvrdjujem... :twisted:
 
topmodelsica:
Ma nisu me banovali nego placenici od ovog retardiranog Marka i od moje tetke Cece Raznatovic i od moje poludele familije koja misli da ja tetkama otimam Duska i Arkana namerno, da sam vestica, eto to oni misle pa placaju hakerima da izvode neki cirkus, sad kad je meni onog nezaboravno uzbudjujuceg ludovanja dosta i kad sve ide super po planu meni i Dusku i Arkanu.... Malo mi koce ovde, pa malo tamo na bureku, pa ovo, pa ono, pa ovako pa onako... Dosadni su.

:D :D :D :D uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu za dooobro jutro
 
Sokolica_M:
Da li prijateljima priređujete iznenađenja? Ja, na primer, mnogo puta vidim nešto što bi moja neka drugarica volela da ima, i ako sam pri novcu, kupim joj... I presrećna sam kad vidim da sam je obradovala. I srce mi zadrhti kad mi neko od prijatelja plače. A pre neki dan, zavučem ja ruku u džep šetajući se sa jednim momkom, i imam šta da vidim - jedna grupa mojih koleginica mi je u džep stavila različite porukice, simpatične, tople... Momak me je gledao u čudu kako ushićena čitam, pa me još pitao da li je to pisano nekim povodom. A treba li za sve da ima povoda...
Dakle, imate li potrebe da osvežite i vaše prijateljske veze, da unesete neku novinu, da nekog prijatelja obradujete...?
Bez obzira što verujemo da su prijateljstva za ceo život, uglavnom... U svakom slučaju, trajnija od ljubavnih veza... I da nema potrebe poklanjati im toliko pažnje, ona klize kako već treba...

Naravno!! Pa ja moje drugarice ne bih menjala za nsjvecu kitu na svetu :lol: :lol:
Salim se,....Drugarice su mi stvarno na prvom mestu, one su mi i tata i mama i brat i decko i sveeeeee..Mada dodje period kad bih jednu rado da malo promenim...Ali recimo i ja ih uvek tako iznenadim...kad vidim nesto sto me podseca na neku od njih to uzmem kao mali znak paznje...
 
Ako ista vredi na ovom svetu to je prijateljstvo, sve ostalo je prolazno.
flower4youxx2.gif
 
Slazem se, meni nije...Pre sam za neku zenu tipa Monica Bellucci...

Btw, ovo nema apsolutno veze sa ukusima. Ono shto je taj olosh uradio je neshto shto ga u svim crtama njegove lichnosti opisuje kao jednu obichnu gnjidu, pa i u sexipilu i sl. Ne znam kako to ne mozesh da shvatish...
 

Back
Top