SATANIZACIJA ASTROLOGIJE!!!CENZURA!!!

astrobilja

Zainteresovan član
Poruka
126
Dragi moji,

ne znam koliko ste informisani,ali je doslo zlo doba po astrologiju i narod.Naime vrh mocnika je nauku koja je postojala jos u doba Vavilona okarakterisao kao vracanje i proricanje sudbine i ASTROLOGIJA JE PROTERANA SA DANASNJIM DANOM SA SVIH MEDIJA TELEVIZIJE,NOVINA,RADIJA .TAKO DA JE JEDINO PRESTALO DA SE BORIMO ZA SVOJA PRAVA I DOKAZEMO NEKOME KOME NIJE PO VOLJI DA OVA NAUKA VIDI S V E T L O S T DANA I ISTINU,DA NISMO MI ASTROLOZI VIDOVITE ZORKE!

TUZNO,ALI NI U DOBA SLOBE MILOSEVICA NISMO BILI CENZURISANI. DEMOKRATIJA JE OVO I SLOBODA MEDIJA,VIDI SE.SVAKA CAST.
 
astrobilja:
Dragi moji,

ne znam koliko ste informisani,ali je doslo zlo doba po astrologiju i narod.Naime vrh mocnika je nauku koja je postojala jos u doba Vavilona okarakterisao kao vracanje i proricanje sudbine i ASTROLOGIJA JE PROTERANA SA DANASNJIM DANOM SA SVIH MEDIJA TELEVIZIJE,NOVINA,RADIJA .TAKO DA JE JEDINO PRESTALO DA SE BORIMO ZA SVOJA PRAVA I DOKAZEMO NEKOME KOME NIJE PO VOLJI DA OVA NAUKA VIDI S V E T L O S T DANA I ISTINU,DA NISMO MI ASTROLOZI VIDOVITE ZORKE!

TUZNO,ALI NI U DOBA SLOBE MILOSEVICA NISMO BILI CENZURISANI. DEMOKRATIJA JE OVO I SLOBODA MEDIJA,VIDI SE.SVAKA CAST.


Pa gde su cenzurisani. Jos uvek nastupaju i ovi iz Partizana i iz Fonlidera :shock:

Jel hoces reci da se to tek sprema ili sta?!
 
Pa astrologija po Svetom pismu i JESTE satanska nauka. U tom kontekstu spominje se kao "gledanje u zvezde", ili "gatanje po zvezdama".
Ne moze se u isto vreme biti hriscanin i verovati u astrologiju. Te dve stvari su sustinski medjusobno iskljucive.
A u vezi s tom odlukom o uklanjanju astrologije sa medija, pa verovatno je tu crkva umesala prste...
 
nije nasa crkva toliko jaka...ko zna zasto je to. a licno sam misljenja da svako treba da kreira svoju religiju, tako reci od svake izvuci pouku i toga se drzati u zivotu. eto ja sam hriscanka i verujem u astrologiju, pa sta ce me sad crkva uhapsiti? nije ovo vatikan, nema vise inkvizicije, tako da se treba opustiti... ;)
 
i bolje je bez te "danasnje" astrologije.to je cista kradja od strane neradnika koji sastavljaju horoskope i slicne gluposti.zavaravaju i kradu ovaj preterano napaceni narod koji u zelji za boljim sutra placa tim lopurdama(stvarno ne znam tarifu pa necu da lupim cifru,znate vi to vrlo dobro)

BOLJE UZMITE MOTIKU U RUKE!Bar cete posteno zaraditi.
vidovite zorke i necu da pominjem
 
polemises, a ti ne znas dovoljno o svemu tome. vekovima se astrologija izucavala bas u fruskogorskim manastirima, u tvojo i mojoj srbiji. astrologija i hriscanstvo ne iskljucuju jedno drugo - to su tek pokusaji varijacije ili dezinformacije tumacenja neinformisanih pojedinaca. pitaj bilo kog astrologa da li veruje u boga - velika vecina jesu vernici. licno sam imala prilike da sa nekoliko svestenika govorim o ovome, i ni jedan od njih nije "osudio" to cime se bavim, niti na bilo koji nacin to osporio.
 
difrent from others...:
i bolje je bez te "danasnje" astrologije.to je cista kradja od strane neradnika koji sastavljaju horoskope i slicne gluposti.zavaravaju i kradu ovaj preterano napaceni narod koji u zelji za boljim sutra placa tim lopurdama(stvarno ne znam tarifu pa necu da lupim cifru,znate vi to vrlo dobro)

BOLJE UZMITE MOTIKU U RUKE!Bar cete posteno zaraditi.
vidovite zorke i necu da pominjem

pa po tebi su onda svi koji ne drze motiku neradnici. advokati, administrativci, menadzeri, lekari, ekonomisti, pedagozi...
 
Spotter:
Pa niko te naravno nece uhapsiti, ali hriscanstvo NIJE nesto sto mozes sama da kreiras (to vodi u sektasenje), hriscanstvo je DOGMA, a dogmu ne mozes da tumacis po svom nahodjenju. Ili verujes u nju ili ne. Ako verujes u astrologiju po definiciji NISI hriscanka, simply as that.
Izvini ...ali sam sebi "uskaces u usta"...Znas li ti uopste sta je Dogma?
I naravno...da li znas sta je " sekta"...?

Savetujem malo informisanosti pre padanja u bilo kakvu vatru.
 
Mady:
pa po tebi su onda svi koji ne drze motiku neradnici. advokati, administrativci, menadzeri, lekari, ekonomisti, pedagozi...


to za motiku je bilo figurativno receno.sta sad mesas ove profesije sa tim lopovlukom od astrologije?ne kazem da je astrologija glupost samo sto se zloupotrebljava.a te sto gledaju u dlan,solju,pasulj i koji jos ku**rac te bih sve oterao na poljanu sa motikom pa nek se prze po suncu i zebu po kisi!BUKVALNO receno
 
astrobilja:
vidim samo da se polako ali sigurno vracamo u doba mraka i satanizacije...ovo je demokratija,ovo je sloboda medija,ovo je nasa Srbija.Ovo je primer kako se regulise sxve preko noci nesto sto nekome nije po volji.Bilo bi bolje nekome da nauci sta je uopste astrologija.


dobro,dobro...reci ti meni moj astroloze za koliko para radis natalnu kartu,horoskop i tako to?
 
cleopathra:
...naplacuje verovatno nedovoljno...
a i zasto da ne naplacuje...sedi ti kuci i primaj nepoznate ljude da te ispituju za dzabe...
p.s. verovatno si zalutao na ovaj forum...kao sto vec rekoh - inkvizicija je na temi svastara...
;)


da,jesam zalutao,ne krijem! mozda neko od vas isvhati posao ozbiljno"mozda..."
ali bre vi lopuze ste bruka za astrologiju!
 

Back
Top