zivotni problemi...

medved? zasto bas on?

  • zec stuca, garant, zato sto se ne uplasi kad ga juri lisica...

    glasova: 0 0,0%
  • lisica stuca, garant, zato sto se ne uplasi kad je juri vuk...

    glasova: 0 0,0%
  • vuk sdtuca, garant, zato sto se ne uplasi kad ga juri medved...

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    3
  • Anketa je zatvorena .
ha haha... jao... znaci... da, da... samo pravo... samo pravo... aaaahahahaha.... kako je to dobra fora... znas... sta je bolje? biti neko los, pred nekim, samo zato sto trenutak nalaze tako, ili biti ono sto jesi? mislim... sta vredi ako sutra kazes da je bilo bzvz? to je... a neko opet kaze da se ne kaje zbog onog sto je uradio... ali, moz.... ma dajte, forumashi... drzite se tem... forumashi... ha haha... jel vam se cini to kao nesto sto je, na primer, kao... hm... liga dzentlmena... jao... bicemo tajno drustvo... jupi... ja pristajem samo ako uzm... ma nema veze...
 
rile_laki_oblak:
ha haha... jao... znaci... da, da... samo pravo... samo pravo... aaaahahahaha.... kako je to dobra fora... znas... sta je bolje? biti neko los, pred nekim, samo zato sto trenutak nalaze tako, ili biti ono sto jesi? mislim... sta vredi ako sutra kazes da je bilo bzvz? to je... a neko opet kaze da se ne kaje zbog onog sto je uradio... ali, moz.... ma dajte, forumashi... drzite se tem... forumashi... ha haha... jel vam se cini to kao nesto sto je, na primer, kao... hm... liga dzentlmena... jao... bicemo tajno drustvo... jupi... ja pristajem samo ako uzm... ma nema veze...
....znam... i ja isto mislim.... rekla bih, razimem te u potpunosti, ali slagala bih kao... pa i nemam bash poredjenja.... kao.... ne znam. znam da sam napravila glupost, te ne znam kako se to uklapa u tvoju ligu dzentlmena, ali *******, sujeta je chudna stvar, a posebno kad proradi u nezgodnom trenutku.... sudbina ili koji li je ****.... ista stvar bi u nekom sasvim desetom trenutku mogla proci potpuno neopazzeno, a ovako je iznudila iz mene i malo dreke i malo suza i na kraju me naterala da popijem jedan brom, ne bih li se smirila i oterala ovo chudo shto se odaziva na pms.
 
nista ja tebe nisam razumeo... jel si ti na nekim supstancama? ha hahah,,, joj, joj.. devla... jel znate vi, carevi, da sam juce naucio kako se ljube buba-mare? prekjuce kako se ljube leptiri? mogu vam r... jel mislite vi da se prepoznaje neka osoba iz prve? da znas odma' da je nesto - to... sta vi misFite? ha haha...
 
rile_laki_oblak:
nista ja tebe nisam razumeo... jel si ti na nekim supstancama? ha hahah,,, joj, joj.. devla... jel znate vi, carevi, da sam juce naucio kako se ljube buba-mare? prekjuce kako se ljube leptiri? mogu vam r... jel mislite vi da se prepoznaje neka osoba iz prve? da znas odma' da je nesto - to... sta vi misFite? ha haha...
...na supstancama sam. i na stolici i na podu.... nego, kako se ljube buba mare, a kako se ljube leptiri? bash hocu da se prepoznam....
 
medu jure lovci, jel si ti cuo sine nkad za hajku? To ti je ono kad se skupi gomila zagorelih sumadijskih alfa muzijaka, puni rakije i naoruzani do zuba ... tad meda od s*re zaledjena govanca (smrzla se od muke)
 

Back
Top