Promiskuitet

Car Zg

Iskusan
Poruka
6.456
Dakle, da li će muškarac često mijenjati žene (ili varati svoju) ovisi o:

1) njegovom osobnom izboru (moral, vjernost, drugi prioriteti bla bla)
2) goloj činjenici da li je to u stanju ili ne, drugim riječima oni koji znaju "obrađivat" žene trpat će, oni koji ne znaju yebi ga...
 
Ok je tema.
Nikada nisam varao, niti imam nameru
Niti pak dolazim u iskusenja ;)
Ako osetim da bi moglo biti gusto kupim se i bezim :)
1h znojenja nije vredno gubljenja braka, povrede partnerke, da deca odrastaju sa vikend-ocem itd
isto tako prevaru nikada ne bih oprostio.
Ne mislim da je to zbog mog izgleda, svaka krpa nadje zakrpu, mislim da je stvar morala.
Ako bih se zaljubio u drugu, nista sa njom ne bih pocinjao dok ne bih zavrsio vezu u kojoj sam
 
MAGDALENICA:
A mislis da su samo muskarci promiskuitetni/
Sve je to sto gore pise tacno,ali dosta vise tih glupih prica o "trpanju'.
Sta tu ima vise da se prica?

Ne mislim, ali promiskuitet kod žena me i ne zanima previše ko fenomen 8-)
I nije ovo tema o trpanju, već da li će muškarac koristiti svaku bolju priliku ili će ga gornja glava zaustaviti. Naravno nismo svi isti pa me zanimaju vaša iskustva... :razz:
 
Moja iskustva -> oni koji cesto imaju priliku da ga umoce, prije ili kasnije pokleknu pred iskusenjima... A, kako i odoljeti? :)
Rijetki su oni koji ostanu stameni na putu vjernosti... Hm, nisam vise sigurna ni da li je to zaista neki kvalitet... Ne pitaj zasto, preduga prica...
I, da jos jednom napomenem, ovo se odnosi samo na moja licna, odnosno iskustva ljudi kojima sam okruzena...
 
Muskarci varaju iz istih razloga iz kojih varaju i zene, a to je neshvacenost i nedostatak privlacnosti prema osobi sa kojom su u vezi il braku. Potreba da nasa seksualnost bude prihvacena i ispostovana do kraja nas nagoni na prevare... Ponekad to nije uopste stvar morala, a ni mogucnosti..Ponekad je to jednostavno jace od nas...
 
Car Zg:
Ne mislim, ali promiskuitet kod žena me i ne zanima previše ko fenomen 8-)
I nije ovo tema o trpanju, već da li će muškarac koristiti svaku bolju priliku ili će ga gornja glava zaustaviti. Naravno nismo svi isti pa me zanimaju vaša iskustva... :razz:


a mene bas zanimaju tvoja iskustva...hehehe...kao da ce neki muskarac sada da prizna da razmislja pretezno donjom glavom...svasta...prvo vi svi umocite a onda razmisljate o posljedicama...(cast izuzetcima)...i naravno..uvjek je alkohol kriv...
 
gossca:
Muskarci varaju iz istih razloga iz kojih varaju i zene, a to je neshvacenost i nedostatak privlacnosti prema osobi sa kojom su u vezi il braku. Potreba da nasa seksualnost bude prihvacena i ispostovana do kraja nas nagoni na prevare... Ponekad to nije uopste stvar morala, a ni mogucnosti..Ponekad je to jednostavno jace od nas...

Ma to te ja pitam :-D :-D
 
otkacena slavonka:
a mene bas zanimaju tvoja iskustva...hehehe...kao da ce neki muskarac sada da prizna da razmislja pretezno donjom glavom...svasta...prvo vi svi umocite a onda razmisljate o posljedicama...(cast izuzetcima)...i naravno..uvjek je alkohol kriv...

Iskreno, moja iskustva su tužna. Više samopoštovanja, karaktera i morala ima ameba ili možda punoglavac ;)
 
(za postavljaca teme)
Znaci muski promiskuitet je neki strasan fenomen! ccc
Ajde sve da delimo na musko i zensko.
Osobe jednostavno privlaci nesto novo i cunjenica da mogu da prodju kod neke osobe,to deluje kao magija.
Zato se cesto desava da neko prevari partnera sa nekim mnogo gorim i posle mu ta osoba uopste nije zanimljiva,cak moze doci i do gadjenja.
e sad kod nekog preovladava svest,a kog nekog nagoni.
 
gossca:
Muskarci varaju iz istih razloga iz kojih varaju i zene, a to je neshvacenost i nedostatak privlacnosti prema osobi sa kojom su u vezi il braku. Potreba da nasa seksualnost bude prihvacena i ispostovana do kraja nas nagoni na prevare... Ponekad to nije uopste stvar morala, a ni mogucnosti..Ponekad je to jednostavno jace od nas...


ah..i ti bubnes svasta i ostanes ziva....jace od nas..kao hormoni su jaci od tebe..svasta...to je samo jeftina isprika za one koji ne razmisljaju i nije ih briga...zasto nemate muda pa priznate da to u tom momentu zelite i da vas nije briga za posljedice...jace od nas..zamisli...znaci li to da ako imam probleme u vezi ili braku imam i opravdanje da se karam s kim stignem..ah izvini sreco ali osjecala sam se neshvacenom i zapostavljenom pa sam odslepala nekog tamo tipa u diskacu on mi je dao osjecaj da sam netko i nesto....bljak...povraca mi se....
 
MAGDALENICA:
(za postavljaca teme)
Znaci muski promiskuitet je neki strasan fenomen! ccc
Ajde sve da delimo na musko i zensko.
Osobe jednostavno privlaci nesto novo i cunjenica da mogu da prodju kod neke osobe,to deluje kao magija.
Zato se cesto desava da neko prevari partnera sa nekim mnogo gorim i posle mu ta osoba uopste nije zanimljiva,cak moze doci i do gadjenja.
e sad kod nekog preovladava svest,a kog nekog nagoni.

Ma niti je fenomen niti je neka podjela, nego jednostavno muško sam pa me zanima kako drugi muški razmišljaju i da li postoje neke generalizacije...Inače lijepo si ovo rekla, iskusno šta jes jes ;)
 
Car Zg:
Iskreno, moja iskustva su tužna. Više samopoštovanja, karaktera i morala ima ameba ili možda punoglavac ;)


e tako ..napokon netko tko je iskren...to mi se svida...fino priznas da volis sex i da uzmes sve sto ti se nudi i ok...e sad da li je to manjak karaktera? ne znam..to moze ovako i onako da se vidi...s obzirom na temu bi prije rekla da imas karakter...stojis svjesno i glasno iza onoga sto cinis...to je za mene dokaz karaktera...e sada da li je to ispravno ili ne .? sve zavisi od situacije ...u to ne ulazim...
 
Car Zg:
Ma niti je fenomen niti je neka podjela, nego jednostavno muško sam pa me zanima kako drugi muški razmišljaju i da li postoje neke generalizacije...Inače lijepo si ovo rekla, iskusno šta jes jes ;)

Batice, a da ti sednes malo sa tim tvojim muskim na pivo, pa se siti ispricajte, ako ih imas. Meni opasno zvucis kao devojcica. :twisted:
 

Back
Top