Problem sa SKYPE

princ_92

Obećava
Poruka
89
Imam jedan problem u vezi programa skype,pre sam sa njega uspomoc visa kartice mogao da zovem strane zemnje,ali vec neko vreme imam problem oko toga posto vise ne moze da se uplati kedit na moju adresu?Prvo je pisalo da ima manje od 10 e na racunu,a posle dopunjivanja kartice izbacuje gresku da parametri nisu u redu.Moze nekako da se otkloni problem,ako ne postoji li neki drugi program koji ima iste mogucnosti???
 
Legla je uplata ali on nece da uplati kredit.Probao sam hiljadu puta i nece.Moze li da s koristi na dva skype imena!Posto jedan koristi neko drugi a jedan ali kod mene nece da se uplati?Mozda je u tome problem...
 
princ_92:
Imam jedan problem u vezi programa skype,pre sam sa njega uspomoc visa kartice mogao da zovem strane zemnje,ali vec neko vreme imam problem oko toga posto vise ne moze da se uplati kedit na moju adresu?Prvo je pisalo da ima manje od 10 e na racunu,a posle dopunjivanja kartice izbacuje gresku da parametri nisu u redu.Moze nekako da se otkloni problem,ako ne postoji li neki drugi program koji ima iste mogucnosti???
Mozes da uplatis iskljucivo sa svojom karticom,tj.podaci sa kartice moraju da budu identicni sa podacima sa Skype-a.
 
Evo lika, javljam se.
:)
Radim gomilu stvari, tak da ne mogu bas uvek da budem pored racunara. Trenutno sredjujem sajt, tako da ce uskoro biti i telefona za kontakt, a i shop u kome ce, osim kredita za Skype biti i hardvera.
Velike internet kompanije (izmedju ostalog i Skype) angazuju druge firme koje su zaduzene za procesuiranje kartica. Za Skype to radi firma bibit (www.bibit.com), tako da je kod njih bug, a to je pocelo kada su u bankarskim sistemima krenuli razdvajanje Srbije i Crne Gore.
 

Back
Top