Politički interes ili politika interesa?

Pa šta?

Primećen član
Poruka
541
Kada porastem biću Milan Beko!
On je dobar i bitan svakoj vlasti,putuje,kupuje i prodaje ...kada porastem biću Milan Beko.
Politika kao obavezan dodatak jelu koje volim a ono se zove interes,a neki kažu možda
da je to kriminal u skladu sa propisima, KAO ŠOJIĆ! Ma kada porastem biću Milan Beko jer te uvek čeka neko,nešto bar ili ponešto!!!
Tajkun iz senke,čovek on ugleda,poverenja i ličnih kvaliteta.
Kada porastem biću Milan Beko,jer on je uvek neko!!!
neko bitan,ima kuću neda stan vozni park ko čitav kazakstan!
Kada porastem biću neko ili bar ko Milan Beko,a kako se to postaje,da li zna neko?
 
adem_ks:
a jos koliko g. ces ti porasti??? razgovaraju dva gastarbajtera ... gde sec?- pita prvi. idem da kupim neke adidaske- odgovara drugi. ponovo prvi- ajde, ako te ne uhvate, kupi i meni jedne, jel moze??/

Metafora,gospođice-gospođo...
koristim se to frazom "porasti "u prenesenom smislu i značenju što bi prevedeno na jezik prostog čoveka značilo koliko na treba da neke stvari apsolviramo,to jest da porastemo...
ironično,zar ne? a za koliku novčanu nadoknadu vi radite,mesečno?
Da li ima tu političkog interesa ili je to samo politika interesa takva....?
 
adem_ks:
a jos koliko g. ces ti porasti??? razgovaraju dva gastarbajtera ... gde sec?- pita prvi. idem da kupim neke adidaske- odgovara drugi. ponovo prvi- ajde, ako te ne uhvate, kupi i meni jedne, jel moze??/

A pro po patika napravila se velika gužva na vrhu bulevara,
kažu sve 10 puta jeftinije pa gužva kao 90-tih...da li je to tekovina demokratskog društva
ili nostalgija za malo redova,malo se guraja pa se malo i private,a ?
 
Pa šta?:
Metafora,gospođice-gospođo...
koristim se to frazom "porasti "u prenesenom smislu i značenju što bi prevedeno na jezik prostog čoveka značilo koliko na treba da neke stvari apsolviramo,to jest da porastemo...
ironično,zar ne? a za koliku novčanu nadoknadu vi radite,mesečno?
Da li ima tu političkog interesa ili je to samo politika interesa takva....?

pa i ja sam metaforicki pitao "jos koliko ti treba" mislim da sazris... jer tada ces sam pogledati i shvatiti kako funkcionise svet, ali i da se cena placa, nesto sada nesto je na "odlozeno" placanje... a o mirnom snu necu ni poceti da... inace ja sam cist volonter, ima tu "nagrade", ali nije ovozemaljska
 
adem_ks:
pa i ja sam metaforicki pitao "jos koliko ti treba" mislim da sazris... jer tada ces sam pogledati i shvatiti kako funkcionise svet, ali i da se cena placa, nesto sada nesto je na "odlozeno" placanje... a o mirnom snu necu ni poceti da... inace ja sam cist volonter, ima tu "nagrade", ali nije ovozemaljska

Да нећеш можда да "кркаш дјевице" у Рају......ахахаха.......како ти обећава
твој муфтија........

Ова дивна слика зове се ЕМАНЦИПАЦИЈА ИСЛАМА......


 
adem_ks:
pametan covek zeli komsjama sve najbolje, jer ako imaju problema to se odrazi i u komsiluku a ako... ma znas ti to sto bih ti ja crtao

Da se nađemo da mi pojasniš?Budi budan jer Srbi imaju malo dužu tradiciju u nekim igrama nego ostali u okruženju čeka se samo globalnim početak a onda zna se ...ravnica.
Komšija kao ti koji stalno pomera ogradu unutar mog imanja i nije neki pravi komšija...
 

Back
Top