Pop Ćira i Pop Spira odgovaraju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
Poštovani oci, mene zanima a juče bilo reči u kafani ko je izdajnik a ko heroj posle 6 piva. Rek'o Ratko da je jedan srpski političar optužio patrijarha Pavla da je domaći izdajnik. Njegov prijatelj Radovan je dodao da posle toga popovi opet išli da posipaju vodicu po prostorijama te stranke. Ako je to istina odoh u Vatikan.

Verko Kaludjerović
Jehovinih svedoka BB
 
Dragi popovi Ćiro i Spiro,

tutnula sam 200€ za članarinu i postala sam Hrišćanka 100%. Onim Cigančićima ispred crkve dam 100 dinara kad izadjem. Sve je lepo u Hrišćanstvu jedino me nervira prvi komšija i ne mogu očima da ga smislim. Stalno traži 100 dinara na zajam do plate. Kako da rešim ovaj verski problem?

Fatima Bogomoljkić
Čudnih puteva 13
 
Braćo u veri, pope Ćiro i pope Spiro proveravam narod šta sve radi po kućama. Sotona je ušla u njih dok rade sve one stvari dok ih gledam onako bezbožne kroz prozore. U čudu mi oči širom otvorene a noge se same oduzmu, krv hoće u glavu da mi udari. Redovno postim i palim sveće. Gde mogu da dobijem brošuru šta je dozvoljeno izmedju muškarca i žene te ove bezbožnike pred sram javnosti da bacim? Kome da opišem vidjene bludne radnje? Tamjan koristim pred doručak, ručak i večeru.

Rašo Monac
Voajerskih odlikovanja 69
 
Prvo da pozdravim iskušenike popa Ćiru i popa Spiru pa da postavim pitanje. Ovde na selu nema mnogo žena pa se mi čobani snalazimo kako znamo i umemo. Otišle gospodje u grad da ne rade ništa pa sva zemlja na našu grbaču pala.
Posle oranja hoće duša da se odmori pa me zanima jel nije greh ako koja ovca posluži svrsi? Sve je na dobrovoljnoj bazi.

Milisav Himerić
Otkupna stanica 2007
 
pajamaca:
ma koji bre vernici?
to nema. ne postoji.
možda od svih koji idu crkvu...ili ok predstavljaju se vrnicima...
ma. 10 % njih. u vrh glave

Nije bitno da li si čovek već je bitno u kojoj si verskoj struji.
E to je jedino bitno a ostalo ćemo lako

Kao što je poznato - maloletne osobe ne mogu biti u radnom odnosu niti pripadnici neke političke organizacije. To je zakonom zabranjeno.

Što se tiče religija stvar je dijametralna. Bez ikakvog saznanja o svetu u kom se nalazi mnogi su ubačeni u odredjenu versku struju. Sa psihološkog stanovišta - pogubno.
 
O ludog coveka majko...
d040.gif

Sve cekam nesto pametno da kaze , ne verujem u boga pa reko tu smo isti kao ono glupost do gluposti......
n060.gif
 
srećica:
zasto se ovo ne zakljuca???

A što bi?
Biblija je jedno, pisana odavno i pod sasvim drugim (nehumanim) okolnostima - stvarnost je drugo.
Svi NAVODNO verujete u istu priču ali zazirete od drugih tumačenja samo zbog mesta rodjenja.
Takodje, sumnjam da ste išta pročitali od toga.
Kada sam vadio neke citate koji se kose sa savremenom civilizacijom neki me osudjivali.
A ja nisam ništa pisao tu. Ma ni slovce...
Pazi sad, uopšte nisam mešao druge religije jer bi tek onda bili sludjeni.

Istina boli pa je zaključajmo. Ko sam ja da tumačim napisano?
Ima ko je zadužen pa nek parceliše kako mu drago?

Hehehe a gde im je CERTIFIKAT za predstavljanje?
Hehehehe
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top