BLOKADA U KREVETU

ma koliko ja razumem on nista nije pokusao mesecima? vidjanja bez rezultata i vecera na kojoj je ostao dzentlmen...man'te me molim vas takvog dzentlmenstva... :)
ako sa muskarcem mesecima razmenjujes lascivne poruke a vidjate se, i ne napada te, nesto nije u redu sa tim muskarcem! ako mu pride kad bude stani-pani organ odbija saradnju (pane umesto da stane :) ), moja prethodna izjava moze i da se zapecati...
ako sam sve dobro razumela, jelte
btw, osnovni bon-ton nalaze da se za vreme sexa akteri istog na fon ne obaziru...ako ga uopste i cuju... :)
 
Nisi ti kriva...nemoj da krivis sebe nikako.
Bila sam sa slicnim tipom , kad sam bila mladja i naivno sam u pocetku mislila kao i ti...medjutim na kraju se ispostavilo da je djubre...sto mi je bilo izuzetno korisno saznanje za buduce veze...

...mani se takvih muskaraca,nadji nekog za koga ces biti posebna samo ti i niko vise i bices srecna i uvek ces se osecati ispunjeno...

...jos jednom ti kazem NISI KRIVA ... i nemoj da podlezes njegovim manipulacijama...
 
Ivo Afrikanac:
Da, da ne zaboravim. Skoro sigurno je vece pre vikenda bio sa drugom... Sarmantnost i dzentlmenstvo ne znaci i vernost.


Ovakvi saveti su zaista dragoceni, ....i ponekad se stvari lakse razumeju kad ti ih kaze neko drugi. :)

Sad, ja ne mogu reci da mi prija sve ovo sto sam procitala, ali ocigledno svi komentari protvrdjuju moju strepnju da ovde ne vredi investirati u ljubav.

Posto ja sebe nekako mogu da vaspitam da se za jedan vikend ne zaljubim, ali ne smem da se zakunem da bi tako ostalo kad bi se nase akcije ponavljale, verovatno bi najpametnije bilo da ja odustanem od ove trke na 100 metara, jer to ionako nije moja disciplina.

Imam novo pitanje :

Da li muskarcu treba reci BAS SVE razloge zbog kojih nisi srecna? Npr, imam utisak da on nema pojma da sam bas sve izvalila kad su u pitanju te cice, da sam razumela i tel. razgovore sa njegovim prijateljima na njegovom jeziku ( za koji on misli da ja ne razumem bas dobro), i da sam sabrala 2+2 jos pre samog odlaska na put, ali sam otisla jer sam htela da vidim kako je to biti sa njim ?
 
Sad, ja ne mogu reci da mi prija sve ovo sto sam procitala, ali ocigledno svi komentari protvrdjuju moju strepnju da ovde ne vredi investirati u ljubav.

Posto ja sebe nekako mogu da vaspitam da se za jedan vikend ne zaljubim, ali ne smem da se zakunem da bi tako ostalo kad bi se nase akcije ponavljale, verovatno bi najpametnije bilo da ja odustanem od ove trke na 100 metara, jer to ionako nije moja disciplina.

Imam novo pitanje :

Da li muskarcu treba reci BAS SVE razloge zbog kojih nisi srecna? Npr, imam utisak da on nema pojma da sam bas sve izvalila kad su u pitanju te cice, da sam razumela i tel. razgovore sa njegovim prijateljima na njegovom jeziku ( za koji on misli da ja ne razumem bas dobro), i da sam sabrala 2+2 jos pre samog odlaska na put, ali sam otisla jer sam htela da vidim kako je to biti sa njim ?[/QUOTE]

A ti ipak razmisljas i dalje o njemu. To je tvoja odluka naravno.

Ja volim kada mi se sve kaze, ali nismo svi isti. Na neke jednostavno ne vredi trositi truda. Na svetu ima 3 milijarde muskaraca, mislim da je dovoljno...

Ima u tebi nesto zelje za samounistavanjem. Nisi jedina mnogi, kada vide nesrecu idu pravo ka njoj kao svitac. Neodoljivi miris tragedije. Ima izgleda nekog perverznog zadovoljstva u sopstvenoj nesreci.
 
Ej bre, Afrikanac, nisam ja tako tragicna. Naravno da razmisljam o njemu kad mi se 1000 god nista ne desava, a za to ja ne mogu pda preuzmam potpunu odgovornost. Kad bi samo znao koliko je tesko sresti nekog ko ima herza da preuzme inicijativu i pokusa da te osvoji?

A da ne pricam da i kada se to desi, usledi borba sa najnovijim trendom ovog doba cooilranja : Hipi neobavezne veze, strast bez vezivanja, ....

I onda kad se posle skoro dvogodisnje apstinencije pojavi neko ko je mlad, lep, uspesan, da ti svako jutro pozeli dobro jutro, i svake noci laku noc (sms), da te wine and dinne, da te staaaalllnooo zove da izadjete (iako mu se mnoge nude na tacni), da te naziva najepsim imenima, da ti pripremi romatnicnu veceru u svom ohohoho raskosnom stanu, a da te pritom ni u jednom trenutku ni ne dotakne, da dan posle tvoje hir ideje da odete na vikend van zemlje ordganizuje SVE (cak i tvoju vizu), e, pa ajde budi karakter pa ostani hladan!
 
princeza_paulina:
I onda kad se posle skoro dvogodisnje apstinencije pojavi neko ko je mlad, lep, uspesan, da ti svako jutro pozeli dobro jutro, i svake noci laku noc (sms), da te wine and dinne, da te staaaalllnooo zove da izadjete (iako mu se mnoge nude na tacni), da te naziva najepsim imenima, da ti pripremi romatnicnu veceru u svom ohohoho raskosnom stanu, a da te pritom ni u jednom trenutku ni ne dotakne, da dan posle tvoje hir ideje da odete na vikend van zemlje ordganizuje SVE (cak i tvoju vizu), e, pa ajde budi karakter pa ostani hladan!

Paa, sve to sto si navela u stvari predstavlja "nelogicnost". Ne znam koliko si "neiskusna", ali stavi prs' na celo i zapitaj se - cemu to sve vodi? Seksu? Pored svih onih, kako ti rece, "cica" koje ga salecu? Ne verujem... Mozda hoce da te zeni, ali ne moze da pregrize sam svoj prst, jel'...:roll:
Ipak mislim da je on drolja.
Ili zbog necega sam sebe kaznjava, kao narkoman koji se sam skida sa gudre...
 
princeza_paulina:
I onda kad se posle skoro dvogodisnje apstinencije pojavi neko ko je mlad, lep, uspesan, da ti svako jutro pozeli dobro jutro, i svake noci laku noc (sms), da te wine and dinne, da te staaaalllnooo zove da izadjete (iako mu se mnoge nude na tacni), da te naziva najepsim imenima, da ti pripremi romatnicnu veceru u svom ohohoho raskosnom stanu, a da te pritom ni u jednom trenutku ni ne dotakne, da dan posle tvoje hir ideje da odete na vikend van zemlje ordganizuje SVE (cak i tvoju vizu), e, pa ajde budi karakter pa ostani hladan!

Tebi bre nema pomoci! Ja mislila, ti sirota zaljubljena, a ono ispade: ti sirota sponzorusa.
Je l' ti palo na pamet da proveris da ne krije negde zenu i decu u tom svom "ohoho raskosnom stanu"?
 
Zex:
Paa, sve to sto si navela u stvari predstavlja "nelogicnost". Ne znam koliko si "neiskusna", ali stavi prs' na celo i zapitaj se - cemu to sve vodi? Seksu? Pored svih onih, kako ti rece, "cica" koje ga salecu? Ne verujem... Mozda hoce da te zeni, ali ne moze da pregrize sam svoj prst, jel'...:roll:
Ipak mislim da je on drolja.
Ili zbog necega sam sebe kaznjava, kao narkoman koji se sam skida sa gudre...


Aha, .... pa cemu onda vodi? I ja sam bila zbunjena, ..zato sam i istupila sa problemom, .... cela prica je puna nelogicnosti i stalno se okrece kao kalaeidoskop (kako li se vec pise), i svaki put je druga slika. Eto, priznaj da si i ti zbunjen.

Nisam bas nogo iskusna, par veizca i jedna trogodisnja, ...posle toga neuspeli pokusaji vracanja sebi sa mozda pravim muskarcima u pograsno vreme i onda dvogodisnja samoca, .... i sad ovo
 
Kuckandra:
Tebi bre nema pomoci! Ja mislila, ti sirota zaljubljena, a ono ispade: ti sirota sponzorusa.
Je l' ti palo na pamet da proveris da ne krije negde zenu i decu u tom svom "ohoho raskosnom stanu"?

Znam da tako izgleda, ali stvarno nisam sponzorusa, nikada do sada nisam imala bogatog tipa, zbog toga i jesam mesecima drzala distancu, nisam se uklapala u tu njegovu pricu. Zar ne mislis da bih kao sponzorusa samo gledala da dobijem nesto od njega, ... naprotiv, trudila sam se da budemo koliko-toliko ravnopravni
 
Neko je ovde pisao o samodestruktivnosti i svaka mu cast. A da nisi ti od onih sto se pale na to sto ga svi odvracaju od namere? Ako je tako, onda hajde, navali na njega k'o smrt na babu, davi ga porukama, zovi nocu... Pa kad te odyebe, postavi novu temu na forum.
 
princeza_paulina:
Znam da tako izgleda, ali stvarno nisam sponzorusa, nikada do sada nisam imala bogatog tipa, zbog toga i jesam mesecima drzala distancu, nisam se uklapala u tu njegovu pricu. Zar ne mislis da bih kao sponzorusa samo gledala da dobijem nesto od njega, ... naprotiv, trudila sam se da budemo koliko-toliko ravnopravni

Kako mislis da budete ravnopravni kad ti je on sef ili tako nesto?
 
Kuckandra:
Kako mislis da budete ravnopravni kad ti je on sef ili tako nesto?


Ma ko je rekao da mi je on sef?

Uopste nismo na istom platnom spisku, pa dajte ljudi malo etike.

Mi samo saradjujemo, tj ja se njemu javim kad treba odraditi nesto vazno i brzo, (kakva ironija :)), jer je on ovde u sluzbi nasih gradjana (i gradjanki)

Jesmno se upoznali preko posla, ali napominjem da je on mene jos ranije hteo da upozna, jer je video moju sliku.


Mislila sam ravnopravni smo tako sto ne bih uvek dozvolila da on plati sve, ili bih mu dala skromni poklon za Bozic, ...tj. trudila sam se da i ja koliko toliko materijalno ucestvujem u tom druzenju, BAS da ne bi pomislio da sam sponzorusa, pa me je on izveo u restoran, tj. DAO MI DA JEDEM :)

I jos nesto: ne gnjavim ga, i ne javljam mu se kad za to nema razloga. Uglavnom se javlja on.
 
princeza_paulina:
Ma ko je rekao da mi je on sef?

Uopste nismo na istom platnom spisku, pa dajte ljudi malo etike.

Mi samo saradjujemo, tj ja se njemu javim kad treba odraditi nesto vazno i brzo, (kakva ironija :)), jer je on ovde u sluzbi nasih gradjana (i gradjanki)

Jesmno se upoznali preko posla, ali napominjem da je on mene jos ranije hteo da upozna, jer je video moju sliku.


Mislila sam ravnopravni smo tako sto ne bih uvek dozvolila da on plati sve, ili bih mu dala skromni poklon za Bozic, ...tj. trudila sam se da i ja koliko toliko materijalno ucestvujem u tom druzenju, BAS da ne bi pomislio da sam sponzorusa, pa me je on izveo u restoran, tj. DAO MI DA JEDEM :)

I jos nesto: ne gnjavim ga, i ne javljam mu se kad za to nema razloga. Uglavnom se javlja on.

To je vec bolje. Al' opet mi nije jasno sta je tebi u stvari problem: to sto mu se ne dize ili to sto nikako da te pita da budete u pravoj vezi, ili njegov drustveni status, materijalno stanje, njegove usputne veze... da ne nabrajam?
I sorry, ako sam prepoznala trunku uzrujanosti u tvom odgovoru, to sam ja samo pogana na jeziku. I strasno me uzrujava kad vidim da neko srlja,a nece da slusa... :lol:
 
xexxexexexee princeza PAULETA :D :D :D
pauletaficouembrancoem9.gif
 
Kuckandra:
To je vec bolje. Al' opet mi nije jasno sta je tebi u stvari problem: to sto mu se ne dize ili to sto nikako da te pita da budete u pravoj vezi, ili njegov drustveni status, materijalno stanje, njegove usputne veze... da ne nabrajam?
I sorry, ako sam prepoznala trunku uzrujanosti u tvom odgovoru, to sam ja samo pogana na jeziku. I strasno me uzrujava kad vidim da neko srlja,a nece da slusa... :lol:

Draga,

Sva ova pitanja me muce, a najvise to sta nekoga moze toliko da izblokira? Ako je do mene, da znam da ne pravim gresku sledeci put, nikada ranije mi se ovo nije desilo, bre!!!

Druga muka su te zvrce sto ga zvrckaju

Treca muka je taj glupi fazon, sve je ok, I know we're cool, kada ce vec jednom stvari stati na svoje mesto, nazvati se pravim imenom, pa kad se frajer odluci da se oko nekog potrudi, da to onda pocne da znaci da sa tim nekim zeli i da bude,.... a ne bre ovako ?Pa kako bi se ti osecala?

Izvini, mozda sam sada vec promasila temu
 
Cekajte,a to sto ni je hteo da mu se digne,to sad odjednom pade u zaborav !?

Da sam ja tvom mestu,paulina,ja bih gledala da nekako kontrolisem situaciju.Da budem sa njim bez ikakvih planova i ocekivanja.Dok nam je lepo,vidjamo se,cim prestane da bude lepo ko da se nije ni desilo nista lose i to za to.
Ali ako nisi u mogucnosti da kontrolises sebe i postoji sansa da se zatelebas u njega,moj savet je da bezis glavom bez obzira !
I naravno,ne bi bilo lose da jos jednom proveris njegovu potenciju :) pa ako je i tada slaba,moguce da ce ti interesovanje za njega samo nestati.
 

Back
Top