New York-smestaj?

Anchika011

Početnik
Poruka
46
S obzirom da u junu dolazim u New York, sa drugaricom, na neka tri,cetiri meseca, zanima me u kom kraju je najbolje da potrazim namesten stancic, da bude koliko-toliko povoljan, a opet da ne strepim kad treba da izadjem. :)
 
Anchika011:
Samo jedna napomena... Posao ce mi biti na Menhetnu,pa.. Sto blize.. :) Jel to blizu? :)


Jeste...jako je blizu cela Astorija je odprilike 20-25 minuta subwayom do Manhattna...taj deo koji ti je Billy preporucio je 5 stanica od Manhattna...10 minuta ( 15 ako se zaglavi saobracaj ;) )
Astorija je prelep deo New Yorka, i za sada jos iole povoljan...mada i tome ce doci kraj za 2-3 godine...polako dizu oblakodere i prave luksuzne kondoe....ma hoce Jevreji sve nas obicne smrtnike da prinude da se iselimo iz NY da bi samo njima ostao taj grad...tako je bilo i sa Brooklynom. :-(
Anyway...Astorija ti je idealno resenje
 
Sto dalje od Bronksa (moj topli savet),JAKO OPASNO,pre dve godine momka iz NS ubili u tom delu grada.Bruklin je lep,ja sam ziveo u Kings hwy,to je inace deo grada u kome ima najvise rusa i skroz je opusteno i dosta nasih studenata zivi u tom kraju,a nije ni skupo,nas je dvosoban ne namesten stan kostao 800$ mesecno,sa metrom si na Menhetnu za pola sata!
Srecno ;)
 
znam da je JAKO stara tema lai interesuje me da li enko zna (ima,izdaje) stan za dve osobe (moze i studio) u periodu Maj-Septembar..molim vas pomagajte...dolazim uNYC na work and travel bez smestaja vec me panika hvata :D
 

Back
Top