slicnosti...

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.346
bas malo pre gledam nesto i primetim... jel ste i vi primetili kako psi lice na svog gazdu? ili obrnuto...
bas sam hteo malo pre da kazem jednom ponosnom vlasniku psa kako isti ima iste oci k'o on... al' sam se ipak predomslio...
jel ste razmisljali vi nekad o tome?
 
a to je bilo upuceno za rilA... ha haha... joj... bas nesto razmisljam... kako bi bilo dobro kad bi ov... ma nema veze... a, ako vam se ne svidja tema, sta mislite da je pretvorimo u 'sta mislite o osobi iznad part 2294'? jao... stvarno su bezobrazni oni moderatori... jel volite svi moderatore, jel da? pa daaa.... i ja isto... salim se... ne, stvarno... salim se...
 
o osobi iznad mislim da je super... i avatar joj je za cistu 10... ekstra... upario bi' je sa nekim... a slusa ac/dc u ovom trenutku... srecan rodjendan... hvala... jao... tako je lepo sto ste se setili... i, da ne zaboravim na kraju... najbitnije... pu prvi...
 
rile_laki_oblak:
bas malo pre gledam nesto i primetim... jel ste i vi primetili kako psi lice na svog gazdu? ili obrnuto...
bas sam hteo malo pre da kazem jednom ponosnom vlasniku psa kako isti ima iste oci k'o on... al' sam se ipak predomslio...
jel ste razmisljali vi nekad o tome?


Pa ta teorija je i dokazana, čini mi se .... Kad pogledaš moju pekinezerku (u profilu) i mene, moju sestru i moju mamu .... shvatiš da smo sve četiri prćastog nosa i tako cakane :mrgreen:

Šalim se ... ali stvarno ... nekako mi se čini da boljeg psa nismo mogle da izaberemo.
 
one mjaucu... psi laju... kako kaze medved? jel on bese brunda? jaoj... najbolje je da se pravim mrtav... necu disati... jel mislite da se stvarno desi da pravi medeved u sumi odustane od toga da vas pojede ako se pravite mrtvi? secam se zdrala... na projektoru... to e stvarno bilo nesto... vrati te tako u detinjstvo... gledao sam ponovo pre par godina i mogu vam reci da je osecaj bio potpuno isti... isto ono iscekivanje... da li ec raditi... pa lisica koja ne moze da pije iz visoke flase... i zdral, koji ne moze da jede iz tanjira... mikana i ja...
 
rile_laki_oblak:
one mjaucu... psi laju... kako kaze medved? jel on bese brunda? jaoj... najbolje je da se pravim mrtav... necu disati... jel mislite da se stvarno desi da pravi medeved u sumi odustane od toga da vas pojede ako se pravite mrtvi? secam se zdrala... na projektoru... to e stvarno bilo nesto... vrati te tako u detinjstvo... gledao sam ponovo pre par godina i mogu vam reci da je osecaj bio potpuno isti... isto ono iscekivanje... da li ec raditi... pa lisica koja ne moze da pije iz visoke flase... i zdral, koji ne moze da jede iz tanjira... mikana i ja...
e015.gif
 
e, ja sam onda šizofreničar najveći :lol: imam i imala sam razne ljubimce, raznih vrsta...
ali, mislim da ličim najviše na moju ptičicu i to žensku. a na mene najviše liči moje krzneno čudo. mislite o tome...
 

Back
Top