Miroslav Milošević o ministru jočiću

Pa šta?

Primećen član
Poruka
541
U današnjem Kuriru general Milošević pojasnio ko je Dragan Jočić.
Između ostalog Milošević tvrdi da jočić pripada klanu lovokradica,
takođe da se jočić šiša pomoću brusilice kojom i namešta frizuru!
Milošević tvrdi da je jočić jako zlonameran čovek pun mržnje prema svojim političkim protivnicima i da je često podmetao afere svojim političkim protivnicima,
kao dopuna ovih tvrdnji moje zapažanje je da i međunarodna zajednica traži od novih vlasti da ministar policije bude smenjen a i direktor bia rade bulatović od milošti zvan "Mali Perica" verovatno zbog svojih besprekornih akcija u službi kojom upravlja...
a o obaveštenom da i ne govorim on nikako ne sme ne treba i ne može da bude premijer!
Lovokradica Joca,mali Perica od bia i ne obavešteni uskoro pred specijalnim sudom...
general Milošević spreman da bude svedok saradnik i insajder!
 
Pa šta?:
U današnjem Kuriru general Milošević pojasnio ko je Dragan Jočić.
Između ostalog Milošević tvrdi da jočić pripada klanu lovokradica,
takođe da se jočić šiša pomoću brusilice kojom i namešta frizuru!
Milošević tvrdi da je jočić jako zlonameran čovek pun mržnje prema svojim političkim protivnicima i da je često podmetao afere svojim političkim protivnicima,
kao dopuna ovih tvrdnji moje zapažanje je da i međunarodna zajednica traži od novih vlasti da ministar policije bude smenjen a i direktor bia rade bulatović od milošti zvan "Mali Perica" verovatno zbog svojih besprekornih akcija u službi kojom upravlja...
a o obaveštenom da i ne govorim on nikako ne sme ne treba i ne može da bude premijer!
Lovokradica Joca,mali Perica od bia i ne obavešteni uskoro pred specijalnim sudom...
general Milošević spreman da bude svedok saradnik i insajder!

Ахахахааааааа.....е због овог увеличаног има да буде осуђен на 100 година
робије....... :lol: :lol: :lol:
 
U stvari, ta priča je malo komplikovanija: reč nije o običnoj trafici, već o montažnoj samoposluzi kakve u to vreme (1981) nisu bile retke u Beogradu, a Jočić i njegovi drugari nisu odatle odneli samo cigarete (kao što se u novinskim tekstovima nagađalo) već i poveću količinu robe široke potrošnje. Sem toga, sa nepunom dvadeset jednom godinom, ministar nije bio ni tako mlad, i već je bio prešao starosnu granicu "mlađeg punoletnika" za koje zakon predviđa blaže kazne.
http://www.vreme.com/cms/view.php?id=489568
 
Bre ljudi kako vas je Voja navuko. On govori o 15% teritorije a ljude ne spominje, baš ga briga, a i koji ljuidi, pa ne bavi se on politikom zbog ljudi, pobogu!
Vi kukate kako je Jočić bruka za državu i policiju a za narod, kao da nije, kao da nas ne sramoti. Pa mene je blam što živim u ovoj tzv državi, i još bi i 6. princip, paz majuku, pa opet da nam Voja određuje moralnme kodekse. šta jeste a šta nije trafika. A biže još da je Jočić tada zbog ničim izazvanih sankcija i sl. ili pretećih u to vreme, ma nema veze, rešio da izigrava Robina Huda, pa otvorio narodnu kuhinju i tako je snabdevao provijantom. hehehehe
Neog ajde, neka me neko ubedi da on a naročito Velja od Čačka, nema ju veze sa drumskom mafijom ili bar nisu uzimali ušur i to poveći!
 
Izgleda da kakva vlada i premijer takav i ministar policije...
Ma to je čitav konglomerat neobaveštenih i LEGIJALISTA!!!!!
Pošto ih bivša drugarica sada otkriva i iznosi sav prljav veš postoji i ideja speciajlnog tužilaštva da bivši general i takođe veliki legijalista milošević
postane zaštićeni svedok tužilaštva i insajder protiv tzv.POLITIČKE LEGIJALISTIČKO NEOBAVEŠTENE MAFIJE!!!
Mislim da jočiću i ostatku vlade gori pod nogama da se formira vlada jer u protivnom
nemaju šanse na novim izborima a pojaviće se onda i brojni drugi svedoci njihovog zločinačkog udruživanja radi vršenja krivičnih dela ...
Ide i priča da bi Velja Ilić hteo ministarstvo policije?! meni i to zvuči kao logično jer onda bi sigurno mogao da pokrije davidovića,adžima i ostale svoje lokomotive i mafinacije...
 
Pa šta?:
U današnjem Kuriru general Milošević pojasnio ko je Dragan Jočić.
Između ostalog Milošević tvrdi da jočić pripada klanu lovokradica,
takođe da se jočić šiša pomoću brusilice kojom i namešta frizuru!
Milošević tvrdi da je jočić jako zlonameran čovek pun mržnje prema svojim političkim protivnicima i da je često podmetao afere svojim političkim protivnicima,
kao dopuna ovih tvrdnji moje zapažanje je da i međunarodna zajednica traži od novih vlasti da ministar policije bude smenjen a i direktor bia rade bulatović od milošti zvan "Mali Perica" verovatno zbog svojih besprekornih akcija u službi kojom upravlja...
a o obaveštenom da i ne govorim on nikako ne sme ne treba i ne može da bude premijer!
Lovokradica Joca,mali Perica od bia i ne obavešteni uskoro pred specijalnim sudom...
general Milošević spreman da bude svedok saradnik i insajder!
Sve ovo sto si napisao je i tacno,mada je ipak to Kurir objavio(ciji novinari i kada im izadje tekst, ne veruju sami sebima),mada bih te dopunio samo jednom cinjenicom da se i u samom DSS-u vodi paravi mali ratoko funkcija u buducoj Vladi ,jer su im smanjili baru.Tako da je sve sto Kurir objavi na temu policije, vec montirana prica,posto je vlasnik Kurira,Rodic,najbolji prijatelj Radeta Bulatovica.A u vezi samog bivseg generala M.Milosevica,nema se sta mnogo reci jer sada pokusava da uhvati prikljucak ka buducem ministru MUP-a iz DS-a,mada ga je 2004.godine sam Jocic iskopao iz Kursumlije ,gde je bio poslat kao propali i iskompromitovani kadar policije.
 
Verujem da je to kako kažeš,
ja slučajno znam ponekog od njegovih intimusa(rade bia-mali perica)koji kažu da je on dosta učinljiv čovek ali da je veliki stranački poslušnik i materijalista,
mislim da bi na tim i takvim mestima bar savetnici morali da im budu ljudi koji su profesionalci,a da ne pričam o tome na kom nivou su im ministarstva ...na svim nivoima i po vertikalama sve sami poslušnici i ljudi koji ne smeju ili ne žele da rade svoj posao...
 

Back
Top