Heroes of Might and Magic

Cetvorka je bitno izmenjena u odnosu na originalnu postavku igre i ja je posmatram kao skoro potpuno drugaciju igru, dok je Trojka najlosija iz serijala! Naravno Kec kao rodonacelnik serijala je postavio neke temelje koji su definisali ceo jedan zanr! Dvojka je cist evolutivni pomak Keca i za mene je najdraza iz serijala!
 
ender:
Mare covece pa nije valjda da volis i heroje, neverujem.Trojka je najbolja igra ikada napravljena i mozete svi vi da pricate sta ocete
cuj, volim... pa zbog trojke sam i kupio komp... pre toga sam po dan i noc visio kod ortaka i igrao keca i dvojku...
-Trojka je bila remek delo za sebe kada je izasla, presao sam sve kampanje i u armagedons blade-u i shadow of death-u, pa sam onda normalno presao na cetvorku koju i dan danas igram...
-cetvorka je ipak vrhunac, bas zbog odvojenih heroja od vojske... i tu sam presao i gathering storm i winds of war expanzije...
znam bre sve mape na pamet ali ne moze da mi dosadi...

Garwor:
cetvrti deo je super samo sto se vecina kampanja moze zavrsiti samo sa jednim herojem bez da vodis vojsku!
u tome i jeste fora, a u gethering stormu je najace sto u kampanji (5 njih) u toku igre nabudzis SAMO heroje da bi posle dodatnu sestu kampanju igrao samo sa herojima... ideja za medalju!
 
Djole psihopato... :D
I ja evo da kazem da igram heroje ali su me kampanje smorile odavno(posto heroje igram od njihovog nastanka tj. od prvog dela) vise volim da igram mape.Sad trenutno cekam PETICU pa necu da igram cetvorku da bi se uzeleo igre 8)
 
DJ_MaRe:
crow:
ender:
Mare covece pa nije valjda da volis i heroje, neverujem.Trojka je najbolja igra ikada napravljena i mozete svi vi da pricate sta ocete
to govore ljudi koji neznaju da igraju strategije
:?: objasni
Stvarno mogao bi da objasnis,jer sem ako neigras na pilecem nivou ova igra pruza mnogo strateskih strana posebno kada se uzme vreme kada je izasla i kakvih je strategija bilo tada
 
DJ_MaRe:
Snoopy:
ma trojka je zakon, koja bre chetvorka, ceo serijal su usrali sa njom......
ma nije toliko losa...
valjda ce petica da sjedini sve dobro iz prethodnih delova...
Ja se slazem sa snoopy-em,toliko sam igrao i igrao 4 ali nikako nisam mogao da osetim onaj filing kao sa 3
nadam se da ce 5 biti to sto kazes,jer nepravi vise ista firma heroje-bankrotirali-i neznam ko je otkupio prava na igru
 
ender:
DJ_MaRe:
Snoopy:
ma trojka je zakon, koja bre chetvorka, ceo serijal su usrali sa njom......
ma nije toliko losa...
valjda ce petica da sjedini sve dobro iz prethodnih delova...
Ja se slazem sa snoopy-em,toliko sam igrao i igrao 4 ali nikako nisam mogao da osetim onaj filing kao sa 3
nadam se da ce 5 biti to sto kazes,jer nepravi vise ista firma heroje-bankrotirali-i neznam ko je otkupio prava na igru

a primetio sam da ljudi koji vishe vole real time strategije vishe vole 4
a trojka je nekako
za one, sto bi moj drug marko reko, "ja volim da pijem kafu dok igram igricu"...
i tako, ti penzioneri nikako da priznaju da nemogu da savladaju napredovanje tehnologije, i onda definitivno najgluplji deo Heroja proglashavaju za vsetu stvar.
iskreno, neznam zbog chega je 4 draza ovim manje pasivnim, ali mogu da dam moje vidjenje.
prvo...
ja nevidim u chemu je trojka naprednija od dvojke
al stvarno
ako sukampanje u pitanju, ok, ima ih vishe al, meni bilo smorno da igram one koje ne zelim da bih mogao da predjem neki vishi nivo
a pricha o rolandu mi je zanimljivija...
nikakav pomak u igri, samo morbidnija grafika.
sta vishe, mislim da je daleko iza heroes II price of loyalty.
s druge strane, mozda pricha u 4 delu nije tolko velika
po obimu naravno
al ima, po meni, neke pomake
heroji su aktivni i to je dobro,
drugo
najbitnije,
slanje vojske bez heroja... tako prirodno i tako korisno, vishe ne mora 10 minuta da chekam da se heroj vrati u zamak ili da trosim pare na novog kad mi trebaju,
trece nova populacija svakih dan-dve je logicnije nego 1 nedeljno...
onda pokretne straze...
mislim nije real time al je daleko zivlja od klasicne real time

a mozda ja ne treba da troshim rechi..
vi nikad necete biti genarali
vec neodrasli klinci koji svoje frustracije leche onom chuvenom magijom
AUTOSAVE

POZDRAV...
I NE ZAMERITE
 
ender:
DJ_MaRe:
crow:
ender:
Mare covece pa nije valjda da volis i heroje, neverujem.Trojka je najbolja igra ikada napravljena i mozete svi vi da pricate sta ocete
to govore ljudi koji neznaju da igraju strategije
:?: objasni
Stvarno mogao bi da objasnis,jer sem ako neigras na pilecem nivou ova igra pruza mnogo strateskih strana posebno kada se uzme vreme kada je izasla i kakvih je strategija bilo tada
strategije uvek igram na Iposible nivou
i retko kad ginem
a jel mozesh da mi objsnish u chemu je razlika izmedju Heroes II i Heroes III?
osim u ruznoj grafici
sve je isto, al sve
kolko god se lagali ovde
i po chemu je epohalna
:) ja mislim da je zato sto je zadnja pre cetvorke, zar ne
a i bitka, da se nadovezem na raniji post, u cetvorci su reseni oni nedostaci tipa, gadjanje strelom iza nekog.
trojka se razlikuje od dvojke
samo u prelomljenoj strelici
i u tome sto nemoze svaka letecha jedinica da preleti celu mapu
i ne razumem tu epohalnost...
"ova igra pruza mnogo strateskih strana posebno kada se uzme vreme kada je izasla i kakvih je strategija bilo tada"
pa da, nije mnogo poteznih igara tad bilo
ono...
zadnja takva, zato je i volite.
ako sumnjash u moje iskustvo sa strategijama...
biraj deo koji oces,
mapu, i vreme,
pa da igramo
 
crow:
ender:
DJ_MaRe:
crow:
ender:
Mare covece pa nije valjda da volis i heroje, neverujem.Trojka je najbolja igra ikada napravljena i mozete svi vi da pricate sta ocete
to govore ljudi koji neznaju da igraju strategije
:?: objasni
Stvarno mogao bi da objasnis,jer sem ako neigras na pilecem nivou ova igra pruza mnogo strateskih strana posebno kada se uzme vreme kada je izasla i kakvih je strategija bilo tada
strategije uvek igram na Iposible nivou
i retko kad ginem
a jel mozesh da mi objsnish u chemu je razlika izmedju Heroes II i Heroes III?
osim u ruznoj grafici
sve je isto, al sve
kolko god se lagali ovde
i po chemu je epohalna
:) ja mislim da je zato sto je zadnja pre cetvorke, zar ne
a i bitka, da se nadovezem na raniji post, u cetvorci su reseni oni nedostaci tipa, gadjanje strelom iza nekog.
trojka se razlikuje od dvojke
samo u prelomljenoj strelici
i u tome sto nemoze svaka letecha jedinica da preleti celu mapu
i ne razumem tu epohalnost...
"ova igra pruza mnogo strateskih strana posebno kada se uzme vreme kada je izasla i kakvih je strategija bilo tada"
pa da, nije mnogo poteznih igara tad bilo
ono...
zadnja takva, zato je i volite.
ako sumnjash u moje iskustvo sa strategijama...
biraj deo koji oces,
mapu, i vreme,
pa da igramo
Razlika je izmedju 2. i 3. je pored kozmeticke u tome sto su dodali jos dva zamka, gomilu novih jedinica i na kraju ih skori sve ispreturali, solidno izmenjali atribute nekim jedinicama i sl. Jednostavno su originalni koncept uzeli u budzili na silu dok na kraju nisu toliko preterali da su napravili totalnu konfuziju i dobrim delom unistili prepoznatiljivost serijala! Srecom pa je koncept heroja toliko dobar da je cak i ta 3. mnogo bolja od gomile drugih igara!
4. kad se pojavila predstavila je heroje u novom obilku koji je daleko bolji od 3. al i dosta drugaciji od prethodnika!
 
Kad_LupimLupim:
crow:
ender:
DJ_MaRe:
crow:
ender:
Mare covece pa nije valjda da volis i heroje, neverujem.Trojka je najbolja igra ikada napravljena i mozete svi vi da pricate sta ocete
to govore ljudi koji neznaju da igraju strategije
:?: objasni
Stvarno mogao bi da objasnis,jer sem ako neigras na pilecem nivou ova igra pruza mnogo strateskih strana posebno kada se uzme vreme kada je izasla i kakvih je strategija bilo tada
strategije uvek igram na Iposible nivou
i retko kad ginem
a jel mozesh da mi objsnish u chemu je razlika izmedju Heroes II i Heroes III?
osim u ruznoj grafici
sve je isto, al sve
kolko god se lagali ovde
i po chemu je epohalna
:) ja mislim da je zato sto je zadnja pre cetvorke, zar ne
a i bitka, da se nadovezem na raniji post, u cetvorci su reseni oni nedostaci tipa, gadjanje strelom iza nekog.
trojka se razlikuje od dvojke
samo u prelomljenoj strelici
i u tome sto nemoze svaka letecha jedinica da preleti celu mapu
i ne razumem tu epohalnost...
"ova igra pruza mnogo strateskih strana posebno kada se uzme vreme kada je izasla i kakvih je strategija bilo tada"
pa da, nije mnogo poteznih igara tad bilo
ono...
zadnja takva, zato je i volite.
ako sumnjash u moje iskustvo sa strategijama...
biraj deo koji oces,
mapu, i vreme,
pa da igramo
Razlika je izmedju 2. i 3. je pored kozmeticke u tome sto su dodali jos dva zamka, gomilu novih jedinica i na kraju ih skori sve ispreturali, solidno izmenjali atribute nekim jedinicama i sl. Jednostavno su originalni koncept uzeli u budzili na silu dok na kraju nisu toliko preterali da su napravili totalnu konfuziju i dobrim delom unistili prepoznatiljivost serijala! Srecom pa je koncept heroja toliko dobar da je cak i ta 3. mnogo bolja od gomile drugih igara!
4. kad se pojavila predstavila je heroje u novom obilku koji je daleko bolji od 3. al i dosta drugaciji od prethodnika!

apsolutno se slazem sa tobom
:) najzad da me neko razume...
mislim
I je epohalan, ali sa mnogo minusa (nema pijaca, ne obnavljaju se mane...)
II je isprevila sve sto fali, il sve sto su se setili
II-Price of loyalty je najbolji deo po meni, razlikuje se od II, ali sve sto je promenjeno je na bolje
III si savrsheno objasnio
a IV je po meni,evolutivni pomak, neka fuzija sa warcraft, koji inache i nevolim, ali... bolje od III zilion puta, a nije odstupilo od onoga sto je originalom telo da se kaze :)
eh, ta srednja zemlja :))
 

Back
Top